Забременели след ин витро - тема 29

  • 45 510
  • 725
# 45
joni79,добре дошла bouquet
Виж целия пост
# 46
joni79, радвам се, че пишеш тук Hug
Вярвам, че ще оправите проблема, все пак сте в добри ръце Simple Smile
Виж целия пост
# 47
Аз имам едно кошче вътре в кухнята за общ боклук и друго кошче на терасата само за памперси. Някак не мога визуално да си представя наакан памперс между обелки от лук и домати.  Mr. Green
Виж целия пост
# 48
Хаха, аз също не мога hahaha
Виж целия пост
# 49
Джони, добре дошла Hug Дано бебчето да се оправи Praynig
Виж целия пост
# 50
Джони, мила, добре дошла и от мен. Стискам палци за бебчо! Вярвам, че всичко ще се нареди. Wink
Виж целия пост
# 51
Йони, добре дошла Wink , добавих те на 1ва страница. Лека и до термин  Hug

Бимба, как сте вие? Как са малчовците? Praynig Praynig Praynig

Маня73, всичко ще се нареди! За кои медикаменти питаш? Аз съм на клексан Simple Smile имам резерва 8 фраксита, които мисля, че няма да дотрябват. За сега успешно си намирам инжекциите.
Виж целия пост
# 52
Питам дали има други лекарства за предотвратяване калцирането на плацентата.И аз успявм все още да намеря фраксипарин
Виж целия пост
# 53
Питам дали има други лекарства за предотвратяване калцирането на плацентата.И аз успявм все още да намеря фраксипарин
По-скоро диета, може би  newsm78
Виж целия пост
# 54
Да спрях млечните продукти
Виж целия пост
# 55
Цоп и аз тук, въпреки, вече родила...но също мнооого си харесвам тази темичка!

Добре дошли на новите Момичета, лека бременост до край!  Hug
А останалите нямат право да се пререждат и са задължени да носят само позитивни мисли и новини!  bouquet

Нашите памперси ги събираме в банята, че ни е до детската и се хвърлят един път на ден в големия контейнер. Сега е ок, че прозореца е винаги отворен, пък като застуди ще го мислим.

Ние от вчера сме си вкъщи, кърмим се и вече проявяваме характер!  Mr. Green
Виж целия пост
# 56
Връщам се от преглед и си имам 583 грамова девойка вървяща с една седмица напред  Blush

 joni79, добре дошла и палчета проблемите да се оправят  Hug Praynig

Бимба, палчета и за твоите мъници  Praynig Hug
Виж целия пост
# 57
Благодаря момичета за подкрепата. Девойката ми е добре. Вече диша сама. А младежа нещо се ослушва. Той е на малко по-сериозна терапия и се надявам скоро да даде резултат.
Виж целия пост
# 58
Момичета да попитам, вземате ли някакви витамини за бременни?
Виж целия пост
# 59
Благодаря момичета за подкрепата. Девойката ми е добре. Вече диша сама. А младежа нещо се ослушва. Той е на малко по-сериозна терапия и се надявам скоро да даде резултат.
Много се радвам Hug Младежът и той ще навакса!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия