Паническо разстройство - 26

  • 108 927
  • 761
# 135
Хора цяла нощ съм с диария и болки. Дали е от нерви или може да е синдром на раздразненото черво? Не съм ял нищо мазно вчера, освен едно шкембе на обяд. Много ми е притеснено, а от това вдигам и пулса много и картинката е ясна...
Виж целия пост
# 136
Ох, моята дъщеря сега пък я е страх да си ляга да спи. Ще се побъркам вече. Накрая и мен ще ме хване ПР.  ooooh! ooooh!
Преди около месец сънувала, че се събужда и почва да си прави рутинните неща. Поне така твърди. Каза, че не е сънувала нещо страшно и кошмарно. Обаче това се наричало "фалшиво събуждане". Имало информация на английски. Аз лично не видях да пише нещо тревожно. Мисля, че на всеки се случва по някога. Обаче много било страшно според мойта дъщеря, обърквало я, дезориентирало... И сега от месец насам я е страх да си ляга - да не се повторело пак това "фалшиво събуждане".  Така уплашена и нещастна изглеждаше снощи. Много криво ми стана. Как не разбира какъв ирационален е тоя страх от страха и как като го допуска се вкарва в омагьосан кръг... Най-лошото е, че аз и баща й не разбираме от какво я е страх, в смисъл не виждаме нищо страшно в това, което нея я плаши и просто изглежда абсурдна за нас цялата ситуация...
Нещо са си говорили на летния лагер за тия сънища. От тогава е така.

В същото време продължават зрителните й смущения. Тя твърди, че виждала странно, като нереално някак си.  ooooh! ooooh!
По този повод се страхува, че нещо й има на мозъка и че щяла цял живот така да вижда.
Ама то как няма да има зрителни смущения, като така се е психирала последния месец.
Очната докторка ясни ни обясни, че това се получава на емоционална основа.

И разбира се, непрекъснато се рови в нета, поставя си диагнози. Говори ми за някакви дереализации, деперсонализации - на английски.  ooooh!

Снощи минах през кабинета на психоложката да си кажем предварително няколко думи. Тя само като чу, че дъщеря ми е в езикова гимназия и каза: "ясно". Ама то наистина всеки втори е с проблеми там. Имат гадни учители, които постоянно ги обиждат. Явно са решили, че така ще ги накарат да учат най-добре.  #Cussing out

Днес имаме час в 10ч. при психоложката.
Дано от цялата работа да има някакъв ефект. Ще ми струва по 50лв. на виждане. И като се има предвид, че ще е продължителен процес...  ooooh! ooooh!

Оплаках ви се!
Виж целия пост
# 137
Хора цяла нощ съм с диария и болки. Дали е от нерви или може да е синдром на раздразненото черво? Не съм ял нищо мазно вчера, освен едно шкембе на обяд. Много ми е притеснено, а от това вдигам и пулса много и картинката е ясна...

Какво точно те притеснява?
Може да е някой вирус.
Може да е от храната.
Взимай лекарства според симптомите - нещо за диарията, нещо за болката.

Ще ти мине!
Виж целия пост
# 138
Утро, това да вижда странно и да има зрителни смущения са различни неща. Тук някои това странно виждане са го ипосвали като дериализации наистина, отшумава си с лечението.

Крум, абе ти що си такава паника, всеми си рекомфорт и толкова.
Виж целия пост
# 139
Хаха Галче, малко е смешно в тема за ПР да ме питаш защо съм такава паника. Иначе сега пия смекта и дано помогне. Просто ми е на грижа да не е всичко от тази пуста тревожност
Виж целия пост
# 140
Крум, ти вчера прочете, че нервите имат връзка със стомаха и веднага се вкара в нов филм. Ще ти мине, пии течности и почивай. Ако пиеш ад би трябвало да те успокоят и нервния стомах да отшуми и без друга намеса.

Утро, а местене в друго училище дали е вариант? М/у другото и мойта дъщеря, макар и толкова малка имаше проблеми със заспиването. Пускала съм теми. Пробвала съм със хомеопатия, терапия... От вчера започнах да и давам флорадикс магнезий. На кутията си пише че е за мускули, нерви и психика. Да видим дали ще е по_спокойна. Макар и със съня да няма проблеми напоследък.
Виж целия пост
# 141
Нещо ми се върти в главата, че рекламираха някакъв магнезий лека нощ, ама може и да бъркам. Иначе аз си бях взела течен магнезий и като се намажех с него така хубаво си спях.
Виж целия пост
# 142
Дарси на 5 октомрви имам уговорен час за психиатър. Ще видим дали ще ми предпише някакъв ад, но по всичко личи, че ще ми се наложи. Всичко опитах и в крайна сметка се оправям с паниката, но тревожността и депресивните състояния си остават. Мисля да продължавам паралелно и с психотерапия, но за да взема смело живота си в ръце без да ме изяде тревогата и чуството ми за вина, май, май ще имам нужда от медикаментозна патерица...
Виж целия пост
# 143
Крум, точно така! Няма да се даваме! Успех с психиатъра и скорошно оправяне.  Peace
Виж целия пост
# 144
Утро, в коя езикова е?Имам познати, чието дете беше във втора английска - преди да започне гимназия там си беше едно жизнерадостно, весело, но още през първата година започнаха проблемите. Стигна се до там да си реже ръцете. Страшна работа.
Интересното е, че аз заспивам без проблеми, но се събуждам от чувство за безпокойство. Иначе заспиването ми е безпроблемно. Между другото, реших да отида на психиатър. Ще се радвам, ако ми препоръчате някой. В София съм. Мога и в Пловдив.
Виж целия пост
# 145
Утро, в коя езикова е?Имам познати, чието дете беше във втора английска - преди да започне гимназия там си беше едно жизнерадостно, весело, но още през първата година започнаха проблемите. Стигна се до там да си реже ръцете. Страшна работа.
Интересното е, че аз заспивам без проблеми, но се събуждам от чувство за безпокойство. Иначе заспиването ми е безпроблемно. Между другото, реших да отида на психиатър. Ще се радвам, ако ми препоръчате някой. В София съм. Мога и в Пловдив.
Ако желаеш аз мога да ти препоръчам моя в Пловдив. Мисля че си взела правилното решение на идеш на психиатър. Peace
Виж целия пост
# 146
При нас мина първата консултация.
Работили са над страха от полудяване. Който от своя страна се предизвиква от странното виждане с очите. Не знам какво да си мисля, но психоложката е казала на дъщеря ми, че вероятно долавя енергийните вибрации на всичко наоколо. Правили са някакви зрителни тестове.
Вярно, че основното й оплакване е, че погледът й трепти и понякога споменава, че вижда нещата в по-ярки и по-светли цветове. Така е вече месец. Очният лекар отхвърли какъвто и да бил проблем със зрението. Аз също наблюдавам, че не й пречи да чете и пише, а твърди, че постоянно вижда така........  newsm78 newsm78

Нали знаете за Кирлияновата фотография, дето заснемат излъчванията на нещата -

https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%BB%D0%B8%D1 … -asDMaz8wel9IDoDw

След срещата дъщеря ми видимо се беше поуспокоила, че не върви към полудяване. Каза, че психоложката й е допаднала. Другата седмица - пак.

Да видим как ще е положението...  Praynig

Утро, в коя езикова е?Имам познати, чието дете беше във втора английска...............

Не сме от София.
Немски учи като първи език, английски като втори.
В 9-ти клас имаха изпит за специален клас по немски, който им дава предимство при кандидатстване в чужбина. Учителката цяла година им повтаря колко били тъпи. Дъщеря ми отиде на изпита без никакъв кураж. Даже изобщо не искаше да ходи, защото бе сигурна, че няма да успее и не искаше да се изложи. С хиляда нерви я убедихме да отиде. Излезе шеста по успех от три класа. Оказа се, че не си отдъхнаха и в специалния клас. Имат повече за учене от останалите. А "готината" учителка сега вече им говори, че нямали място в този клас, заплашва ги, че който имал 4-ка щял да бъде изключен... В края на учебната година за разкош нарочно им инициира изпит кой да остане в класа - ей така, да са под напрежение нон-стоп.

Виж целия пост
# 147
utro77, ще се оправи положението.Вярвай!Млада, физически здрава е. Ще поработят над страховете. Има такива периоди, ще го преодолее. Сигурно е по-чувствителна натура.
Виж целия пост
# 148
Хора цяла нощ съм с диария и болки. Дали е от нерви или може да е синдром на раздразненото черво? Не съм ял нищо мазно вчера, освен едно шкембе на обяд. Много ми е притеснено, а от това вдигам и пулса много и картинката е ясна...
Крум, моя мъж също беше така цяла нощ...едно хапче Стоперан и всичко е ок...
Виж целия пост
# 149



В същото време продължават зрителните й смущения. Тя твърди, че виждала странно, като нереално някак си.  ooooh! ooooh!
По този повод се страхува, че нещо й има на мозъка и че щяла цял живот така да вижда.
Ама то как няма да има зрителни смущения, като така се е психирала последния месец.
Очната докторка ясни ни обясни, че това се получава на емоционална основа.

И разбира се, непрекъснато се рови в нета, поставя си диагнози. Говори ми за някакви дереализации, деперсонализации - на английски.  ooooh!


Утро, това е един от симптомите на ПР. Когато съм във криза така да се каже...т.е. висока тревожност и аз гледам нереално, всичко ми е като в сън, все едно не съм тук и сега, а гледам някъде от страни...Погледа ми не е чист и бистър. Това е точно дереализация..Оправя се, когато тревожността намалее..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия