Паническо разстройство - 26

  • 108 936
  • 761
# 465
Здравейте отново! БЯХ спряла да питам с надеждата, че всичко се оправя. Само че НЕ. Не искам да излизам, не искам да патувам или по-скоро ме е страх. Когато съм на работа ми няма нищо,но трябва ли да ходя някъде искам да си легна и да не излизам никаде. Виждам как смазвам себе си и хората около мен.1 месец пия лекарства за стомах,заради стреса. Мисля, че е време да отида на психоаналитик. Ще се радвам,ако ми препоръчате някой от София,който няма да ми изпише АД. Мисля, че имам нужда да поговоря с някой,който ще ме разбере и мисля,че мога да мина без лекарства. Благодаря ви отново!!!
Виж целия пост
# 466
Veronika, поговори си с нас.  Hug Разкажи ни какво те притеснява това излизане. Вечер ли те е страх да излизаш? Пробвай да излезеш някъде близо до дома ти, като за начало. Със човек,който знае за състоянието ти и ще те придружи обратно до вкъщи,ако се наложи да се прибереш бързо. Щом ходиш без проблем на работа,значи не е толкова зле положението. Освен страха да излезеш,други симптоми имаш ли?
Виж целия пост
# 467
Аз също когато съм в депресия неискам да излизам никъде не защото ме е страх ами защото нямам желание и най- сигурно се чувствам у дома. А когато се чувствам нормално обожавам екскурзиите и разходките.
Виж целия пост
# 468
Айде аз трети път на изпит по кормуваме  Laughing
С моята психика как си мислят през ден да ме тормозят за изпити и пари, пари ooooh!
Аз изпаднах в огромна депресия.

Първия път отидах не пила нищо. От треперещи ръце не можах да карам.
Втория път бях прекалила с успокоителните и въобще не съм реагирала на насоките на даяджията.

Праскам сега 3 водки и отивам смело на изпит Joy
Виж целия пост
# 469
Айде аз трети път на изпит по кормуваме  Laughing
С моята психика как си мислят през ден да ме тормозят за изпити и пари, пари ooooh!
Аз изпаднах в огромна депресия.

Първия път отидах не пила нищо. От треперещи ръце не можах да карам.
Втория път бях прекалила с успокоителните и въобще не съм реагирала на насоките на даяджията.

Праскам сега 3 водки и отивам смело на изпит Joy
Давай ние сме с теб Peace Joy
Виж целия пост
# 470

y_em, сърцебиенето може да е симптом и на депресия.  Възможно е АД да е обрал другите симптоми, но след серотониновия глад да  правиш лек рецидив.

Али, а дали неолексан не е по-добър вариант при серотонинов глад отколкото селективните инхибитори на обратният захват на серотонина? То аз почнах вече ксетанора, знам че двете са несъвместими. Мисълта ми е когато се спре едното веднага ли може да се започне с другото или трябва да има пауза?

Някой всъщност пил ли е неолексан и как му се е отразило?

Аз пих неолексан близо година и бях много доволна, но после направих рецидив и спря да ми действа.
Вероника, а аз така се бях обнадеждила след като книгата ти помогна.
Виж целия пост
# 471
Снощи излизах без проблем. НА някакви моменти съм,яко трябва да пътувам на далече се чувствам много зле. Много си мислих онази вечер и осъзнах, че сама ако не искам да си помогна,никой няма да може. Благодаря ви много, много се радвам че има хора като вас!😊
Виж целия пост
# 472

y_em, сърцебиенето може да е симптом и на депресия.  Възможно е АД да е обрал другите симптоми, но след серотониновия глад да  правиш лек рецидив.

Али, а дали неолексан не е по-добър вариант при серотонинов глад отколкото селективните инхибитори на обратният захват на серотонина? То аз почнах вече ксетанора, знам че двете са несъвместими. Мисълта ми е когато се спре едното веднага ли може да се започне с другото или трябва да има пауза?

Някой всъщност пил ли е неолексан и как му се е отразило?

Аз пих неолексан близо година и бях много доволна, но после направих рецидив и спря да ми действа.
Вероника, а аз така се бях обнадеждила след като книгата ти помогна.

 
За съжаление имам доста проблеми удома и си мисля,че заради това се върнаха ПА, иначе таз и книга толкова много ми промени мисленето.Ще взема пак да си я прочета 😆
Виж целия пост
# 473
Здравейте има ли някой който пие Ципралекс от дълги години, за да изкаже мнение?
А да питам Ривотрил до колко максимално може да се пие на ден и вие на каква поддържаща доза сте?
Виж целия пост
# 474
Elica, Нямам представа, по твоите въпроси. Ривотрил не се ли пие само първия месец,докато започнат да действат АД? После би трябвало човек да е спокоен и щастлив и да няма нужда от успокоителни. Успокоителните са си дрога,ако може да се спрат напълно е най-добре. Според мен.  Peace

Вероника, сигурно си казвала, но не помня,коя е книгата?

Аз днес имах стресова ситуация,свързана с детето. Това е един от най-стресиращите фактори при мен. За щастие всичко е ОК. Но ми се разтрепера всичко.  Crazy
Виж целия пост
# 475
Аз бях спряла АД и сега ги почвам пак, затова сега пия Ривотрил, защото съм като в началото.
Виж целия пост
# 476
Елица, на мен ми беше предписан сутрин и вечер по 1/2 от 0.5мг.
Виж целия пост
# 477
Аз също го пия по 1/2 от 0.5 само, сутрин и на обяд, че тогава имам повече нужда, вечер се чувствам по- добре. Благодаря че сподели, че ме беше страх да не ми е много висока дозата, защото преди пиех само сутрин и то по четвъртинка,  но сега съм по зле и имам по-голяма нужда
Виж целия пост
# 478
Darcey книгите са две."Отвъд волята" и "Лечебният код" на Алекс Лойд." Отвъд волята" е по-обобщена и в нея е написано всичко,но аз си взех и другата, защото много ми хареса.
Виж целия пост
# 479
Вероника, благодаря!  Hug
Гала, как си?
Лек ден момичета  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия