Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 48

  • 78 137
  • 775
# 690
Който има кодове от новите на кока кола да ми пише- ще ги купя или ще дам нещо в замяна ! Simple Smile
Виж целия пост
# 691
За играта на Теди колко касови бележки трябва да регистрирам, за да участвам за барбарон. Регистрирах една като избрах часовник, но не спечелих. Пишеше,че участвам за барбарон, но като кликна на участия изписва, че с нула участвам за барбарон.
Виж целия пост
# 692
С 3 бележки, или като достигнеш мин. сума 6 лв.
Виж целия пост
# 693
Записвам се с 2 одеяла от Нивеа. Ако някой от Пловдив иска да замени чадър - Нивеа за одеяло, да пише.
Виж целия пост
# 694
За играта на Теди колко касови бележки трябва да регистрирам, за да участвам за барбарон. Регистрирах една като избрах часовник, но не спечелих. Пишеше,че участвам за барбарон, но като кликна на участия изписва, че с нула участвам за барбарон.
Допълвам въпроса: Неспечелилите раници и часовници кодове дали се джуркат за седмичната награда.... или специално 3 кода да си се рег-нат с отбелязване че са за пуф?
Виж целия пост
# 695
За играта на Теди колко касови бележки трябва да регистрирам, за да участвам за барбарон. Регистрирах една като избрах часовник, но не спечелих. Пишеше,че участвам за барбарон, но като кликна на участия изписва, че с нула участвам за барбарон.
Допълвам въпроса: Неспечелилите раници и часовници кодове дали се джуркат за седмичната награда.... или специално 3 кода да си се рег-нат с отбелязване че са за пуф?


3 непечеливши бележки = 1 участие за пуф
Виж целия пост
# 696
Здравейте, имам за размяна миксер и шейкър от Якобс, престилка от Нова Бразилия, тениска на Пепси размер М, мъжки комплект Рексона и ваучер за 10 лв на Виши за техен продукт, който подарявам.
Виж целия пост
# 697
Бях се отказала от Милка след 7-8 неуспешни регистрации, но днес в кварталния магазин ги видях по 1,39 и се изкуших. Сега регистрирах кода и спечелих раница. Много се радвам. Повече щях да се радвам на лаптоп, но да не бъда нахална  Mr. Green Изписа ми да звънна до 10 работни дни на един телефон Laughing Колко са големи раничките имате ли представа?
Виж целия пост
# 698
Дано Милка ни четат и видят разочарованията ни , за да вземат това напредвид в бъдещите им игри ! Wink
Виж целия пост
# 699
Току-що регистрирах една бележка на Теди-пак нищо.Ако случайно се отсърдя на Милка,пак ще играя,но по-нататък...

Купих днес от вафлите.Хипер имаше в Кауфланд кила кила кутии с кодове-от утре ще са на промоция. Троя намерих в Билла.
Виж целия пост
# 700
Току-що регистрирах една бележка на Теди-пак нищо.Ако случайно се отсърдя на Милка,пак ще играя,но по-нататък...

Купих днес от вафлите.Хипер имаше в Кауфланд кила кила кутии с кодове-от утре ще са на промоция. Троя намерих в Билла.

Знаете ли на каква цена ще бъдат вафлите Хипер от утре в Кауфланд Simple Smile
Виж целия пост
# 701

Знаете ли на каква цена ще бъдат вафлите Хипер от утре в Кауфланд Simple Smile

0.33лв  Peace
Виж целия пост
# 702
Кога мислите да регистрирате кодове за вафлите?
Другата седмица ще посетя Кауфланд да се заредя с вафли. И тях кой ще ги яде? ooooh! Имам 8 шоколада, не че не мога да ги изям, но не искам, ще започна да раздавам на децата пред блока.
Виж целия пост
# 703
ще започна да раздавам на децата пред блока.[/size]

Ще си им любимата комшийка!  Heart Eyes Laughing
Виж целия пост
# 704
Ще надебелеем с вафли и шоколади  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия