На 19 е бил рождения ден на Тахсин Корлудаа..
С:Снахо! Снахо!
Джахиде купи тест за бременност..Боже, как се прави на вода ненапита.-
Каза на Сюхан, че дошла на рутинен контрол..
Довечера имало някакво откриване.сюхан няма да отиде.. Обаче аптекарката каза на Сюхан, за теста за бременност.
Ж:Здравей, Сюхан, как си?
Ж:Джахиде ханъм е била бременна.
С:миличка, щом дори и на мен не ми каза за това Джахид ханъм, значи не иска да се разчува..
С:Хайде, какво е това сега?
Д:Спомних си за този парфюм..
Ж:Колата ваша ли е?
Д:да, моя..Ще искам букет червени рози и от този парфюм..
Д:Защо не ми каза? Правила си парфюми.
С:Ти защо паркира колата си тук?
Д:Не исках да си тръгнеш без да ми кажеш здрасти.. И какво каза докторът, че имаш изкълчване корлудаа, така ли?
С:Махни си колата!
Ж:Господине, това, което поискахте.
Д:Много ти се извинявам.
С:Значи ми се извиняваш с продукти на корлудаа, така ли? Приема се.
Д:Съжалявам, но тези неща не са за ткеб..




даже не зная дали серията вече свърши или са реклами.
