"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 143 197
  • 742
# 330
Лили,  Hug

Виж целия пост
# 331
Екшън още в първата минута.. браво.

Ако е Туба, когато конят е е на задни крака - евала! Simple Smile

Ооооо Къванч...  Blush Blush Blush

Линкчето към startv e супер. отново много мерси!  Hug


П.С. Страхотен жребец!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 332
С:Стой, моля те!
Д:Хей!
С:Назлъ, спри!
Д:Спокойно!
С:Назлъ!
Д:Остави юздите, конят още повече се накиьосва като ги дърпаш.
С:Не мога да ги оставя..
Д:Добре ли си?
С:Добре съм, май съм добре.
Д:Да, много си добре.. Почакай, почакай, може да се хванеш от мен.Ела..
М:Г-жо Сюхан, добре ли сте?
С:Много се уплаших. Не разбрлах какво стана.Когато из0лязохме от чифлика, Назлъ започна изведнъж да бяга. Ако не беше господина, не знам какво щеше да стане.
Д:Джесур.
С:Смел сте точно като името сте.
Д:Джесур се казвам.
С:Назлъ е много кротък кон.
Д:Но не изглеждаше така. Сложете си лед на крака.. А и вече бъдете много по-внимателна, г-жо Сюхан, защото не всеки път ще съм при вас.
С:Разходите по колата ги пратете на чифлика ни.. Ето там близо е . В Корлудаа..
Д:Ти да не би да си също Корлудаа?
С:Да, дъщеря съм на Тахсин Корлудаа. Елате в чифлика ни.
Д:Казах, че не искам, дъщеря на Тахсин Корлудаа.

С:Ако знаеше, че съм дъщеря на Тахсин Корлудаа, нямаше да ме спаси явно..

Тука се обяснява на някакъв, който явно го очаква

Д:Назлъ, дъще..Спокойно, спокойно..Браво на теб..Ти какво кротко момиче си такова! боли ли те? какво ти е? Ето я причината..Спокойно, спокойно.. Браво на момичето ми.. Значи това е направено умишлено.Някой иска да убие Сюхан. ти сигурно занеш, кой искаше да убие Сюхан, момичето ми.

Ж:Сюхан, какво  естанало с този кон? Направо бях потресена като чух.
С:Снахо ,бъди споокйна, нищо ми няма.
М:Отивам да намеря Назлъ.
Ж:Намери и веднага убий коня.
С:Никой няма да докосва Назлъ.
Ж:Но нито баща ти, нито батко ти ще ог оставят жив. Да те заведем в болница.
С:Снахо, няма нижда.
Ж:Можеше да умерш..
Ж:Ако батко ти чуе за това, не знам какво ще направи.
С:Къде е той?
Ж:Отиде на летището да вземе баща ти.
(С:То йнямаше ли да се връща утре?
Ж:Идва по-рано..Спокойно, ти ще се оправиш, докато дойдат те.

М:К ак минаха съвещанията, татко.
М:Добре..Тръгвай..
Виж целия пост
# 333
     
Виж целия пост
# 334
Закъснях Cry
Здравейте момичета Hug
Виж целия пост
# 335
Малко със закъснение и аз съм тук!

Виж целия пост
# 336
   
Виж целия пост
# 337
Снахата се кара на конярчето, че не у спял да предвиди, че назлъ не е добре..

Ж:Сюхан, облече ли се?
С:В душа съм, след пет минути идвам
Ж:Сюхан, чу ли ме? Все още не си се облякла. И после ще ми разкажеш за онзи мъж.Джесур ли се к7азва?
С:Ширин, моля те..

Д:Стана като фъстък.. Ккаво ще кажеш, батко? Още от първия ден се срещнах с  дъщерята на Козлудаа.
М:Ще ти кажа да внимаваш..

Дойдоха да вземат Назлъ, но Джесур каза, че известно време конят ще стои в неговия чифлик, докато оздравее.

М:Да отидем във фабриката. Има ли някакви проблеми?
М:Няма, татко, дори имам хубава новина за теб.
М:Лан, кажи ми, че Джахиде  ебременна.
М:Ще го кажа  итова, татко, някой ден иншаллах..

Джахиденцето май гласи нещо, но не разбрах точно какво..

Ш:Ай, името му е Джесур и той също е такъв. И като сепурмен те спаси, така ли?
С:Ширин, по-тихо.
Ж:И после те взе от коня и паднахте заедно, така ли? А ти беше цялата раздърпана..Е, доколко бяхте близо?
С:Н амен едва не ми се счупи врата.
Ж:Момиче, ввъ всички любовни романи така става.. Момечто спасява момичето и момичето в дар му дава тялото си.
С:Хей!
М:Не е ли вярно?
С:А и аз съм приятел.
М:Сюхан, Бюлен още съвсем отчалато се сближи с теб заради богаството на баща ти.
С:Той е достатъчно богат, няма нужда от парите ни.
Ж:Миличка, аз за теб искам такав любов, която да те развълнува, по-страстна..
С:Достатъчно! Вече минаваш всякаки граници.. Докато аз мълча, ти прекаляваш.
Ж:Извинявайте.
С:дзокато ти бърбориш тука, баща ми идва. хайде отивай да помагаш на амйка си.
Ж:На вашите заповеди.


Баща и син говорят за техни си работи във фабриката. Бащата се ядоса..  Обаче този Бюлен е голям хитрец.. З абащата най-голямото капитоловложение в бъдещето е било един внук. А не някакви други проекти.. Синът продал тяхна земя, която дори не струвала много, но той я продал за 400 хил турски лири.

М:На кого я продаде?
М:На някакъв, ние уредихме това с адвоката му.
М:Веднага ще отидеш и ще вземеш този терен обратно.Веднага!

М:Ще ти пратят нова кола.
Д:Благодаря, батко.
М:Докато оправят тези место тук, тих намерих и място, където да оставаш.
Д:Батко, аз ще остана тук..
М:И ти приличаш на баща си. Но баща ти не можа да се справи с този мъж.
Д:Аз ще се справя.Ще му отнема всичко, което има. И то не насила. Тахсин Корлудаа сам ще ми ги даде.-

С:Татко!
М:Едва сега разбрах, че съм се прибрал вкъщи.
Ж:Къде е Корхан, татко?
М:Отиде да спаси бъдещето ни.
Ж:Какво значи това?
М:ОИзначава, че ако не върне  това, което е продал, ще му отнема и малкото акции, които има.

Джахидето се обади да пита мъжлето си какво става, но той бърза много.

М:Здравйете! Аз съм Корхан корлудаа.
Д:Колко хубава, запознавам се с членовете на семейството.
Д:Аз съм Джесур Алемдароглу.
К:Охе ,бе! Казах си, че името е някак странно.
Д:И за какво сте дошли сега вие тук?
К:Ами така. баща ми се споразумял с друг човек за това място тук.
Д:Е и?
К:Ами ние ще ви върнем парите, които сте ни дали, дори в повече.
Д:Е и после?
К:Ами после ще анулираме покупко-продажбата на имато.
Д:Вижте, аз купих това място, подписахме, имам и нотариално заверен акт за притежание..
Б:Вижте, господин Джесур, ние ви предлагаме много изгодна сделка пак..Ще получите повече.
Д:Вие кой сте?
К:Това е зет ни, годеника на сестра ми.
Д:Така сега да ви кажа. Ако искате да вземете обратно тази зема, ще дойдете, ще сложите на масата 25 милиона лири и готово.
К:Вие подигравате ли ни се?
Б:Корхан, успокой се.
Д:Ето слушайте зет си. Все пак той  епоразумен от вас все още ,нали все още не е станал Корлудаа.
Б:Това не е ли Назлъ?
Д:Да, конят на Сюхан корлудаа.
Б:И какво прави тук?
Д:Сюхан корлудаа ми го даде в замяна на това, че спасих живота й.

Бащата каза, че дори е длъжник на Джесур, защото е спасил живота на единстгвената му дъщеря, Джахиде ес опитва да  излъже бащата, че може именно този Джесур да е посплашил коня. Бащатга иска да убие коня, но Сюхан му каза, че няма да позволи това. Нека да не идва в чифлика, да остане у Джесур..

Вай Бюлен каза: Любима на Сюхан..

Бащата явно има любовница..
Виж целия пост
# 338
   
Виж целия пост
# 339
Джахиде успокоява мъжа си..
Д:Скоро всичко ще се пхромени.
К:И какво ще се промени, Джахиде?
Д:Щом аз казвам, значи ще се промени.
К:Джахиде, да не би да си бременна?
Д:Все още не съм сигурна.
К:ТГогава да отгидем на доктор.
Д:Не, аз след няколко дена ще отиде на преглед и след това ще оповестми новината.
К:Женичке моя!
Д:Това бебе ще бъде единствения наследник на тахсин Корлудаа..

С:Ширин, извинявам се.
Ш:Няма нищо.
С:Моля те, недей така.-.
Ш:хем ме биеш, хем ме обичаш..Решавай дали съм ти приятелка, или слугиня.
С:Приятелка  си ми и то-най-добрата.
Ж:Назлъ е бил при онзи мъж, ха?
Ш:Да, хем е смел, хем е грижовен.

Д:Мъжете ще дойдат утре, тогава ще започнат работа. не съмч забравил, идвам на откриването..Ти нали уреди моята работа, аз ще дойда където искаш с теб.
Някаква аптекарка се представи на  Джесур..

Д:Май тука всичко е корлудаа?
Ж:Защото те са собствениците..
Д:Да, вярно..

 Бюлеин каза, че дължат живота на Сюхан на онзи мъж.
Д:Бюлент, ако беше ти, щеше ли подкараш колата си към пропастта?
Б:Едва ли, но наистина бих искал аз да съм този, който е спасил Сюхан.
Д:Хади бе! Ти все още дори не си изкарал ръката си изцвън прозореца, че ще тръгнеш с една ръка да караш колата, с друга да се опитваш да хванеш коня..
С:Джахиде, говориш така, сякаш си видяла всичко.
Д:Ами де да знам, нали вие разказахте и аз си ги представих нещата явно..
Ама този


Ш:Защо не дойде на вечеря
М:Защото не исках да ме виждан наоколо..
Ш:ти уплаши ли се от Тахсин корлудаа.
М:Ами аз.
Ш:Добре, донесох ти нещо с8ладко..
Ама тази Ширин доста палава бе..

К:Сюхан, ние си лягаме вече.
С:добре, лека нощ и аз ще си лягам след малко..
Виж целия пост
# 340


Екипът на сериала се е събрал
Виж целия пост
# 341
С:Няма ли никой? назлъ!Назлъ! момичето ми.. Миличка.. Бебчето ми..Н ети се обидих, не съм ти ядосана, разбра ли? Не се тревожи.  Какво ти има? ранена си..

Ж:тахсин бей, хайде вървете да спите в леглото си.
Т:Остави ме на спокойствие.
Ж:Но децата ще кажат, че цяла седмица сме били заедно, а вие пак идвате при мен.
Т:Нека само да се опитат да го кажат..Умирам за този твой аромат, за тези коси, за това тяло.
Ж:Сюхан едва наскоро пак почна да ме поздравява, ако пак спре да го прави, ще с8е разстроя много..
Т:Добре..

С:Няма ли никой? Няма ли никой?
Д:Какво ще кажеш за мен?
Д:Излязла си да проучваш.
С:Научих, че назлъ е тук.
Д:Да, днес се запознах и с годеника ти..
С:Така ли? Наз0лъ е ранена.
Д:Така ли? Сигурно съм го направил докато съм се опитвал да я успокоа.
С:Наранил си я.
Д:Успокой се, ние с теб непрекъснато ще се гледаме лице в лице а и да ти напомня, аз едва днес ти спасих живота. Къде отиваш?
С:Вкъщи.
Д:Тази твоя опърничавост на кръта на корлудаа, която  тече във вените ли се дължи или пък на това, че се влюби в мен от пръв поглед. Недей! Какво  са казали..Не воювай, а се люби.. (
С:Пусни ме.
Д:Ще издържиш ли да бъдеш без мен?
С:Мразя те! никога досега не съм виждала мъж като теб.
Д:Права си..Ти досега не си срещала истински мъж, затова говориш така.
С:Ти все още не си се запознал с баща ми..
Д:И това ще стане..

К:Джахиде, какво правиш тук?
Д:Ела виж. Виж..

Джахиде разбрала нещо за бащата..За някакво богаство, но не разбрах, обаче е много алчна и манипулира съпруга си така както тя си иска

Тахсин гони коняра, защото той  ебил виновен за случилото се с коня.
Ш:Г-нв Тахсин, Кемал няма никаква вина, ние скоро ще се оженим.
Т:Хубаво, тогава и ти ще си ходиш с него.
Ш:Аз ще отида при Сюхан да й кажа да направи нещо.
К:Ширин, недей, няма да искаш такова нещо от Сюхан.

Бащата отиде да провери как е Сюхан.
Б:Има ли някакви проблеми?
С:Татко, не се ядосвай, отидох да видя Назлъ..Джесурр.Джесур бе се грижи за нея.
Б:Хубаво, тогава нека и ние да отидем да се запознаем да видим с този Джесру бе..
Виж целия пост
# 342
29 Потребители и 27 Гости преглежда(т) тази тема.

Виж целия пост
# 343
Д:Хей ,ккаво правиш тук?
К:Заради случилото се вчера, ме уволниха..Нямаше къде да остана нощем, извинявайте.
Д:Назлъ не я е ухапала змия.. Някой се е опитал да убие Сюхан дА НЕ БИ ТОВА ДА СИ ТИ?
К:Какво говориш ти?

Сюхан моли баща си да не гони кемал, но той не иска да чува..

С:Добре, недей да плачеш, ще начерим някакво разрешение.
Ш:Н ее ясно къде е, телефонъ му също е изкючен..

Д:/Корхан, хайде ставай, че после баща ти пак ще мърмори, че ставашкъсно.
К:Къде отиваш, на доктор ли?
Д:Не, нали довечера има откриване, ще ходя на фризиьори  тем подобни.


Майката на Бюлент клюкарства по адрес на Тахсин.. Говорят и за рождениядне на Тахсни. Бюлент щял да пвави предложение за брак на Сюхан.. Има някаква вражда между майката на бюлент и тахсин, но това не го разбрах както трябва.

С:При тези поръчки нямаше някакви проблеми, нали?
Ж:Не, госпожо Сюхан.

Сюхан май идва в ателието си

Сюхан е мтого дружелюбна с хората, които работят там..

С:Ало, миличка?
Ш:СКюхан, Кемал ми се обади. Намерил е работа.
С:къде?
Ш:В чифлика на Джесур Алемдар.

К:Никой в чифлика не би искал да убие Сюхан, това би го направил само враг на Тахсин корлудаа. Той има много врагове..Всеки му  едлъжник и затова никой не иска да говори против него.

Съседния имот на Джесур е бил на майката на Бюлен.

Д:Бюлент годеник ли е на Сюхан?
К:не, все още няма нищо официално..

Адвокатът на Джесур изготвил такъв договор за покупко-продажба, че няма нито едно слабо място.

Тахсин ес опитва да анулира договар, дори заплаш човецеа там, че трябва да направи нещо, иначе ще се рапзправят, но.........

Спрели са водата към терена на Джесур.. Майката на Бюлент предложи да донесат кран, но Джесур каза, че ще се справят сами..

Д:Водата вече е пусната и всички са щастливи.

Ж:Някай е саботирал терена на Тахсин Корлудаа.
Д:Бившия му терен.
М:Тахсин корлудаа ви вика в офиса си.
Д:Сега ти върви при г-н Тахсин и му кажи, че Джесур Алемдароглу се опитва да съживи изсушения си терен, но ще се радва Тахсин кКорлудаа да гостува в чифлика му Алемдаръоглу.
Ж:Този, който праща такожва съобщение на Тахсин корлудаа ,. е или непознат тук, или пък е луд.
К:Или пък е смел(Джесур)

Т:Значи е казал да отида и да го видя отблизо, така ли?



Джесур търси хора, които да работят в чифлика му..
К:Джесур бей, имам годеница..
Д:хубаво, ако разбира от къщна работа да дойде.
К:Тя израсна в чифлика на корлудаа, из0раснали са заедно с Сюхан.-
Д:Когато иска, може да дойде  тук
К:Когато се оженим.
Д:Когато иска може да започне работа тук.
Виж целия пост
# 344
Лили, благодаря !  newsm51
   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия