"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 1

  • 143 197
  • 742
# 510
Може ли линк за серията моля 😘

 Hug
https://www.youtube.com/watch?v=jWP3ntl64I4
http://www.startv.com.tr/canli-yayin
http://www.ecanlitvizle.net/star-tv-izle-1/
Ринка  Hug bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 511

Няколко кадри от интервютата:  Peace

Виж целия пост
# 512
Ринка, Лили - благодаря ви Hug bouquet

Гледам я Туба е повече от разкошна. Стайлинга / като Сю/  е безупречен от последните снимки и не само. Късите коси откриват една друга, различна и още по-чаровна Туба. Малко са актрисите,които ако ги подстрижеш ще изглеждат забележете не само добре, а зашеметяващо Peace
Къванч също е страхотен.
Не знам кой събра тази двойка на екран, но ще да е някой който много разбира Wink

Приятно гледане!
Виж целия пост
# 513

Няколко кадри от интервютата:  Peace



Голяма красота са тези двамата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 514
Злати е пуснала на предната страница Туба с една рокля без ръкави....нямам думи просто! И прическа и грим...прелестна е Heart Eyes
Виж целия пост
# 515
Фенче, страхотни са Туба и Къванч!  Peace
Пъпи, добре че има такива дето разбират кой с кого да съберат на екрана!  Peace
Злати, Бендис отново е с нас!  Peace


 
Виж целия пост
# 516
Да, Ринка. И с Енгин и с Мурат, сега с Къванч - всичи тези партньорства са уникални за мен!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 517






Приятно гледане!!!
Виж целия пост
# 518
Пъпи, всяко партньорство е уникално само по себе си. Нека това да е и уникално и много успешно!  Peace

Да се надяваме на по-кратък озет!  Peace

Приятно гледане и стабилен нет на всички!  Peace
Очакваме Лили за да ни въвежда в действието!  Hug 

Анджелик,  Hug


Виж целия пост
# 519
Приятно гледане момичета! Hug
Виж целия пост
# 520
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug

Желая ви приятно гледане и безпроблемен нет! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 521


Два удара в един ден за Бюлент
Виж целия пост
# 522
Д:Боли те много изгореното, нали? Знам колко боли.
Б: Какво изгорено, я? Само ис ог навехнах.
Д:От сутринта насам те следя..Боли те. Ще ми разкажеш всичко, иначе ще отида и ще кажа на всички за теб.
Б:Джахиде!

К:Да излезем ли?
Т:Да, първо ще се отбием в пол. управление.
К:Имаме много работа.

Д:Ти къде отиваш?
С:Тук съм.
Д:Значи няма да ме оставиш сам?
С:Просто в неделя не ряботя.

Б:Беше злополука.
Д:И затова прозорците бяха залостени,у така ли?
Б:Не знаех, че и Тахсин е там.
Д:А значи ти искаш да убиеш само Джесур. Болеше те, беше отвхъврлен.
Б:Виж, не искам никой да чува за това.
Д:Може би и  злополуката с  коня е тво яработа.
Б:Ти какво говориш?
Д:Татко Тахсин двете неща ги носи в пакет..
Б:Джахиде, моля те, на никого нищо не казвай.

Сюхан каза, че трябва много добре да се грижат за Джесур, защото той им  епо-близък от съсед..Признателни са му..

Малкия Д:Но това не е рисунка, татко.
Б:Да, това е подписа на семейството ни.
Д:Добре, а какво стана с твоето семейство.С майка ти? С баща ти?
Б:Те са тук..

Д:Моля?
С:Ако имаш нужда от нещо, можеш да използваш телефона до леглото.
Д:Благодаря..

С:Къде отиваш?
Д:Ще се разходя.
С:Чу го татко, недей да излизаш сама..
Д:Миличка, тук анаоколо съм.

С:Засега те оставиха свободен..

Задържали са някои хора заради пожара.

К:Браво, върнал си ес пак в конюшната си. но ти се благодари на Назлъ, а не на Джесур.
К:Тези няма да ме оставят намира.
С:Има ли от какво да се страхуваяш?
К:Няма..
С:Тогава млъквай.

Тахсин каза на задържаните, че имат време до утре вечер да кажат кой е причинил пожара, защото в противен случай ще иска да му се издължат онова, което му дължат....

Д:Всички тези приготовления заради мен ли са? Много съм впечателне.
С:На Джахиде й се е прияло..Правя еди кое си ястие.
Д:Значи еди кое си ястие, така ли?

Много са сладки  идвамата, но тази Едже си няма равна на себе си в писането на толкова реплики наведнъж, че не смогвам. ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Л:Има нещо друго в този мъж.
С:Вярно е, че има нещо, но нещо странно..
Л:Добре, че е до нас, добре ще го опознаем..

К:Тъкмо си казвам, че вече всичко е наред, пак се случва нещо..
Ш:Добре, че
Д:Благодарение на теб той пак е герой.
Б:Но тахсин бей каква работа имаше там.
Д:Няма значение, станалото станало.
Б:Джахиде, ще направя всичко, каквото поискаш.
Д:Засега е достатъчно само да занеш това.

К:Какво беше това сега?
Ш:Нали Сюхан го отхвърли, тойзи сега е много разстроене, а тази явно го успокоява.К:Ей толкова не го обичам този.
Ш:Сякаш аз умирам за него.

С:Почаакй, така сам няма да можеш да се справиш.
Д:Ако няма да можеш да гледаш, се отдръпни.
С:Сега ще разберем дали ще издържиш на болката. Боли ли те много?
Д:Винаги тука ли си живяла?
С:И в Истанбул имаме къща. а ТИ?
Д:Аз нямам къща в Истанбул, а и от снощи и тук нямам вече.
С:Наистина можехте да умрете.. Ще търпиш още две седмици и после бавно ще се оправя..
Д:Все още искаш ли да си тръгна? Сюхан, попитах те нещо.
С:Мисля, че вече ти сам не би искал да останеш тук.
Д:Искам да остана..
С:Г-жо Михрибан!
М:Мога ли да вляза?
Д:Заповядайте.
М:Днес научих за пожара.
С:Всеки ден се налага да се превърже три пъти на ден.
М:Каква нощ е била, ха?
Д:Да.
М:Спасил си живота на Тахсин, вече сте негов приятел.
Д:Вие май сте ми обидена?
М:Да, така е. Ако не го беше спасил, днес щяхме да се събудим с хубава новина.
Д:Сигурен съм, че ако се беше случило нещо с него, най-много вие щяхте да се натъжите.
М:Спаси му живота и вече  и ипотеката е махната.
Д:Не му спасих живота, за да ми махне ипотеката.
М:Жалко, мислех, че ви есте различен от останалитне и ще му се протипоставите.
Д:Ако видя да допуска грешка пак ще му се противопоставя.
М:Това е добре.

Адалет отиде да види някого в затвора..Явно онзи й е причинил много лоши неща.. Отивала в зцатвора само и само, за ад бъде сигурна, че той  етам.

Виж целия пост
# 523





















Виж целия пост
# 524
М:Доколкото разбрах, с Бюлент сте се скарали.
С:НВе искам да говоря за това.
М:И аз не искам да се сближаваме със сем. Корлудаа, но знаеш, че аз те обичам, Сюхан.. Но като видях колко страда снощи бюлент, ти се ядосах.. И искам да занеш, че неговите рани също имат нужда от същите грижи, които полагаш за онзи  там вътре.

Тахсин е недоволен, че са го довели на преглед.. Иска докторът да се грижи и за внука му. Но Джахиде е отишла на преглед в Истанбул.

Т:Дъще, аз направих тази болница за семейството си.. Доведох най-добрите лекари тук.. Затова трябва да те прегледат и тук.

Джахиде почна да измисля някакви оправдания..Сюхан я подкрепя.. Разбира се, за плача на Джахиде са  били виновни хормоните.. Тахсин й каза да прави каквото си иска..

Джесур не иска да слиза на вечеря..
С:И добре прави, защото все пак той тук е чужд човек..Сам си определя границиет в този дом..

Б:Да, Сюхан.(
С:Цял ден те търсих, защо не ми вдигаш?
Б:Не беше ли достатъчно онова, което ми каза снощи?
С:Аз бях неподготвена за станалото снощи.
Б:Извинявам се, май ти трябваше да ми направиш предложение за брак?
С:Възможно е. Радвам се, че не направих такава грешка. Когато се поч
увстваш, че можеш да говориш с мен, тогава ще говороми.
бюлен каза, че известно време ще изчезне.Ще отиде в Милано..

Т:Поискаха да ме изгорят жив, Адалет,хората от градчето дотолкова ме мразят. А ти защо ме обичаш?
А:Защото аз познавам други Корлудаа.
Т:Но занеш, че съм и безмилостен.
А:Но  обичта ми към теб ми се отразява добре, надяавам се, че и на теб ще ти се отрази добре.
Т:Сега от този час насетне ако тръгна да ставам добръ човек, ще ми ес присмиват..В този живот освен враговете си, нямам нищо друго.

Д:Да остана тук е било по-трудно , отколкото си представях..Страдам много.
М:Много ми липсваш.
Д:И ти ми липсваш много, миличка.
М:И ти ме изостави.
Д:Аз никога няма да те изоставя, майко.. Никога няма да те изоставя, едничка моя..

Ш:Цял  ден не е излизал от стаята си.
С:И добре прави. Къде е кемал?
Ш:Не иска да излиза пред Тахсин бей, затова сто идалеч оттук..
Ш:Успя ли да говориш с бюлент?
С:Отиде в Милано.
Ш:Най-накрая се осъзна този..Остави мегдана на Джесур. Момиче, виж, дори вселената ви подготвя един за друг. Сюхан, кажи не е ли красив този мъж?
С:Нека любимата му да му се радва.
Ш:И  емного красива, нали?
С:че ти проучи ли я?
Ш:Саякаш ти не си я проучвала. Хайде лека нощ. Нека Господ да те дари с такъв мъж. Дори да не е Джесур, да  едруг мъж. А и оостави си вратат открехната..Ако те повика, да го чуеш..

Ама тази Ширин голяма палавница бе..

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия