Любители на кучета - тема 66

  • 49 224
  • 754
# 735
Е, чак такава скорост не искам да развива, особено като стане голям  Shocked
Виж целия пост
# 736
От теб зависи дали ще се дърпа като стане голям или не .
Виж целия пост
# 737
Е, чак такава скорост не искам да развива, особено като стане голям  Shocked

Имах предвид скоростта на фотоапарата при снимане, но не се съмнявам, че ще развива сериозни скорости и малкият пух  animal037
Виж целия пост
# 738
Ели, много ви е хубав рошльото.
Ето и една на Макс  - уморен след игра:
Виж целия пост
# 739
Аз не го виждам-влизам директно в профила ти,но нищо.Ще го видя по-нататък.Ваксината за бяс е задължителна,ако кученцето има месеците за нея...Развъдчиците си знаят .Само за експортно родословие настоявайте,защото те не са в Европа.Ако не ви даде Експорт не може да го регистрирате в БРФК.
Виж целия пост
# 740
Скрих го вече клипа че го бях пуснала публично. Обещан ни е но пак ще му пиша.
Макс е голям сладур Simple Smile
Виж целия пост
# 741
И аз не успях да видя клипчето...

cutesmallcat, ох, абе Страхил ли се казва малкия ушатко?!?!?!  Laughing
Виж целия пост
# 742
И аз не успях да видя клипчето...

cutesmallcat, ох, абе Страхил ли се казва малкия ушатко?!?!?!  Laughing


Утро, да, Страхил Божикравов (гледалите "Улицата" ще ме разберат) hahaha Mr. Green
Виж целия пост
# 743
И аз не успях да видя клипчето...

cutesmallcat, ох, абе Страхил ли се казва малкия ушатко?!?!?!  Laughing


Утро, да, Страхил Божикравов (гледалите "Улицата" ще ме разберат) hahaha Mr. Green

С най-добри чувства :  Joy Joy Joy

Това като една съседка по лозе с дребно рошаво кученце - Караман!!!
Виж целия пост
# 744
Трябва да пусна нова тема, а никой не предложи снимка на неговото куче за следващата корица. Като се прибера, ще пусна темата със снимка на Макс на YanaDG. Последната много ми харесва.
Виж целия пост
# 745
Трябва да пусна нова тема, а никой не предложи снимка на неговото куче за следващата корица. Като се прибера, ще пусна темата със снимка на Макс на YanaDG. Последната много ми харесва.

Аз предложих, ама щом си харесала - няма проблем!

А на мен много ми хареса снимчицата на Страхилчо с есенното листо! Някоя страничка по-назад!
Виж целия пост
# 746
Аз предложих, ама щом си харесала - няма проблем!


Бела с мечето ли? И на мен много ми харесва тази снимка  Heart Eyes

Всички ми харесват де, ако зависи от мен няма да мога да избера  Embarassed
Виж целия пост
# 747

Бела с мечето ли? И на мен много ми харесва тази снимка  Heart Eyes

Да, но няма проблем.

И на мен ми харесват всички снимки.

Бих теглила жребий.  Crazy
Виж целия пост
# 748
Гласувам за пинчерчето с листото.
Виж целия пост
# 749
И на мен ми харесва Бела с мечето, както и Страхил с листото. Да бъде една от двете снимки за корица. Или ако е възможно - колаж от двете?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия