Ebay 97

  • 90 319
  • 878
# 255
   Обратното е – преди да ѝ е изтекъл срокът за доставка, няма как да отвори кейс. Може само в рамките на 30 дни след това (след последния ден, в който се предполага, че стоката трябва да пристигне, имам предвид). Peace
Виж целия пост
# 256
   Обратното е – преди да ѝ е изтекъл срокът за доставка, няма как да отвори кейс. Може само в рамките на 30 дни след това (след последния ден, в който се предполага, че стоката трябва да пристигне, имам предвид). Peace
Мда, може и така да беше Embarassed Благодаря за поправката.
Идеята ми беше, че ако са минали тези дни, направо в ПейПал да отваря кейс.
Виж целия пост
# 257
Честита Коледа!

Нуждая се от помощ за една пратка. На 5 ноември си поръчах слушалки за под 2 долара, с Tracking number:
YD040583049YW. В http://www.17track.net/bg/track?nums=YD040583049YW, излиза че на 14 ноември е пристигнала Bulgaria, Arrive at Bulgaria airport. Все още нищо не съм получила, а  досега всички пратки съм получавала на вратата, само 2 с известие за взимане в пощата.  Тия слушалки къде да ги търся?
Виж целия пост
# 258
Честита Коледа!

Нуждая се от помощ за една пратка. На 5 ноември си поръчах слушалки за под 2 долара, с Tracking number:
YD040583049YW. В http://www.17track.net/bg/track?nums=YD040583049YW, излиза че на 14 ноември е пристигнала Bulgaria, Arrive at Bulgaria airport. Все още нищо не съм получила, а  досега всички пратки съм получавала на вратата, само 2 с известие за взимане в пощата.  Тия слушалки къде да ги търся?

   Честита Коледа! Питай тук най-добре. Аз не съм сред най-вещите в проследяването, но все ми се струва, че е възможно даденият ти тракинг номер да е фалшив и да не показва реалното местоположение на пратката ти. Честно казано, на твое място бих изчакала още, но не бих таяла особени надежди, че слушалките ще пристигнат... До коя дата ти е времето за доставка?
Виж целия пост
# 259
Честита Коледа!

Нуждая се от помощ за една пратка. На 5 ноември си поръчах слушалки за под 2 долара, с Tracking number:
YD040583049YW. В http://www.17track.net/bg/track?nums=YD040583049YW, излиза че на 14 ноември е пристигнала Bulgaria, Arrive at Bulgaria airport. Все още нищо не съм получила, а  досега всички пратки съм получавала на вратата, само 2 с известие за взимане в пощата.  Тия слушалки къде да ги търся?

   Честита Коледа! Питай тук най-добре. Аз не съм сред най-вещите в проследяването, но все ми се струва, че е възможно даденият ти тракинг номер да е фалшив и да не показва реалното местоположение на пратката ти. Честно казано, на твое място бих изчакала още, но не бих таяла особени надежди, че слушалките ще пристигнат... До коя дата ти е времето за доставка?

До 15 декември е срока за доставка.
Виж целия пост
# 260
 Виж в сайта на БГ пощи какво ще ти покаже с тракинг номера, който имаш.
Виж целия пост
# 261
Виж в сайта на БГ пощи какво ще ти покаже с тракинг номера, който имаш.
В  БГ пощи ми изписва , че този номер не може да се проследи.
Виж целия пост
# 262
Здравейте , от няколко дни при опит за плащане , след като се логна в ПП и ми излезне последна стъпка да потвърдя не ме пуска да си сменя курса на плащане . Показва ми го в лева и когато му задам отдолу change , за да сменя курса ми дава да опитам по късно  Sad  Опитвам 3ти ден през различни устройства и все така. Търсих и в ПП къде да пиша , не открих . Накрая ще платя така , ама защо трябва да плащам по техният дървен курс . Някой да се е сблъсквал с тази ситуация и да е открил решение  Peace
Виж целия пост
# 263
И аз го забелязах този проблем, но като проверих курса в Гугъл, ми излиза по на сметка този, който автоматично е в Ибей. newsm78

Някои продавачи пишат, че трябва адресът ти в Пейпал и адресът на доставката трябвало да съвпадат. Ако случайно пусна поръчка, а те не са едни и същи какво може да стане? Няма да я пратят или рискувам да не стигне до мен. Tired
Виж целия пост
# 264
   Момичета, този въпрос беше обширно коментиран в темата за PayPal. Наистина от известно време насам има някакви технически неуредици с възможността да се плаща по курса на банките, вместо по този на PP. Някои от момичетата в темата, все пак, успяха да оправят проблема с плащането, но универсално решение май така и не се намери. Не знам дали става въпрос за бъг или нещо тия от PP нарочно въртят номера на потребителите си. Погледнете в темата какво са споделили другите момичета. Peace
Виж целия пост
# 265
И аз го забелязах този проблем, но като проверих курса в Гугъл, ми излиза по на сметка този, който автоматично е в Ибей. newsm78
Google не ти правалутира парите, а банката. Там влизаш и там гледаш. Конкретно безкасово - купува.
Курса на банката е по-добър.
Виж целия пост
# 266
Някой да знае какво е работното време на Български пощи? На 31-ви дали ще работят? Очаквам пратка тези дни и се чудя дали има шанс да дойде преди Нова година. newsm78
Виж целия пост
# 267
Някой да знае какво е работното време на Български пощи? На 31-ви дали ще работят? Очаквам пратка тези дни и се чудя дали има шанс да дойде преди Нова година. newsm78

   www.bgpost.bg/bg/messages/1158 Peace
Виж целия пост
# 268
Някой да знае какво е работното време на Български пощи? На 31-ви дали ще работят? Очаквам пратка тези дни и се чудя дали има шанс да дойде преди Нова година. newsm78

   http://www.bgpost.bg/bg/messages/1158 Peace
Търсих в интернет, но явно не където трябва. ooooh! Благодаря! Peace
Виж целия пост
# 269
Днес получих имейл от Ибей, в който пише :We're writing to let you know that we've removed an item you recently won. Това означава, че продуктът е премахнат от сайта ли? Имам ли повод за притеснения? Пишат ми, че щом съм я платила трябва да си я чакам. Дано в крайна сметка стигне до мен. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия