Любители на кучета - тема 66

  • 49 224
  • 754
# 90
Здравейте и от нас муцунки , Бела е значително по-добре и вече не се страхува толкова от колите  Hug
Виж целия пост
# 91
Ето малко снимки от последните дни Simple Smile
Скрит текст:




Като тръгне да си ляга, събира всички играчки да спят с него  hahaha
ох  Heart Eyes сладур, малък, сладък, хубав  Heart Eyes Heart Eyes пу-пу  Grinning
Виж целия пост
# 92
Благодаря за отговорите,но имам още един въпрос.Имам мини пинчер(женски)и на 2ри става на година трябва ли да се бие някаква ваксина??
На нас ни пращат смс-и  - за предстоящи ваксини и напомняния за таблетките за вътрешно обезпаразитяване.

cutesmallcat, голям сладур, особено на последната снимка  Grinning.


Виж целия пост
# 93
Нашия лекар изобщо не каза кога трябва да дойдем за ваксина ще му се обадя.
Виж целия пост
# 94
Нашия лекар изобщо не каза кога трябва да дойдем за ваксина ще му се обадя.
11-12 месеца след последната ваксина. Тя задължително е отбелязана в паспорта, погледни там.
Виж целия пост
# 95
Привет!

Айде и тук да ви пусна един усмихнат данък от Бела :



Колко му се кани на този мечок... Ето, че й падна и е много щастлива! Не за дълго обаче, след снимката й бе отнет!!!  hahaha
Виж целия пост
# 96
Сладурана  Heart Eyes
Виж целия пост
# 97
Ах, красота! И как се усмихва  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Прекрасна усмихната Бела  Heart Eyes
Виж целия пост
# 99
Прекрасни са всички
Виж целия пост
# 100
Здравейте, от няколко дни имаме бебе лабрадорче. Искам да ви попитам по отношение на храненето - какви гранули давате, като е малка трябва ли да ги накисвам във вода?
Надявам се да не нахлувам нахално в темата с глупави въпроси Rolling Eyes
Виж целия пост
# 101
Хей, отчаяно търся мъжки за разплод на моята Самсара. Тя е испанско водно куче, но май в България почти няма такава порода...така че търим и португалско водно или италианско водно...някой да има предложения?

moresmile moresmile moresmile
Виж целия пост
# 102
bety.m , добре дошла!

На каква възраст е бебето лабрадорче?
 Ако се храни самостоятелно, не е нужно да му се накисват гранулите.
Трябва да го храниш с гранули подходящи за възрастта и породата. 
Как са го хранили предишните собственици? Най-добре е да продължиш да даваш същите гранули. Не е хубаво рязко да се сменят гранули, особено в бебешка възраст. Може да доведе до тежко повръщане и разстройство. Ако се налага смяна, тя става постепенно като малко по малко се добавя количество от новите гранули към старите докато примерно за седмица напълно се заместят.

daisyd , интересна порода!
Успех в търсенето! Не знам в темата да има такива кучета...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 103
Хей, отчаяно търся мъжки за разплод на моята Самсара. Тя е испанско водно куче, но май в България почти няма такава порода...така че търим и португалско водно или италианско водно...някой да има предложения?

moresmile moresmile moresmile
А защо изобщо искаш да я развъждаш? И защо искаш да кръстосваш породите? Ако е "за здраве", можеш да поговориш с ветеринаря си, за да ти разясни какви са "ползите" от раждането.

Здравейте, от няколко дни имаме бебе лабрадорче. Искам да ви попитам по отношение на храненето - какви гранули давате, като е малка трябва ли да ги накисвам във вода?
Надявам се да не нахлувам нахално в темата с глупави въпроси Rolling Eyes
Здравей! На колко дни е бебето лабрадорче, какъв пол е, как се казва? Simple Smile Утро вече е отговорила на въпросите ти, ако имаш други, не се притеснявай да питаш. Peace
Виж целия пост
# 104
Благодаря за топлото посрещане!
Казва се Тара и е на 45 дни. При нас е от четири дни. Храня я с гранули на Фрискас за съжаление само два пъти на ден защото сме на работа и няма кой да я храни по-често. Преди това беше с майката на мляко доколкото се е дореждала от 7-те си братя и сестри и мисля че са им правили някакви попарки. Имаше бълхи - въобще от предишните собственици не съм получила някаква информация за хранене или нещо др. свързано с нея. Исках да ви попитам за гранулите като марка-сега като се зачетох установих че не съм взела добра марка, а като гледам козинката на Бела сигурно се храни пълноценно. bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия