Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 48

  • 78 137
  • 775
# 720

Знаете ли на каква цена ще бъдат вафлите Хипер от утре в Кауфланд Simple Smile

0.33лв  Peace

Мерси  Hug
Виж целия пост
# 721
Момичета, толкова съм щастлива! Току-що спечелих лаптоп! Късмет на всички!  bouquet

Честито  Hug Със здраве да си го ползвате  Hug
Виж целия пост
# 722
Момичета, толкова съм щастлива! Току-що спечелих лаптоп! Късмет на всички!  bouquet
Честито! С колко опаковки успяхте?
Виж целия пост
# 723
Благодаря на всички! Спечелих с 5 опаковки..Simple Smile Успех Ви желая от все сърце! Толкова много го исках и ето, че се случи..Simple Smile
Виж целия пост
# 724
На Хипер могат вече да се регистрират кодове. Пробвах от любопитство. Не спечелих, утре продължавам
Виж целия пост
# 725
И аз регистрирах един.
Пробвах и на Троя, но изписва грешен код, а той не е.
Пробвах с 3 опаковки все едно и също, явно системата още не работи.
Виж целия пост
# 726
И аз регистрирах един.
Пробвах и на Троя, но изписва грешен код, а той не е.
Пробвах с 3 опаковки все едно и също, явно системата още не работи.
И ПРИ МЕН ДАВА ГРЕШЕН КОД НА ТРОЯ ПИСАХ ИМ ВЪВ ФБ ДА ВИДИМ УТРЕ КАКВО ЩЕ ОТГОВОРЯТ. ВСЕ ПАК ИМА ЕДИН ПЕЧЕЛИВШ.
Виж целия пост
# 727
Спечелих раница от Теди преди малко! Heart Eyes newsm44
Скрит текст:

Виждам, че сте пробвали с вафлите и малко се изкушавам и аз, ама като се сетя как трябва да се взирам в кодовете... Close Едва ли въобще ще успея да видя нещо. И май по-добре наистина да оставя за утре.

Късметлийска нова седмица (пък и месец, при това най-хубавият за мен Heart Eyes) на всички!!! Flowers Four Leaf Clover Hug
Виж целия пост
# 728
Като за добро утро с първи регистриран код на Споко спечелих суитшърт. Нямам повече кодове около мен иначи бих пробвала пак  Mr. Green
Дано е късметлийска новата седмица на всички Hug
Виж целия пост
# 729
с първия код - бокс фафли Laughing
Виж целия пост
# 730
Регистрирах 3 на Хипер - отне ми доста опити да ги въведа правилно... На Троя кодът се вижда ясно, но като го въведа пише, че е непълен Sad Изглежда играта все още не оправена.
Виж целия пост
# 731
2 кода на Престиж и нищо, ще продължавам довечера Laughing
Виж целия пост
# 732
Добро утро!
При мен седмицата започва кофти: от хипер с 3 кода - нищо, троя 3 кода - и на трите "кодът, който се опитвате да регистрирате е непълен".   newsm78
Късмет на вас!
Виж целия пост
# 733
desi, ша ни тръгне на големи награди!!!
Виж целия пост
# 734
Не мога за регистрирам нито един код на Троя, писна ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия