Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 9

  • 103 403
  • 810
# 510
Да от майчин дом е снимката от преди 10 дни някъде. Гълъбите разнасят толкова зарази, колкото и мишките. Даже повече. Сега ще я махна, че не е моя. Това е стая, в която стоят бебета при майките за да ги хранят. Бебета на 34-35 недмици и по-мънички.
Никой не спори, че в МД имат уреди за малките недоносени шушки, но за мен се отива там, ако бебето е много ранна седмица - преди 32. Приятелката ми беше в Щерев, а там преди 36 седмица не поемат бебета и тя затова в МД отиде. Но друго момиче от ноемврийската ни група роди 33 седмица в Надежда и вече се прибраха у дома. Бебето е ок и няма проблеми.
Ясно е, че не дай си Боже, ако тръгне раждане в ранна седмица - мястото е в МД, но не мога да преглътна тази мърсотия и ужасни условия. За размяната на бебето да не говорим. Момичета беше ужасено и безкрайно шокирано от всичко.

Та не съм ПР на Надежда. Има неща, които не ми харесват толкова, но на супер дребни.  За мен е най-добрата комплексна болница за женско здраве в България.
Виж целия пост
# 511
За мен също е най-добрата комплексна болница за женско здраве. Благодарение на лекарите там имам моето малко съкровище. Ако имам забележка към нещо, то това е че някои изследвания стават мнооооого бавно. От три седмици очаквам да излезе резултатът ми от цитонамазка и все още не е готов (!?!). Някак си несериозно звучи това за болница, специализирана именно в женското здраве... Но пак си остава моята любима болница Simple Smile
Виж целия пост
# 512
Пиши им, само така ще се обърне внимание за цитото.
Виж целия пост
# 513
Още преди да забременея си бях харесала болницата и исках да родя там, както и да се следя. Сега съм при Арабаджикова и се чувствам много добре. Страхотна е тази жена. Ходих при нея към 7-ма седмица, за да се запознаем в частния й кабинет. И като ме видя на пръв преглед на ЖК каза : Ейй, така те мислех, къде се изгуби, какво стана с теб? Сега чакам да излезе график, за да си записа час за декември. Резултатите й изпращам на вайбър и там коментираме нещо. Разбрали сме се, ако има проблем, да й звъня и ако е дежурна или в болницата да отивам и тя ще слезе да ме види. Аз съм много доволна от нея.
Натовареността не ме плаши особено. Вярвам, че за мен ще се погрижат добре, както и за бебето.
Виж целия пост
# 514
Ако забременея и аз ще ходя да търся Арабаджикова.
Ама, ми се иска да раждам  при Цветков, защото искам да е естествено.
но само да е здраво бебето, каквото дойде.
Виж целия пост
# 515
Здравейте, имам един въпрос - опитвам се да запазя час през сайта на МБАЛ Надежда за д-р Генадиева или д-р Арабаджикова - първо не ми излизат изобщо в кабинет Гинекология и другото, което ми прави впечатление - в Гинекология/Екип изобщо отсъства Генадиева newsm78

Възможно ли е, защото, както е написано в сайта: "Тук не са включени кабинетите по репродуктивна медицина, женска консултация и пренатална диагностика, за които може да запазите час единствено на Регистратура в МБАЛ Надежда или на телефон 02/ 441 79 70 и 0882 193 970"

Виж целия пост
# 516
Да
Виж целия пост
# 517
Момичета,

аз пак да попитам за лохиите (извинявам се за спама). От снощи ми се промени цвета им: жълто-оранжево-ръждиви са. Да хуквам ли към спешния кабинет на "Надежда"?
Виж целия пост
# 518
Desert^girl - Мнение мога да дам за д-р Арабаджикова, страхотна жена, голям професионалист. За А.Кръстев ще се въздържа, за да не напиша нещо обидно. За Генадиева съм чувала добри отзиви. Относно Димова, не е моят тип нито човек, нито гинеколог. За останалите не мога да коментирам.
Виж целия пост
# 519
Момичета,

аз пак да попитам за лохиите (извинявам се за спама). От снощи ми се промени цвета им: жълто-оранжево-ръждиви са. Да хуквам ли към спешния кабинет на "Надежда"?
Моите са същите. Доколкото знам, е нормално.
Виж целия пост
# 520
Момичета,

аз пак да попитам за лохиите (извинявам се за спама). От снощи ми се промени цвета им: жълто-оранжево-ръждиви са. Да хуквам ли към спешния кабинет на "Надежда"?
Моите са същите. Доколкото знам, е нормално.
Ох, cristi! Внесе малко спокойствие у мен, че не съм мигнала, а съм на преглед чак другата седмица. Не си спомням с първото раждане как беше. Много време мина. Blush
Виж целия пост
# 521
 Hug
Виж целия пост
# 522
Hug

Desert^girl - Мнение мога да дам за д-р Арабаджикова, страхотна жена, голям професионалист. За А.Кръстев ще се въздържа, за да не напиша нещо обидно. За Генадиева съм чувала добри отзиви. Относно Димова, не е моят тип нито човек, нито гинеколог. За останалите не мога да коментирам.

За Генадиева имах добро мнение, но докато бях в болницата, прави секцио на една жена, която в последствие имаше някакво неразположение (не е нещо фатално), но Генадиева така и не дойде да я види. Наложи се да я издирват по телефона с дни.

От Личева имам добри впечатления. Всеки ден ходеше при пациентките си.

Кайрякова е малко дръпната, но пък мога да кажа добри думи за нея като специалист. Води си нещата както трябва, интересува се. Като минус бих казала, че трудно си дава телефона, но това е нейно право.

За Кръстев и Белкин съм чувала противоречиви мнения, но нямам преки впечатления.

И все пак усещането на всеки е строго индивидуално.
Виж целия пост
# 523
На ЖК бях при д-р Личева, много съм доволна. Ако имам второ дете, отново ще се следя при нея. Не родих при нея, родих спешно секцио с оператор д-р М.Стоянова, така се случи. Д-р Стоянова също идваше да ме види, д-р Личева също.
Виж целия пост
# 524
Живо ме интересува как е д-р Стоянова, (В.Стоянова), когато  раждаш по спешност ?
А кой ти беше вторият оператор?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия