Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 48

  • 78 137
  • 775
# 30
Днес получих последните чаши от Присан, после куриера на Спиди донесе ми донесе радио часовник от игра на Балдаран (и СВА, вече свърши). Часовника не е на мое име, аз имам стекче с вода, но вчера не съм видяла като са ми звънели за адреса, дано днес повторят, че да не ги търся аз.  Вчера ме търсиха и за шейкъра, но нямаше никой в нас, утре пак щяла да ми се обади жената да й обясня къде работя, че да дойде там.  Grinning И така ще ми остане само 1 награда да чакам (изключвайки водата)
Виж целия пост
# 31
Благодаря за новата тема!

Аз единствено чакам шейк от Якобс.. още никой не ми е звънял  Grinning
Мисля и аз да участвам в играта на Милка. Много искам пуф  Peace
Виж целия пост
# 32
Айде и аз да се похваля с шейкъра - моя е спечелен на 01 август - много лесно се отваря, пък всички бяхте писали, че не успявате.
Милка нещо не намирам продукти с кодове - Мрън
Сега вече не чакам нищо - Второ  Мрън  hahaha време е за нови печалби
Успех на всички
Виж целия пост
# 33
При мен нищо засега. Пожелавам си повече късмет в новата тема.
Виж целия пост
# 34
Айде и аз да се похваля с шейкъра - моя е спечелен на 01 август - много лесно се отваря, пък всички бяхте писали, че не успявате.
И аз го отворих много лесно. Party
Скрит текст:

Останаха ми за получаване само чашите от Каменица. Heart Eyes
Виж целия пост
# 35
Успех на всички!
Аз чакам от играта на Шварцкоф комплект продукти. В други игри не съм се включвала, нещо не мога да си харесам.
Виж целия пост
# 36
Обещах да напиша за наградата от Плесио, преди малко получих нещата. Всичко е страхотно, отделно да ги похваля за бързина - спечелих ги на 12-ти, вчера следобед се обадих по телефона да си дам адреса и днес всичко е вече при мен - точно навреме за началото на учебната година.

Ето какво спечелих:
За всеки по една раница:
 - http://www.plesio.bg/ranitsi-c-69981385/lyc-uchenicheska-chanta- … tte-p-318477.html  
 - http://www.plesio.bg/ranitsi-c-69981385/lyc-uchenicheska-chanta- … boy-p-318440.html

И чанти за физическо:
 - http://www.plesio.bg/chanti-c-69981372/sentio-chanta-za-sport-he … rts-p-318430.html
 - http://www.plesio.bg/chanti-c-69981372/sentio-chanta-za-sport-co … rna-p-318427.html

Две пълни раници с ученически пособия:
 - http://www.plesio.bg/palni-ranitsi-c-69981664/goomby-palna-ranit … ena-p-318640.html
 - http://www.plesio.bg/palni-ranitsi-c-69981664/goomby-palna-ranit … ena-p-318636.html

Глобус:
 - http://www.plesio.bg/karti-globusi-c-69981436/globus-svetesht-s- … 0mm-p-309304.html

Сметало:
 - http://www.plesio.bg/smetala-darveni-prachitsi-i-kubcheta-c-6998 … cus-p-309470.html

Шише и кутия за хранене:
 - http://www.plesio.bg/termosi-c-69981437/goomby-butilka-detska-lion-p-309266.html
 - http://www.plesio.bg/kutii-za-hrana-c-69981438/goomby-kutiya-za- … ion-p-309262.html

Много се радвам на всичко! Party
Виж целия пост
# 37
На мен също не ми дадоха шейкъра, искаха ми бележката, която вече я бях дала за мисерчето - имах ксерокопие, но не отговаряли цифрите - така ми каза ядосаната служителка, която бързаше да ме отпрати.

Дано има повече игри с хубави награди за напред и късмет на всички.


chockolina много хубави награди, със здраве да ги ползват учениците  Simple Smile
Виж целия пост
# 38
Явно само аз не мога да го отворя, ръцете ме заболяха. Joy Довечера го връчвам на ММ.
Виж целия пост
# 39
Чакам миксер от Якобс и стик за слънце, който май започнах да отписвам.
Заредих се с 10 шоколада на Милка докато са в промоция по 1.29 лв. И повече няма да купувам.
Никой не споделя нищо за стратегия. Да играем ли първия ден или не? Аз бих се зарадвала дори на една единствена раница. Въпроса е да я спечеля с един от десетте шоколада.
Виж целия пост
# 40
И аз имах проблем с отварянето на шейкъра, но някой написа, че с леки почуквания от всички страни в ръба на масата работи. Потвърждавам, така успях да го отворя, иначе доста се мъчих.
Виж целия пост
# 41
Ивекс, май почти всички писаха, че имат проблем, така че съвсем не си единствена. Не знам защо се получава така. Но мъжът ти ще ти помогне. Hug

chockolina, страхотни награди, със здраве да се ползват! Heart Eyes

За стратегии си говорите... Не е ли рано? Поне да почне играта, да се види всичко наред ли ще е, по колко награди на ден, горе-долу по кое време...
Аз ще регистрирам когато ми скимне (както обикновено правя) и дано уцеля раницата.
Виж целия пост
# 42
chockolina, страхотни награди! Да си ги ползвате със здраве!

Аз искам пуф от Милка, ама тук още никъде няма промоционални опаковки  Crossing Arms
Виж целия пост
# 43
Благодаря за темата и успех на всички!
Виж целия пост
# 44
Аз предпочитам лаптоп, пък ако ми се падне пуф => хич няма да го откажа.   Laughing  hahaha Joy
Според мен раничките може да са моментни награди, а за пуфчета и лаптопи трябва да чакаме изнесени списъци веднъж седмично. Миналата година как е било? Някакъв спомен имате ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия