Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 43

  • 157 515
  • 802
# 495
Ами аз колкото жени познавам все са с Г3,вече си мисля че тия резултати ги пишат по инерция.Пък и ако се вторачвам във всичко ще пукна от инфаркт или инсулт,та рачето ще вземе да ми се разсърди Laughing Joy
Виж целия пост
# 496
Когато отидох да ми махат конците и казах на хирурга,че ме притеснява опр. G3 в хистологията и какво съм прочела в CancerMath,той ме посъветва,да не се зачитам в неща срещу които нищо не мога да направя....да се виждаме на всеки 3 месеца,за да се проконтролират нещата..е ,аз продължих да чета...
Е, и аз съм с Г3 и малкото, което прочетох хич не ми хареса, но за разлика от теб аз спрях да чета, защото така или иначе нищо не мога да направя Mr. Green Лекарят ти е бил прав. Рака ми е достатъчен - не мога да мисля и за G-то Laughing
А мен от няколко месеца си ме боли от ляво под ребрата. Болката е като да е от далак, като да е невралгична. Отшумява за седмица, две, после пак се появява. Като цяло е слаба, но когато я има си я усещам. Ходила съм на ехограф, пусках ТМ. Нищо. Джипито ми даде хапове за червата, ама от тях само ми се увеличи апетита, че бяха храносмилателни ензими. Знае ли някой дали в далак има метастази. Малко се притеснявам да не е пък друг вид рак newsm78


Привет, момичета.
Миленка, не се вкарвай във филми.... Hug
Чудех се кога ще се появиш красавице !!!!!!!!!

Няма да изпадам в полемики, защото съм казала всичко, което знам.
Няма и да наритвам задници / по Ангелари, която много ми липсва/, защото вече съм далеч от проблемите, които вие преминавате.
Виж целия пост
# 497
Милмич, според нашата последна КТ/27.12 имаме нови разсейки точно в далака. Рядко се срещат и стават там.
Виж целия пост
# 498
Мам,  Hug Hug bouquet
Виж целия пост
# 499
Милмич, според нашата последна КТ/27.12 имаме нови разсейки точно в далака. Рядко се срещат и стават там.
От РМЖ ли тръгват и първи ли са тези разсейки ли поредни?

Ваничка, Ваничка, толкова се радвам да те "видя" Hug
Маме, не може без драми при мен!! Знаем си се..Някои неща не се променят Mr. Green
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 500
Миленката, според мен трябва до ти връчат ОСКАРа     Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 501
Здравейте дами, след като  3 пъти ми правиха абразио заради полип на матката, в резултат на 4г. хормонална терапия, днес ми махнаха Золадекса. Не знам да се радвам ли или не, има ли и други като мен? Казаха ми, че ако дойде мензис отново , ще ми го върнат.
Виж целия пост
# 502
Момичета, 9 месеца след операцията, ръката ми се поду. Около 4 см. е разликата с другата. Вчера вече се поду кат боздуган. Боли ме сериозно ръка, подмишница, операция. Ходих при опериращия лекар, при наблюдаващия онко хирург и при съдов хирург. Общо взето получих различни препоръки: общото е масажа, за терапия с ръкав - противоречиви, единия ми изписа лиотон за мазане и Ентан за пиене. Моля за изпитани препоръки  Hug
Виж целия пост
# 503
Имаме добри новини. Нашата кръстница е в клиника в Турция, Анадулу. Дават гаранция, че 100%, всичко ще е шест. Тук я изритаха, като мръсно коте, като нелечима #2gunfire Даже, май, да не бъркам, но имат Давинчи, за разлика от Аджъбадем. Последните са купили сити и токуда, но само 10 %. От запознати, в близко време, чудеса от там, не бива да очаквате.
Виж целия пост
# 504
Сандоканчев, не знам ако пишеш в темата за близките дали няма да срещнеш повече разбиране.
Скрит текст:
за мен е престъпно лекар да каже на пациент с неблагоприятна прогноза, че всичко ще е шест. Давинчи не е най-добрия вариант за гинекологични, още повече онкогинекологични, и съвсем не за такива в напреднал стадии. Как я стадираха тук?
Виж целия пост
# 505
Сандоканчев, не знам ако пишеш в темата за близките дали няма да срещнеш повече разбиране.
Скрит текст:
за мен е престъпно лекар да каже на пациент с неблагоприятна прогноза, че всичко ще е шест. Давинчи не е най-добрия вариант за гинекологични, още повече онкогинекологични, и съвсем не за такива в напреднал стадии. Как я стадираха тук?
Извинете, ако не съм на подходящото място. Принципно, не търся разбиране. Давам надежда на нелечимо стадираните тук. Мацки, не се отчайвайте, всичко е лечимо, само да сте на правилното място.
Виж целия пост
# 506
Момичета, 9 месеца след операцията, ръката ми се поду. Около 4 см. е разликата с другата. Вчера вече се поду кат боздуган. Боли ме сериозно ръка, подмишница, операция. Ходих при опериращия лекар, при наблюдаващия онко хирург и при съдов хирург. Общо взето получих различни препоръки: общото е масажа, за терапия с ръкав - противоречиви, единия ми изписа лиотон за мазане и Ентан за пиене. Моля за изпитани препоръки  Hug
В София има един добър кинезитерапевт, който прави мануален дренаж и използва кинезиотейп, но не знам колко удобно ще ти бъде от Пловдив. Ходила съм при него след операцията, защото събирх лимфа в оперираната гърда.
Как така се поду, имаш ли представа защо?
Виж целия пост
# 507
Olive, благодаря! Не ми се иска да ходя в София. И при мен е от събиране /застой на лимфа. Докторите ми обясниха, че на практика вече лимфните възли ги няма. Дори и да има неизрязани, те изгаряли при лъчето. Не съм се удряла, изгаряла, порязвала и т.н. /което най-често провокира това/. Все пак е дясна ръка и чисто домакински дейности върша, но явно съм я пренатоварила  Sick
Виж целия пост
# 508
Сандоканчев, сподели моля, как точно е стадирана близката ви? От думите ти интерпретирам, че едва ли не са отказали да я лекуват тук? Какво е различното в назначеното лечение в Турция?
Майка ми беше първоначално диагнозцитирана с рак на яйчниците, но се оказа на матката...
Виж целия пост
# 509
Аз па не знам к'во е Г3  Crazy
И си живея отлично  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия