Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 43

  • 157 512
  • 802
# 540
Благодаря!
Виж целия пост
# 541
Дами , кога ни смятат за сървайвъри, 5г.след операцията или при 5г.хормонална терапия. При мен разликата е 6м.и затова питам.
Виж целия пост
# 542
  Хеви метъл, мили майчици!
Четох, четох, и се опитлярках, като пиле в кълчища. Ще изчакам 15.02 и пак ще чета, ако трябва, ще Ви питам. Лека вечер!
Виж целия пост
# 543
Вълчо, какво се е случило ?
Виж целия пост
# 544
Премахнаха ми едно топче от езика, колкото бобено зърно. Днес ме изписаха, на 15-ти ще кажат какво е.
Виж целия пост
# 545
Да не забравиш да споделиш. Има топчета и топчета. Нищо не се знае.
Виж целия пост
# 546
Моля някой ако е наясно нека коментира моите резултати!
Обща категоризация:
Отрицателна за интраепителна лезия или малигнен процес- NIL

Описателна диагноза:
Материал от влагалищна цитонамазка
Р- плосък епител с реактивни промени
Възпалителни клетки
Слуз

C- Плоскоепителни клетки и клетки от жлезист епител с реактивни промени
Възпалителни клетки
Слуз

PAP II C
Виж целия пост
# 547
Моля някой ако е наясно нека коментира моите резултати!
Обща категоризация:
Отрицателна за интраепителна лезия или малигнен процес- NIL

Описателна диагноза:
Материал от влагалищна цитонамазка
Р- плосък епител с реактивни промени
Възпалителни клетки
Слуз

C- Плоскоепителни клетки и клетки от жлезист епител с реактивни промени
Според моето скромно мнение, нищо ти няма Peace
Възпалителни клетки
Слуз

PAP II C
Виж целия пост
# 548
Доколкото знам РАР група II е ОК, споко  Simple Smile
тук например пише подробно и описателно - http://www.hera.bg/s.php?n=3663
Виж целия пост
# 549
Здравейте,
Лятото правиха на баща ми операция, като му остраниха простата-беше рак в първи стадий, Слава Богу и сега е добре.Въпроса ми към вас е по-скоро счетоводен и ми простете, че не питам в подходящата тема. EmbarassedТози месец му изтича 6-месечния период от болнични и ме интересува какво следва?!Той е пенсионер, но работи-назначен е на трудов договор и има голямо желание да се връща на работа.Лекарка от Онкото му е казала, че трябва да подаде документи за ТЕЛК, и в периода на чакането на решение фирмата трябвало да го пусне в неплатен отпуск.Оттам насетне, в зависимост какво е становището, фирмата щяла да си решава дали да връща обратно или не.... newsm78 На мен лично тези обяснения не ми звучат много добре, но знам ли-може да има нови неща с които и аз не съм запозната.Сега вкъщи се притесняват, че са само на баща ми доходите... Tired Моля за мнения и насоки от тези от вас, минали по този път. Praynig
Виж целия пост
# 550
Докато излезе решението на ТЕЛК, баща ти, ако е в състояние, нека си ходи на работа. Като излезе решението, в него ще пише % инвалидност с право на работа.И ще продължи да си работи. Пенсията няма да се промени от това, а от фирмата при добро желание и при справяне от негова страна, го оставят да си работи.
Виж целия пост
# 551
Докато излезе решението на ТЕЛК, баща ти, ако е в състояние, нека си ходи на работа. Като излезе решението, в него ще пише % инвалидност с право на работа.И ще продължи да си работи. Пенсията няма да се промени от това, а от фирмата при добро желание и при справяне от негова страна, го оставят да си работи.
Да, благодаря за съвета, но ми се искаше да знаем стъпките-т.е болничния му изтича на 24.02-той на 25.02 трябва да е на работа, нали така?Те нали нямат право да не го вземат обратно на работа, след като е на постоянен ТД?И кога подава за ТЕЛК?
Виж целия пост
# 552
Щом е с онкологично заболяване, получава   минимум 50% инвалидност. Може и да не чака да изтекат 6 мес., а да подаде док. Нямат право да не го вземат на работа. Нека си подготви необх. док. и да ги подаде. Може и да звънне един тел. до ТЕЛК.
Виж целия пост
# 553
Като си вземе % инвалидност и е с право на работа, нямат право да го уволнят. Процента инвалидност се плаща от социалните и не касае работодателите.
Виж целия пост
# 554
Хули,
Тя може би имаше предвид , че ако работата му е несъвместима със състоянието му, може да го освободят от работа
Но той е пенсионер , предполагам , че не копае камъни в мина Simple Smile
След болничния се връща на работа и си чака решението от ТеЛк. Не знам защо са ти казали да седи в отпуска , няма никаква логика
Късмет и здраве Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия