Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 9

  • 103 406
  • 810
# 405
 Shocked  Какъв маникюр в операционната бе хора?!
Вие шегувате ли се с мен?
Виж целия пост
# 406
Shocked  Какъв маникюр в операционната бе хора?!
Вие шегувате ли се с мен?

Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 407
Маникюр не означава само дълги нокти и т.н. Такава дължина не виждам да им пречи на работата в операционна. Говоря за екипа. Родилките трябва да са без лак.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 408
УжасТ!

Къде са старшите. Медицински персонал с накити и маникюр в операционна трябва да се глобява и да му се води неработен ден.
 
 Оф, не мога да търпя такива неща в частни болници.

Оня ден срещнах моята пушеща акушерка, пак беше слязла на цигарки, чак до първия етаж извън кафето по работно облекло.
Виж целия пост
# 409
Е, накити не видях за 5 дена. В интерес на истината и с дълги нокти не видях.
Виж целия пост
# 410
А с какво видя?
 
С лак видя ли?
Виж целия пост
# 411
А с какво видя?
 
С лак видя ли?

И с лак не си спомням да съм видяла. newsm78
Виж целия пост
# 412
Здравейте!Някоя мама раждала ли е в клиниката с планово секцио без предварителни уговорки,просто в деня в който си е решила да отиде и да  я приемат ?Благодаря предварително !

Разбира се,че можеш да родиш секцио по твое желание и никой нито може да те спре,нито да не те впише в графика Peace Запиши си час за консултация и запази датата,която си решила от по-рано,за да не се запълни графикът. А дали ще родиш в деня,в който си решила или в този,който бебето си е избрал- е отделен въпрос Wink Основно по спешност правят непланирани секцио и затова няма как да отидеш и да те оперират същият ден,още повече,че за планирано секцио се влиза предишният ден.
Виж целия пост
# 413
Здравейте!Някоя мама раждала ли е в клиниката с планово секцио без предварителни уговорки,просто в деня в който си е решила да отиде и да  я приемат ?Благодаря предварително !

Разбира се,че можеш да родиш секцио по твое желание и никой нито може да те спре,нито да не те впише в графика Peace Запиши си час за консултация и запази датата,която си решила от по-рано,за да не се запълни графикът. А дали ще родиш в деня,в който си решила или в този,който бебето си е избрал- е отделен въпрос Wink Основно по спешност правят непланирани секцио и затова няма как да отидеш и да те оперират същият ден,още повече,че за планирано секцио се влиза предишният ден.
Това не е точно така - на мен д-р Ослеков първоначално се опита да ми откаже, въпреки че носех становище от очен лекар. Каза цитирам:"Това не е достатъчно основание, ако плода е с добро предлежание и няма други съпътстващи проблеми. Страх ли ви е да раждате нормално?". В крайна сметка разреши секцио заради комбинация от фактори, но до последно ме убеждаваше да опитам нормално раждане.
Освен това няма секцио "по желание" като основание, това е коремна операция и като такава трябва да е медицински обоснована.
Виж целия пост
# 414
колко се е променил за 2-3г тоя доктор  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 415
Аз раждах секцио по желание без кой знае каква медицинска обосновка.Само им казах,че първото ми раждане е било продължително и трудно и сега искам секцио,и записахме дата по желание.Не съм проследявала бременноста в клиниката,само феталните правих там.😊
Виж целия пост
# 416
Здравейте!Някоя мама раждала ли е в клиниката с планово секцио без предварителни уговорки,просто в деня в който си е решила да отиде и да  я приемат ?Благодаря предварително !

Разбира се,че можеш да родиш секцио по твое желание и никой нито може да те спре,нито да не те впише в графика Peace Запиши си час за консултация и запази датата,която си решила от по-рано,за да не се запълни графикът. А дали ще родиш в деня,в който си решила или в този,който бебето си е избрал- е отделен въпрос Wink Основно по спешност правят непланирани секцио и затова няма как да отидеш и да те оперират същият ден,още повече,че за планирано секцио се влиза предишният ден.
Това не е точно така - на мен д-р Ослеков първоначално се опита да ми откаже, въпреки че носех становище от очен лекар. Каза цитирам:"Това не е достатъчно основание, ако плода е с добро предлежание и няма други съпътстващи проблеми. Страх ли ви е да раждате нормално?". В крайна сметка разреши секцио заради комбинация от фактори, но до последно ме убеждаваше да опитам нормално раждане.
Освен това няма секцио "по желание" като основание, това е коремна операция и като такава трябва да е медицински обоснована.
Абсолютно съм съгласна с мнението на Пънче-мънче.
И аз бях със становище от очен лекар, но за секциото първо се опита да ме разубеди Ташков, после Димова, защото получих контракции в нейната смяна.
Възможно е и да се договорите за секцио без медицински показания, но ми прави впечатление, че изобщо не толерират секциото.
Виж целия пост
# 417
При Ослеков бях за записване на дата за раждане поради седалищно предлежание на плода. ММ пита чисто информативно какво би станало, ако плодът се завърти, но се овърти в пъпната връв. За много доктори увитата пъпна връв е достатъчно сериозна обосновка да режат, а той каза: "Има си начин и така да изродим детето." И държеше да обсъдим какво ще се случи, ако се завърти в последния момент, даже в деня на секциото. Не се наложи да ме убеждава да не ме режат, макар че се виждаше, че си е поготвил речта "против" секциото, защото аз също съм против него.
Виж целия пост
# 418
Въобще не става дума дали са за или против секциото-против са разбира се,това е една от основните им идеи-насърчаване на естественото раждане и кърмене след това Peace, а дали може да роди секцио по желание,без да е запазила час потребителката, отворила темата.
П.П. Ослеков доста се е понадул за 2-3 години,а поведението му въобще не съответства на позицията,която заема (лично мнение,не търся конфронтации)
Виж целия пост
# 419
Въобще не става дума дали са за или против секциото-против са разбира се,това е една от основните им идеи-насърчаване на естественото раждане и кърмене след това Peace, а дали може да роди секцио по желание,без да е запазила час потребителката, отворила темата.
П.П. Ослеков доста се е понадул за 2-3 години,а поведението му въобще не съответства на позицията,която заема (лично мнение,не търся конфронтации)



Е то ясно,няма как да роди секцио по желание без предварително да е ходила в клиниката на преглед и да се уговори.За плановото секцио се влиза един ден предварително в болницата.Не можеш да се явиш на вратата и да кажеш"Идвам да раждам днес,ама искам и секцио да е"🙂 Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия