"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 143 197
  • 742
# 345
Доктора каза на Сюхан, че няма са кечцва върху кон, и няма да кара кола.
 На 19  е бил рождения ден на Тахсин Корлудаа..

С:Снахо! Снахо!

Джахиде купи тест за бременност..Боже, как се прави на вода ненапита.-

Каза на Сюхан, че дошла на рутинен контрол..

Довечера имало някакво откриване.сюхан няма да отиде.. Обаче аптекарката каза на Сюхан, за теста за бременност.

Ж:Здравей, Сюхан, как си?
Ж:Джахиде ханъм е била бременна.
С:миличка, щом дори и на мен не ми каза за това Джахид ханъм, значи не иска да се разчува..

С:Хайде, какво е това сега?
Д:Спомних си за този парфюм..
Ж:Колата ваша ли е?
Д:да, моя..Ще искам букет червени рози и от този парфюм..

Д:Защо не ми каза? Правила си парфюми.
С:Ти защо паркира колата си тук?
Д:Не исках да си тръгнеш без да ми кажеш здрасти.. И какво каза докторът, че имаш изкълчване корлудаа, така ли?
С:Махни си колата!
Ж:Господине, това, което поискахте.
Д:Много ти се извинявам.
С:Значи ми се извиняваш с продукти на корлудаа, така ли? Приема се.
Д:Съжалявам, но тези неща не са за ткеб..
Виж целия пост
# 346
Джесур си поигра с нервите на Сюхан  Joy Joy

Виж целия пост
# 347
Колажът не е мой.. Simple Smile

Виж целия пост
# 348
С:Истински луд!

Д:Да, миличък?
К:Къде си?
Д:След малко отивам вкъщи.
К:добре, и аз идвам..

Ж:Когато снощи ми се обади, се заразвап много. помислих си, че си се отказала..
Д:хайде побързай..
Ж:Приключението започва.
Д:Ти внимавай, защото ако тръгнеш да ми правиш мръсно, тогава това приключение ще ти го изкрама през носа.
Ж:Ти гледай да се рлазбираш добре с мен, защото през следващите девет месеца аз ще съм най-добрата ти приятелка..

Джахиде каза на мъжа си, че е била бременна.. Всичко е уредила усойнцита..
Д:/Гледаме бъдещето си..


Д:Много се извиняваме, стана без да искаме.
Д:Невниманието ти днес стана две, при третия път, ще си помисля, че го прави шнарочно.

Д:Той какво прави тук?
К:Ти откъде го знаеш?
Д:Предположих, че е Джесур Алемдароглу.
К:Щом е тук, значи е някой влиятелен мъж, не може всеки да идва тук..

Ж:Къде е останалата част от сеемйството? Умирам от желание  да се запозная с тях.
Д:И това ще стане, имай търпение.

Вкъщи празнуват заради малкия Корлудаа.

Т:Всичко мое е за него..Милата ми снаха, милият ми син..

Тахсин като чу за внука стана по-мек от къна човека..

Т:Истинският Корлудаа идва..

Ш:Какво е това?
К:Беше забито в Назлъ.Някой се е опитал да убие Сюхан, сигурно са опитали да убият Тахсин.
Ш:Ако това го чуе Тахсин.
К:Ще ме убие, нали? Затова Джесур бей каза, че ще остана тук, докато не се разбере кой го е направил това..

К:Забравих да ви кажа кого видях днес. Джесур Алемдароглу.. Беше с някаква жена, която явно му е севгили.
Д:Но е много красива.
Б:Явно   искат да се преместя да живеят тук Затова бърза той.
Т:Нямам нищо притв красивите жени, но този мъж не искам да ги виждам наоколо.
С:Но нали каза, че си му длъжник.
Т:Не обичам да оставам длъжен на някого, разбира се, че ще му платя дълга си по някакъв начи..
Виж целия пост
# 349
Тук са пуснали малки откъси от епизода  Peace

https://www.youtube.com/channel/UCjBiLfguzpmAitYHuZPZn2w

Виж целия пост
# 350
     
Виж целия пост
# 351
Виж целия пост
# 352
Невероятни саааа ... браво! Много ми хареса серията, а на вас ? А дали свърши или дават реклами  newsm78
Лилка  Heart Eyes Hug bouquet bouquet bouquet Страхотна си, много ти благодаря! love001
Анджи  Hug Ринка  Hug bouquet
Виж целия пост
# 353
Джахиде доведе майката на бебето в някава къща.била е проститутка.. Всичко ще й бъде осигурено, но ако нещо се случи с това бебе, тогава ще я лиши от всичко, ще я хвърли отнова в помията.
Ж:Ами ако на теб номера ти ог разберат..тогава пък аз те искам сметка, г-жо Джавиде!

Д:ти ми роди бебето живо и здраво, дай ми го в ръцете и после не мисли за нищо друго..

тахсин натопи май служителя, който му каза, че нищо не може да направи по въпроса с продадения терен.

Д:Какво има, Кемал?

Джесур без разрешението на тахсин никакви работи в чифлика не можел да направи..Отпхратили са работниците обратно.

Празнуват рождения ден на Тахсин Корлудаа..

Б:Любов моя, много си красива!

Тези Тахсин и майката на бюлен много сладко се сдърпаха..Ето това го отбележете, тези двамата са влюбени един в друг..

Дойде и любовницата.. Желае дълъг живот и много здраве на тахсинчо.
Ж:не издържаш да виждаш тази жева в този дом, нали?
С:Когато е само веднъж в годината и когата е сред много хора, издържам някак

К:този пък кой го покани, я?

Д:Тахсин Корлудаа! Здравейте! Джесур Аледароглу.
Т:Най-накрая се запозханме, господине.
Д:Ако бяхте дошли да ми пожелаете добро дошъл в дома ми, щяхме да се запознаем по-рано. Щом днес е бил вашият рожден ден, това е моят подарък за вас..
Т:Значи сте скъсали заповедта?
С:Ако имате няккави проблеми, го уредете с мен.
Д:Аз нямам никкавми проблеми с теб.
К:Нямате право да строите, защото откриха някои нередности при покупко-продажбата. татко е ипотекирал терена ви за 5 млн.. Затова сега продажгбата на терена се анулира.
Д:Значи вие все още се опитвате да анулирате тази продажба ,така ли?
К:Ако имате пет милиона да ни платите, няма да се анулира.
Д:Значи тука празнувате..Г-н Съдия-изпълнителят е тук, прокурорът, съдията.. И аз не стоях бездейно в Истанбул..И сега имам въпроси. Защо се режат маслинените дървета и се строят хотели на тяхнто място? Защо места, които се намират под закрилата на държавата, се  унищожават? Кой разрешава това?  Сега ви желая приятно забавление, господа..

С:Хей, почакай..Н езнам какво е станало, сега научих, че строежа ти е бил спрян.
Д:Нямаше ме тук, сигурно съм ти липсвал.
С:А, така ли? Нямаше ли те, не съм забелязала.
Д:Явно си била заета с годеника си.
С:Т ивърви и се забавлявай със красивото си севгили.
Д:Значи си ме проучвала? Точно се като името си.. Много красива.
Б:Сюхан.
Д:А, гласът на собсдтвеника ти..

Бюлент направи предложение за женитба на Сюхан.. Сюхан обаче му каза, че днес не е денят зца това..
Д:Хоп, господин зетко.
Б:На какво ти става, бе?
Д:Не така с жените..Аман да не би пръстенът да се е загубил.
С:махай се..

С:Напрово мога да ги убия  идвамата. И Бюлен и Джесур..Не си е отишъл а ни е изслушал там. А този Бюлент пък намери кога да ми прави предложение за брак.. Този мъж трябва да си тгръгне оттку и то веднага.

Ж:Мисля, че трябва отнова да преразгледаш нещата с Бюлет и Сюхан.. Тази вечер видях Сюхан да говори с Джесур, искрите, които хвърчат между тях,у човек може да ги види от сто метра..Явно този мъж е объркал главата на Сюхан..Една жена не може да остане безралчилна към мъжа, който я  еспасил. Това го знам от личен опит.




Д:Ало!
С:моля те, върви си оттку.
Д:Сюхан!
С:Устрой живота си някъде другаде.
Д:Ало, гласът ти не се чува, тука няма добро покрите.
С:Казах ти да си тръгнеш.
Д:Това го разбрах. защо отказа предложението на гаджето си?
С:Какво?
Д:защо му каза не?
С:Щ езатварям.
Д:Не бягай.. Ако искаш наистина да си тръгна, ще го направя.
С:добре.
Д:Но искам да ми го кажеш в лицето.. Ало? Ало!

Т:Мога ли да вляза? Направил си доста разходи.
Д:Ще ги приспаденш то петте милиона..
Т:Защо поиска това място?
Д:Беше за прода,у а аз исках да купя място оттук.
Т:Корлудаа не е специолна място.
Д:Това е точно мястото, което аз търся.. добре, а ти защо искаш да строиш хотел тук.
Т:Ако някой от градчето говори така смен, ще му пзаплюя точно в средата на устата.
Д:И аз вече съм от Корлудаа.
Т:Не знам каквъ ти е проблема, Алемдароглу, но няма да ти отстъпя това мясдто..
Д:Всъщност вместо да ми се ядосваш, можеш да ме използваш за по-добри пцели. Мога да превърна всичките ти земи в по-плодорони. разбирам добре от тази ребота.
Т:Виж ти..

Д:добре ли си? Дишай! Дишай! какво има тук?

Опаа, Тахсин е астматик..

Д:Чифлика на Алемдароглу..Има пожар.Двама души има тук.

М:Бягайте, имало е пожар в чифлика на Алемдароглу..

С:Татко!
Д:Назлъ!
С: тука , навън е..добре е..

К:Стана две..От третото да ни пази Господ..
Т:Отново ти задлъжняхмве.
Д:Ще си уредим сметките..

Д:Разбрахме се.
Т:Разбрахме се..
Виж целия пост
# 354
         
Виж целия пост
# 355


Браво на целия екип!!!  newsm74
Виж целия пост
# 356
Лили Hug,благодаря за превода! newsm51

Ринка Hug,за стоп кадрите! newsm51

Виж целия пост
# 357
С тази часова разлика не успях да гледам серията. Rolling Eyes
Изпуснах доста и не ми се подхващаше отнякъде си, затова, ще изчакам подругите, Party даже не зная дали серията вече свърши или са реклами.
Лили, с твоя прекрасен превод може и да преваря мамашите, благодаря ти.
За мен Киво и Туба са истинска наслада за очите ми.
Виж целия пост
# 358
Още една с двамата сладури, които гледат в захлас..

Виж целия пост
# 359
Серията ми хареса! Супер са!
Лили, Рина благодаря ви!!!  Hug



Всички са на премиерата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия