Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 9

  • 103 404
  • 810
# 495
Аз съм доволна от Арабаджикова, била съм и при Белкин и Димова, но те не ми допадат- подчертавам- на мен. Познавам доволни пациенти на всички изброени
Виж целия пост
# 496
Аз си следих бременността при д-р Арабаджикова, тя ми направи и секциото. Мога да кажа само добри думи за нея, голям професионалист е, много съм доволна и я препоръчвам.
Виж целия пост
# 497
Аз,когато реших,че ще се следя и раждам в Надежда,попитах една приятелка,която работи там,кой лекар ще ми препоръча,едното име,което каза,беше на Арабаджикова.Нямам лични впечатления от нея,защото избрах другият лекар,но за да ми я препоръча приятелка,значи е повече от добра. Simple Smile
Виж целия пост
# 498
Здравейте мами  Hug Доволни ли сте от женската консултация в Надежда ?! Аз уж се записах там при д-р Милена Стоянова (на случаен принцип).
Скрит текст:
Първото посещение беше на 28.10; прегледа ме на ултразвука колкото да измери плода; пусна ми кръвни излесдвания и микробиология и ме изпрати на касата да платя пакета (т.е. изследванията). И от тогава ни вест ни кост. Звънях на инфорамация да питам как стои въпроса с разчитането на изследванията и отговора беше "ами ще трябва да си запишете час и докторката да ги разчете"...то това е естествено, само че докторката има свободен час чак декември (защото всичките й часове са заети през ноември още от октомври месец) та се питам....ами ако изследванията ми не са добри ?! това чакане на приемен час за разчитане, не е ли убийствено ?! И какво проследяване на бременост е това !? Сблъсквали ли сте се с такъв проблем !?
От Др Стоянова имам добри впечатления, но съм я виждала само на визитация и един път ми разчете тоновете (беше дежурна).
Схемата в "Надежда" е вече описана. На 10-то число започваш да звъниш настоятелно за час за ЖК за следващия месец, защото часовете свършват бързо. Моята ЖК беше около това число всеки месец и още с излизането от кабинета бях на регистратура за час за следващия месец.
Лекарката ще ти даде номера си и ако нещо те притеснява в резултатите, просто й звъниш.
Виж целия пост
# 499
Питам за тази лекарка, защото се обаждах в Надежда преди малко и ми казхаа, че единствените лекари, които през декември най-рано ще приемат за ЖК са:
д-р Анатолий Кръстев
д-р Павлина Арабаджикова
Д-р Стефчо Белкин
д-р Нели Димова
д-р Мирослава Генадиева

Тоест това ни е избора...

А някой да има мнение за д-р Павлина Арабаджикова?

Аз съм при доктор Генадиева. Много съм доволна. Приятелката ми беше при доктор Арабаджикова - също беше много доволна.



Много бременни избират клиниката именно заради спешния кабинет.
Мърсотия, безхаберие, гълъби в стаята на родилките с недоносени деца
Боже, Магнолия не вярвай на всичко. Виждам че си страхотен ПР на болницата, ама това болднатото са пълни глупости. И да, мястото на недоносените е в Майчин дом, а не в Надежда.

Вярвам на приятелката си и на очите си. Пускам за малко снимката,  която сподели и после ще я изтрия. Аз лично виждам мърсотия, безхаберие и гълъб. А ти?
Виж целия пост
# 500
Да споделя и аз от първо око. Преди 10 год.когато родих дъщеря си в МД София, бях преведена след реанимация на 7 ет.( още две жени и тяхните бебета бяхме в стаята), се самопокани едно гълъбче.
Виж целия пост
# 501
Аз вчера се обаждах за час и ми казаха, че само 5 от лекарите са свободни, а не всички и да же още няма график, а по-скоро понеделник-вторник.

Здравейте мами  Hug Доволни ли сте от женската консултация в Надежда ?! Аз уж се записах там при д-р Милена Стоянова (на случаен принцип).
Скрит текст:
Първото посещение беше на 28.10; прегледа ме на ултразвука колкото да измери плода; пусна ми кръвни излесдвания и микробиология и ме изпрати на касата да платя пакета (т.е. изследванията). И от тогава ни вест ни кост. Звънях на инфорамация да питам как стои въпроса с разчитането на изследванията и отговора беше "ами ще трябва да си запишете час и докторката да ги разчете"...то това е естествено, само че докторката има свободен час чак декември (защото всичките й часове са заети през ноември още от октомври месец) та се питам....ами ако изследванията ми не са добри ?! това чакане на приемен час за разчитане, не е ли убийствено ?! И какво проследяване на бременост е това !? Сблъсквали ли сте се с такъв проблем !?
От Др Стоянова имам добри впечатления, но съм я виждала само на визитация и един път ми разчете тоновете (беше дежурна).
Схемата в "Надежда" е вече описана. На 10-то число започваш да звъниш настоятелно за час за ЖК за следващия месец, защото часовете свършват бързо. Моята ЖК беше около това число всеки месец и още с излизането от кабинета бях на регистратура за час за следващия месец.
Лекарката ще ти даде номера си и ако нещо те притеснява в резултатите, просто й звъниш.
Виж целия пост
# 502
Magnolia, снимката ме събуди по-рязко от сутрешното ми отпуснато от док кафе! Как е възможно това...
Виж целия пост
# 503
А на мен ми се  Sick че тъкмо си пия кафето...
Виж целия пост
# 504
В жега и на отворен прозорец и вкъщи гълъб може да влезе.
Знам аз как е при недоносените в Майчин дом.
Виж целия пост
# 505
Е да де, може да влезе, но на снимката се вижда и доста мръсно...От него ми се сгади по-скоро, отколкото от гълъба.
Виж целия пост
# 506
За балатума съм съгласна, че е бая похабен. За мръсен баш не знам. Щото ежедневно се минават с някакви препарати.
Виж целия пост
# 507
Тази снимка категорично не е от Надежда. Нито имат такъв балатум, нито такава захабена и стара стойка за система, нито шкаф от по времето на комунизма.
Виж целия пост
# 508
явно е  от мд  Rolling Eyes
всеки има истории за навсякъде, за едни е важно едно, за други друго.
срещаме се с различен персонал.
на едно място спасяват едни деца, на друго други.
защо все трябва да се сравнява така  Rolling Eyes
в мд няма да оперират и кръвопреливат вътреутробно, а в надежда нямат право или ресурс да обслужват например 600гр. бебета.
Виж целия пост
# 509
От МД е снимката. Абе мръсно си е. По балатума има боклуци, а стойката е покрита с чернилка.
Но вероятно ако се молиш да спасят детето ти това не ти прави толкова голямо впечатление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия