Доволни ли сте от женската консултация в Надежда ?! Аз уж се записах там при д-р Милена Стоянова (на случаен принцип). Първото посещение беше на 28.10; прегледа ме на ултразвука колкото да измери плода; пусна ми кръвни излесдвания и микробиология и ме изпрати на касата да платя пакета (т.е. изследванията). И от тогава ни вест ни кост. Звънях на инфорамация да питам как стои въпроса с разчитането на изследванията и отговора беше "ами ще трябва да си запишете час и докторката да ги разчете"...то това е естествено, само че докторката има свободен час чак декември (защото всичките й часове са заети през ноември още от октомври месец) та се питам....ами ако изследванията ми не са добри ?! това чакане на приемен час за разчитане, не е ли убийствено ?! И какво проследяване на бременост е това !? Сблъсквали ли сте се с такъв проблем !? 
Доволни ли сте от женската консултация в Надежда ?! Аз уж се записах там при д-р Милена Стоянова (на случаен принцип). Първото посещение беше на 28.10; прегледа ме на ултразвука колкото да измери плода; пусна ми кръвни излесдвания и микробиология и ме изпрати на касата да платя пакета (т.е. изследванията). И от тогава ни вест ни кост. Звънях на инфорамация да питам как стои въпроса с разчитането на изследванията и отговора беше "ами ще трябва да си запишете час и докторката да ги разчете"...то това е естествено, само че докторката има свободен час чак декември (защото всичките й часове са заети през ноември още от октомври месец) та се питам....ами ако изследванията ми не са добри ?! това чакане на приемен час за разчитане, не е ли убийствено ?! И какво проследяване на бременост е това !? Сблъсквали ли сте се с такъв проблем !?
Доволни ли сте от женската консултация в Надежда ?! Аз уж се записах там при д-р Милена Стоянова (на случаен принцип). Първото посещение беше на 28.10; прегледа ме на ултразвука колкото да измери плода; пусна ми кръвни излесдвания и микробиология и ме изпрати на касата да платя пакета (т.е. изследванията). И от тогава ни вест ни кост. Звънях на инфорамация да питам как стои въпроса с разчитането на изследванията и отговора беше "ами ще трябва да си запишете час и докторката да ги разчете"...то това е естествено, само че докторката има свободен час чак декември (защото всичките й часове са заети през ноември още от октомври месец) та се питам....ами ако изследванията ми не са добри ?! това чакане на приемен час за разчитане, не е ли убийствено ?! И какво проследяване на бременост е това !? Сблъсквали ли сте се с такъв проблем !?
Доволни ли сте от женската консултация в Надежда ?! Аз уж се записах там при д-р Милена Стоянова (на случаен принцип). Първото посещение беше на 28.10; прегледа ме на ултразвука колкото да измери плода; пусна ми кръвни излесдвания и микробиология и ме изпрати на касата да платя пакета (т.е. изследванията). И от тогава ни вест ни кост. Звънях на инфорамация да питам как стои въпроса с разчитането на изследванията и отговора беше "ами ще трябва да си запишете час и докторката да ги разчете"...то това е естествено, само че докторката има свободен час чак декември (защото всичките й часове са заети през ноември още от октомври месец) та се питам....ами ако изследванията ми не са добри ?! това чакане на приемен час за разчитане, не е ли убийствено ?! И какво проследяване на бременост е това !? Сблъсквали ли сте се с такъв проблем !? Препоръчани теми