Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 43

  • 157 519
  • 802
# 405

Здравейте и честита нова година! bouquet

Момичета, по назад в темата е коментирано кога назначават ПЕТ скенер, но на майка ми все още такъв скенер не е назначаван, средата на януари има преглед в Токуда може ли да настояваме за такъв или лекаря преценява?
Месец май приключи лъчетерапията в Токуда, септември правихме скенер в онкологията в бургас който беше чист, но от тогава майка няма никакво подобрение, лекарите казват че са последствия от терапията и да търпи.
Има и няколко приема на Катрапс, за този месец се колебаем дали да слагаме инжекцията предвид влошеното и състояние.
Четох, че санаториума в с. Баня, Смолян е подходящ за пациенти с цел пречистване на организма от натрупани токсини, какво ви е мнението за този център?
Виж целия пост
# 406
 lusia_ за скенера - лекарят решава, вие може да настоявате. На мен никакъв скенер не са ми назначавали вече четвърта година, така че сигурно си е в зависимост от състоянието на болния.

Преди време четох, че за онкоболни с метастази минералната вода била вредна и забранена (бяхме на Хисаря и си немАх работа да прочета няква брошура в хотела, добре че беше последния ден ...)
Виж целия пост
# 407
Топлите басейни, сауни  и джакузита. Уж може да засили регенерацията на клетките  Peace
Виж целия пост
# 408
За много години!Може ли да ми споделите от къде да поръчам сутиен за протеза,взимала съм на Опал и те са 3 модела само..в търсачката нищо не ми излиза..,Амоена ми идват доста скъпи,а този който е от 1 ва страница е в чужбина.Ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 409
Топлите басейни, сауни  и джакузита. Уж може да засили регенерацията на клетките  Peace
Извинете за нахлуването ,случайно попаднах тук,но в този случай ,не би ли трябвало да са вредни и за здравите хора ?
Съжалявам за невежеството  Rolling Eyes
Успешна ,здрава година и кураж ,момичета! Praynig
Виж целия пост
# 410
Не,  здрав човек не го бърка регенерацията на клетките.
Виж целия пост
# 411
Това с минералните води и забраната май го срещам само тук, никъде в чужди сайтове не откривам такава информация.
Виж целия пост
# 412
Това с минералните води и забраната май го срещам само тук, никъде в чужди сайтове не откривам такава информация.
Ами няма и да срещнеш...Истината е, че не ходя всеки месец на спа, но имам ли възможност съм първа писта:) Аз съм обаче малко по - екстремна онкоболна и не трябва да се взема пример от мен! Бог да ме пази, че иначе....не знам Embarassed
Честит празник на всички! Богоявление е един от най - силните дни в годината! Нека сме здрави и добри!
Виж целия пост
# 413
Благодаря за отговорите!

Едно от противопоказанията за такъв вид рехабилитация са туморните образования така е посочено в сайта, но аз се хванах за тази информация:
"Комплексна рехабилитация на пациенти с цел пречистване на организма от натрупани токсини при интоксикации със соли на олово, други тежки метали и радиационни увреждания"
Пуснах запитване и казаха, че пациенти след лъчетерапия ги насочват към филиала им в Сандански.
Виж целия пост
# 414
Момичета, някой правил ли си е лъчетерапията наскоро в Русе?
Записах се в най-близкия диспансер за химиотерапиите в Търново и докторката каза, че ще направим 3 химиотерапии, след това лъчетерапията и след това останалите три химии.
Това, което ме притеснява е че не съм чувала друг път да ги разделят така, а и лъчетерапията няма да я правя в Търново. Страхувам се да не се наложи да чакам за лъчето и последните 3 химии да се забавят по тази причина. Ако някой се е лъчил в Русе бихте ли ми казали колко време обикновено се чака от записването?
Виж целия пост
# 415
Vesta,
на първата ми химия се запознах с една жена, на която беше назначена абсолютно същата схема като твоята - три химии - лъчетерапия - три химии. Така че не се притеснявай, всичко е индивидуално и според случая.
 Ако те притеснява чакането за лъчето, отиди още сега и си го уговори, ще си пресметнеш горе долу от кога ще бъде. Химиите са на 21 дена, след последната трябва да мине пак толкова до лъчето, но те ще си ти кажат там. Peace
Виж целия пост
# 416
Vesta,
на първата ми химия се запознах с една жена, на която беше назначена абсолютно същата схема като твоята - три химии - лъчетерапия - три химии. Така че не се притеснявай, всичко е индивидуално и според случая.
 Ако те притеснява чакането за лъчето, отиди още сега и си го уговори, ще си пресметнеш горе долу от кога ще бъде. Химиите са на 21 дена, след последната трябва да мине пак толкова до лъчето, но те ще си ти кажат там. Peace
Точно така е. Тази схема е много добра. Прави се уговорка за лъчето още като се почне химията, за да няма чакане.
Виж целия пост
# 417
Благодаря момичета ♥ Поуспокоих се малко
Виж целия пост
# 418
.....
Извинете за нахлуването ,случайно попаднах тук,но в този случай ,не би ли трябвало да са вредни и за здравите хора ? ....
не, минералните води не са вредни за здравите хора.
Но изглежда почти всички минерални води в БГ са противопоказани при наличие на злокачествено заболяване, някои само в напреднал стадий: http://www.homeopathybg.org/members/DeJure/Rehabilitation.html
Виж целия пост
# 419
.....
Извинете за нахлуването ,случайно попаднах тук,но в този случай ,не би ли трябвало да са вредни и за здравите хора ? ....
не, минералните води не са вредни за здравите хора.
Но изглежда почти всички минерални води в БГ са противопоказани при наличие на злокачествено заболяване, някои само в напреднал стадий: http://www.homeopathybg.org/members/DeJure/Rehabilitation.html

Здравейте Момичета с главно М.ЧНГ на всички вас с пожелания за ЗДРАВЕ и много ЛЮБОВ . Надявам се да ме приемете във Вашата група.Четя ви от 7-  8 месеца и спокойно мога да кажа сега че сте невероятни и няма такъв феномен като вас за подкрепа и желание за победа над всичко което ни се струпва върху главите като изпитание ако така го наречем условно.Оперирана съм от РМЖ на 30.03.2016г.Т1N0M0 тумор 0.8ммHER-0 и положителни хормонални рецептори.Минах през операция квадрактомия и лъчетерапия.Сега съм на хормонотерапия с фемара.Искам да благодаря на всички вас и най вече на ХУЛИ /която успяваше да ме разсмива и в най лошите ми моменти/че ме вдигнахте психически и стъпих здраво на земята благодарение само на вас.Ако позволите ще се включвам във вашите дискусии и ще помагам с каквото мога.Още веднъж ви благодаря и ви пожелавам успешна година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия