Юлчето порасна вече, стана палаво човече!

  • 85 428
  • 589
# 225
Ние спим по веднъж на ден-2-3часа.Иначе и ние сме злояди.Манджа почти не яде.Предимно месо(под всякаква форма и всякакъв вид)и най -вече да е на залчета.Види ли лъжица и бяга.От скоро хапва и малко плодове.Влачим се още с Ам по 3 пъти на ден и това си му е.На закуска ,ако не дам ам  после отказва да яде каквото и предложа.Вечер към 8 се сеща пак,и преди лягане пак иска.КМ яде,но не иска него да го яде вместо ам.Дано скоро се пооправи с това ядене.
Виж целия пост
# 226
Здравейте. Весели празници и от мен.

Ние спим веднъж през деня. Много рядко два пъти. Спи малко. Най много час и е будна. От сън спомени няма и не си губи времето в спане.
По принцип яде всичко , но от както беше болна отказа много неща и кара предимно на км.
Покрай коледа и покрай кака опита и шоколад и е ужас. Постоянно търси в хладилника и плаче. Карам каката да се крие когато яде , защото е мъничка за шоколад.
Говори все повече. Кара кака си със заповеднически тон да я върти на стола пред компютъра. Тя като не иска я хваща за ръка и я води там и казва " како уяй" како люляй.  Когато й кажа тя да ме цунка го прави когато иска нещо иначе идва уж да ме цунка и подлага нейната буза аз да я целувам. Качва се на облегалката на дивана и казва " качай" скачай и скача от там. Когато и кажа слизай от там тя ми казаха " що" и аз и казвам защото ще паднеш , а тя " нишо" и пак скача. Не ми е скучно вкъщи 😂
Виж целия пост
# 227
Ох, Стефи разсмя ме. Голяма сладурана. Софи все гледа да се катери и съответно все пада. И вика "падма", демек паднала била. Викам " ми не се катери", но не ме слуша. Като иска нещо идва и почва да ме дърпа да ме води където иска - дали в спалнята или в банята или да яде..Като правим нещо и иска още веднъж казва "пак". От играчките, които й подарихме научи да казва и "тук". Предполагам до няколко месеца ще научи много думи, защото сега това й е най-интересно. И да си играе с кака си. Simple Smile
Спи веднъж на ден /нали сме с градински режим/, като заспива в 1 и понякога спи до 16,30. Яде задоволително, но напоследък установявам, че харесва моето готвене повече от това на кухнята и се замислям да спра да я вземам.
Виж целия пост
# 228
Моята Буба не яде кухнята изобщо. Е ближе я само. Те са  3 по 150гр/супа, основно и десерт/ и почти винаги и остава. Аз като готвя сипвам в буркана двойно като количество и обикновено остават 2-3 лъжици само. Отказах се от следващия месец. Омръзна ми да го хвърлям. След месец може пак да я пробвам дали няма да я прояде.
За малко повече от месец поникнаха 4 кътника и един кучешки. Почти без мрънкане и истерии. Равна няма просто.
Виж целия пост
# 229
Днес Дари почти не е хапвала. Сутринта вдигна Т и след това потече реката от сополите и една кашлица. Та отново явно сме болни. Sad
Виж целия пост
# 230
Вики изкара един бърз грип с висока температура,но добре че мина за ден и половина.Беше много неприятно,давах нурофен и след два часа пак вдигна.Оставих го по боди,спряхме отоплението,сложих кърпа с оцет на челото и след 30 мин. меря температурата-39.6 Shocked Направо в чудо се видях,докато мина достатъчно време за нова доза.
Иначе почти не яде и когато е здрав  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 231
Момичета, щастлива Коледа! Бъдете много здрави, честити и с нерви като корабни въжета, че зорът май тепърва предстои Grinning.
За вируси не ми се говори, при нас мина нещо страшно, което Владко влачи пет дена вкъщи, после пет в болница тук в Пловдив, после се заразих аз и бях в Инфекциозна болница в София. Температура 39, повръщане и диария като от реклама. За капак после имахме и домашни неразбории, та посрещам Коледа без елха и подаръци. Ама само да сме живи и здрави. Пазете мъничките, доколкото може, и дано имате свестни доктори на разположение.
Виж целия пост
# 232
Рафия , това което се е случило с Вас е много гадно , но добре че всичко  е зад гърба Ви - не си го припомняй , гледай само напред !

Момичета , ние сме отново болни / 2 пъти за един месец  #Crazy/ - настинка с Т , обилна хрема и кашлица. Не пие АБ и дано да се размине с него. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 233
За много години, момичета, да сме живи и здрави всички, успешна нова година!
 Kissing Heart Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Party Time
Виж целия пост
# 234
За много години момичета. Живи и здрави да сте вие и вашите семейства  Hug🎊🎉
Виж целия пост
# 235
За много години и от нас момичета! Да сме живи и здрави - ние , нашите деца и нашите семейства!
Виж целия пост
# 236
Честита Нова Година и от нас!!!Бъдете здрави,весели и щастливи!!!
Виж целия пост
# 237
Момичета ще подавате ли тази година документи за ясла и от кога се приемат? Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Честита Нова Година и от нас! Да сте здрави, здрави и много здрави! И годината да ви е прекрасна и вълнуваща, изпълнена с прекрасни изживявания, с нови открития и поводи за гордост от децата!
За яслата ще се запиисваме, но май отварят системата от февруари. Честно казано идея си нямам какви ще са ни шансовете, че като помня миналата година как в последния момент всичко се промени...
Виж целия пост
# 239
Кой като нас, изтъпанени в първия работен ден първи пред кабинета за детска консултация ( обикновено сме последни, бягащи, запотени, времето не ни стига, издирват ни по телефона къде се бавим)! Whistling #Crazy Резултатът, освен рева на сладурчо, докато разберат колко е пораснал и как са дихателните пътища, е 84 см.височина и около 11,500 кг.тегло, приспаднато заради зимния гащеризон и ботушки.
Питаха дали говори ( освен на неговия си китайски ), ами-не, нищо на български, понеже “вагабу” и “уаба” ги няма в речника.
Днес времето беше приятно за разходка, малчо повървя в снега и естествено накрая мама го поноси. От време на време яде манджи, по празниците мина основно на курабии и свинско, няма значение в какъв ред. Кисело мляко много обича, без комбинации, и купено и домашно. На подарените играчки не обръща внимание, продължава да са му слабост тенджерите, затова купих с дадените пари дрехи. По  въпроса за спането: имаше период 1 месец, в който спеше и по два пъти и по един път на ден, после изместихме часовете и стана -веднъж  за около 2 часа.Това е от нас засега,  Hug и да няма болни дечица!



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия