Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 48

  • 78 137
  • 775
# 765
Като се грешно отпечатани да ни компесират.
Имам 7 вафли.
Как така стават в Хипер? Ами ако спечелиш нещо?
А с такъв кеф чаках тази игра.
Те обикновено сравняват само кода, едва ли ще гледат опаковката. Аз също смятам да ги регистрирам на Хипер иначе ги губя, а са 10 вафли. Въпросът е къде да намеря Троя с правилните кодове, или трябва да ги отварям още в магазина да ги гледам newsm78
Виж целия пост
# 766
Кодове на Троя могат да се регистрират в Хипер.Сега пробвах един.Явно са грешно отпечатани и мойте започват с G
И аз си помислих сутринта да пробвам,но,ако спечелим,дали ще ни дадът наградите  newsm78
Виж целия пост
# 767
Дали има значение какви са вафлите?
Моите всичките са макси.
Сутринта ги отворих всичките, след като ви прочетох и както писах всички започват G.
Виж целия пост
# 768
Сега ми звъннаха от Троя и ме питаха дали не бъркам опаковките Simple Smile Е не ги бъркам.Обадете се и вие на телефона
Виж целия пост
# 769
На кой номер?
В Правила ли да го търся?
Виж целия пост
# 770
На кой номер?
В Правила ли да го търся?
Дайте номер и аз ще звънна!
Виж целия пост
# 771
Момичета вече може да се регистрират кодове.
Въведох 3, нямам награда. Laughing
Виж целия пост
# 772
0888 422962 аз звънах на този
Виж целия пост
# 773
на Хипер ако ги докарам 5 и нищо не спечеля (дали веднага се разбира) да ги хвърлям тия 5 опаковки?
Виж целия пост
# 774
Не, участват в седмичното теглене за дрон.
Виж целия пост
# 775
Нова тема bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия