"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 143 197
  • 742
# 90
Здравейте!  Hug
Канти, Аира  Hug Hug

Снимката на Туба и Къванч предизвика голямо вълнение както в социалните мрежи, така и в пресата.  Peace
Грижливи фенове са колажирали част от публикациите в пресата.


Още една нова снимка / доста далечна/ се появи

А тази на актьора, който ще играе малкия Джес, била от парти на екипа.
Ако е имало парти дано видим и още снимки.  Peace


Оя Доган пише, че сериалът ще започне в началото на ноември и вече е усетила "химията" между Туба и Къванч. Само от снимката.  Peace


все още търсят актьори за участие. Желаещите могат да пишат на агенцията.


Виж целия пост
# 91
Здравейте!  Hug
Тийзъра / промо видеото / все още го няма, но имаме доста снимки от сета в Полонезкьой. Изглежда са подготвяли материали за представянето на сериала на MIPKOM.
Дано скоро видим и нещо по-съществено, като видео, снимки в голям формат и актьорите.

   


Тази нощ до 3 часа е имало снимки на Къванч в Ортакьой.
Снимки на Къванч засега няма.  Crossing Arms Екипът обаче се е фотнал.
 

Тренировките по езда продължават да вълнуват пресата.

 
Виж целия пост
# 92
И днес имаме снимки от сета, но без главните действащи лица.


 

Туба на международната конференция по повод деня на момичетата




...................




доколко е сигурно не знам, но сериала го записват за четвъртък
Скрит текст:
Yeni Sezon | Perşembe
• Cesur ve Güzel
• Kösem
• Cesur Yürek
• Vatanım Sensin
• Yeter
• Yetenek Sizsiniz Türkiye
Виж целия пост
# 93
Ринка, bouquet кой точно четвъртък Simple Smile Наистина кога се очаква да започне?

Къща- мечта, къде ли се намира? Май доста съм поизостанала с инфото, но обещавам да вляза в крак.
Виж целия пост
# 94
Пепелче, радвам се че се отби  Hug

Ринка, bouquet кой точно четвъртък Simple Smile Наистина кога се очаква да започне?

Къща- мечта, къде ли се намира? Май доста съм поизостанала с инфото, но обещавам да вляза в крак.

Не е сигурно че ще е четвъртък, но се надяваме да е първата седмица на ноември. Все още си чакаме видеото в което ще видим за половин до една минута Джесур и Сюхан.  Peace

Снимаха на доста места, но тази къща изглежда е в Полонезкьой. За дизитата има места, които са задължителни за посещение.  Laughing Laughing Хората си показват природата, не я рушат като нас.  Thinking
Засега се радваме на колажи и снимки от сета без актьорите.






Една пресконференция ще ни дойде много ободрително.  Peace
Виж целия пост
# 95
Здравейте!  Hug



Цитат
Сегодня в прессе:

Ай япым готовит сериал для канала Стар с Кыванчем Татлытугом и Тубой Бюйюкюстюн в главных ролях новый сериал, сценарий к которому пишет Эдже Йоренч, а режиссер проекта - Али Бильгин. Кыванч Татлытуг в сериале - Джесур, идущий по следам своего прошлого, а Туба Бюйюкюстюн - владелица косметической марки Сюхан. СЕРИАЛ НАЧНЕТСЯ В ПЕРВУЮ НЕДЕЛЮ НОЯБРЯ.
Наталья Куренкова
Я написала капслоком, потому что в статье эта фраза про сроки начала сериала выделена жирно: Dizi Kasım Ay’ının ilk haftası başlayacak!
https://vk.com/eatb_haber
http://popvizyon.com/kivanc-tatlitugtuba-buyukustun-basrolde-cesur-guzel/
Благодаря на Наталия  Hug за превода.  Hug
Сериалът започва в първата седмица на ноември.  Hug
Хубав ден!  Hug
Виж целия пост
# 96
Здравейте!  Hug
Лина, благодаря за информацията.  Hug
Преди час излезе дигиталния каталог на MIPCOM
Статията за сериала


корицата я знаем


В туитър феновете питат за трейлър и стават все по-нетърпеливи.

Виж целия пост
# 97
Според мен е рано за трей- ще ни измъчат максимално.  Mr. Green
Но все пак не е далече началото, ако е вярно това за първата седмица на ноември.

Туба е страшна чаровница с тази прическа. Казах ли ви вече, че аз си я харесвам най- много с къса коса. Simple Smile Ама то май е от прекрасните ѝ очи.  Hug
Виж целия пост
# 98
Здравейте, момичета  wavey

Линка Hug ако е така - началото на ДК да е 1 седмица на ноември защо още няма нищо по-подробно относно сериала.  newsm78 Или ще ни пуснат всичко накуп в една седмица Rolling Eyes И тогава ще се чудим кое да отразим по-напред Flutter Sunglasses Може би по този начин тогава няма да имаме време да задаваме много въпроси  Whistling
 Ринка Hug интересно на Мипкома дали ще представят нещо мърдащо относно ДК newsm78

Пепелче Peace и на мен Туба много ми харесва с къса коса. Дори и преди с дългата предпочитах да си е дръпнала или вързала косата, така, че да й се вижда лицето.

Една нова снимка на Туба от старо събитие от Бг ФБ на Туба Peace



Лека вечер! Heart Eyes
Виж целия пост
# 99
Здравейте!
Пепелче, Канти,  Hug Hug дали днес ще ни зарадват с трейлър?
Пътят за сета е ясен, остава да намерим пътя до трейлъра.  Joy Joy


Туба като посланик на IWC

за час в света на часовниците  Peace







Виж целия пост
# 100
Здравейте!
Имаме напредък на сета - от пейзажи и животинки минахме на фаза технически екип.  Peace



и ездач си имаме - може би е Къванч





Виж целия пост
# 101
Здравейте Hug

Много е хубава Туба с късата коса, то всякак е красива Heart Eyes
Отива й, нежността на чертите й се засилват и подчертават!

И на Къванч съпругата му много ми харесва от тези снимки, тя актриса ли е също?
Виж целия пост
# 102
Здравейте Hug

Много е хубава Туба с късата коса, то всякак е красива Heart Eyes
Отива й, нежността на чертите й се засилват и подчертават!

И на Къванч съпругата му много ми харесва от тези снимки, тя актриса ли е също?
Хъш  Hug
Не  е стилист е даже доколкото си спомням отговаряше за мъжката част в карата
Башак Дизер това и е името
Виж целия пост
# 103
Мерси, Иве Hug
по мое скромно мнение даже й личи, че е стилист Wink
Станах й фенка Heart Eyes
Виж целия пост
# 104
Мерси, Иве Hug
по мое скромно мнение даже й личи, че е стилист Wink
Станах й фенка Heart Eyes
И аз съм й фенка- винаги ми е харесвал стайлингът й.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия