Пееш или лъжеш

  • 105 518
  • 1 125
# 780
И аз се радвам за Орлин Горанов.
Михаела направи добро участие, да.  Много красива е, но песента и беше безумно скучна. Не е песен, която да ти влезе в акъла и да ти се иска да запееш.
Виж целия пост
# 781
Не е ли време за нова тема?
Виж целия пост
# 782
Номер 1 е Илина от ИВ 4 и не пее
Виж целия пост
# 783
Дали пее дъщерята на Джуди Thinking
Виж целия пост
# 784
Да.Пяла е като малка в "Пим пам"
Виж целия пост
# 785
Оф, Мариана Попова е непоносима. Само заради нея спирам да гледам.
Виж целия пост
# 786
Да.Пяла е като малка в "Пим пам"

Нали ако могат да пеят, трябва всичко други в представянето им да е истина. А то не е. Само непеещите имат право да лъжат. Не беше ли такъв регламентът? 🫡
Виж целия пост
# 787
Илина не може да пее ,ама с танците ...е мноого добра.
Виж целия пост
# 788
На мен пък Иван ми е дразнещ. Постоянно имам чувството, че говори само за да каже нещо. И залага повече на добра дикция, а не на смислена приказка.Simple Smile
Виж целия пост
# 789
Мария не може да не знае ,че Беатрис е дъщеря на Джуди.100% тя ще е победителката.
Виж целия пост
# 790
Знае и си го призна. Каза, че затова няма да взима отношение.

И аз мисля, че тя ще е победителка обаче.
Виж целия пост
# 791
Мария не може да не знае ,че Беатрис е дъщеря на Джуди.100% тя ще е победителката.
И Мария и Рачков обявиха, че я познават.
Виж целия пост
# 792
Не е трябвало изобщо да участва.
Виж целия пост
# 793
Днес определено ми е забавно предаването.
Някои от лъжците и аз ги разкрих Innocent

За "нашето" дете и аз не съм положително настроена, ако спечели ще е, защото е на Тати детето, ако ли не - пак същата може да е причината Simple Smile
Виж целия пост
# 794
Колко предвидимо се развиват нещата… 😏
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия