Къде да отседнем в Родопите и какво трябва да се види непременно - 6

  • 148 398
  • 836
# 225
mama66 , много ти благодаря
Виж целия пост
# 226
Здравейте! Някой със скорошни впечатления от "Вилно селище Малина"-Пампорово?
Виж целия пост
# 227
Ние ходихме юни месец, много ни хареса.
Виж целия пост
# 228
Привет-мривет! Резевирахме в Старите къщи до Белинташ за средата на август. Дайте идеи какво може да се види наоколо, освен Белинташ и Кръстова гора. Мен ми е интересно по разни леки екопътеки, водопади, тук-таме някой манастир... и хубава храна, задължително. Blush
Виж целия пост
# 229
ivkon77, преди няколко дни се върнахме от там, страхотно е. Ще отидем отново задължително!
Виж целия пост
# 230
Привет-мривет! Резевирахме в Старите къщи до Белинташ за средата на август. Дайте идеи какво може да се види наоколо, освен Белинташ и Кръстова гора. Мен ми е интересно по разни леки екопътеки, водопади, тук-таме някой манастир... и хубава храна, задължително. Blush
Караджов камък. И ние ще ходим към края на август, дано има места докато се натуткам да запазя /още не знам точните дати/.
Виж целия пост
# 231
Привет-мривет! Резевирахме в Старите къщи до Белинташ за средата на август. Дайте идеи какво може да се види наоколо, освен Белинташ и Кръстова гора. Мен ми е интересно по разни леки екопътеки, водопади, тук-таме някой манастир... и хубава храна, задължително. Blush
Караджов камък. И ние ще ходим към края на август, дано има места докато се натуткам да запазя /още не знам точните дати/.
1.Всички манастири край Асеновград
Света Петка -Мулдавския
Свети Кирек и Юлита -Горно Воденския
Света Неделя -Араповския-с. Златовръх
Свети Кузма и Дамиян-Кукленския

Най атрактивния водопад е Сливовдолското падало но ще ви е доста настрани
Резервата Червената стена
Пещерата Добростански бисер / би трябвало вече да е отворена, планираха го за миналия септември/
Водопад Лястовичи вир
До Загражден има интересна еко пътека
Дъмбалъ/ водопад/ и Шапран дупка / скален мост/ край Белица
Преход от Инкая до Аква тепе по родопското конче
По посока на Три могили има още много интересни обекти
Виж целия пост
# 232
Мулдавският манастир е още в ремонт след пожара, всичко е разкопано.
Panayotu, Лястовичи вир търсихме една пролет май миналата година по разни указания във форуми, но така и не открихме. Можеш ли да дадеш по-точна навигация?
Виж целия пост
# 233
След Долнослав продължавате посока Тополово някъде на около 3-4 км. преди Тополово има отбивка асфалтов път до язовира и табели Веселата ферма.В началото пътя е асфалт до язовира след това е черен до Веселата ферма.В ляво от комплекса има дере на което е водопада.Собствениците на комплекса ще ви упътят най добре.  Не е далече просто брега е стръмен и пътеката е доста опасна ако е мокро.
https://photos.google.com/u/0/album/AF1QipM4F8D66SVSIJBrP4PHith381pj4v15fxdVi36u
Мулдавския манастир едва ли скоро ще бъде ремонтиран няма средства, положението си е такова от пожара насам.
Виж целия пост
# 234
Здравейте! Някой със скорошни впечатления от "Вилно селище Малина"-Пампорово?
Днес се върнахме от там...след 8 дневен престой. Питай какво конкретно те интересува.
Виж целия пост
# 235
Здравейте! Някой със скорошни впечатления от "Вилно селище Малина"-Пампорово?
Днес се върнахме от там...след 8 дневен престой. Питай какво конкретно те интересува.

Чистота на вилите, има ли комари, времето как е, има ли наблизо магазин?
Виж целия пост
# 236
Вилите са чисти, зареждат всеки ден хартия и минават с прахосмукачка. Комари нямаше, но ние си носихме машинка. С три деца сме и за тях беше супер забавно всичко. Има магазин, доста скъп и не добре зареден. Пазарувахме си от близките населени места. Закуската е на блок-маса, еднообразно и доста рехаво заредена... имам доста забележки към ресторанта, но като цяло става.
Виж целия пост
# 237
Ние не ползвахме услугите на ресторанта и бяхме супер доволни от престоя си. Напазарихме си от Лидл в Смолян основни неща за приготвяне на закуска,  а обядите и вечерите бяха приготвени навън на огъня. Все пак за това отидохме в тези къщички и за нас беше важно да не ходим по ресторанти с двама диваци Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Благодаря ви момичета, ако има места - ще запазвам. И ние сме с трима диваци, така че се надявам да мине ок. Бях направила резервация за Малини-Боровец, но ако днес отговорят - да, за Пампорово, ще я сменя. Надявам се да има нещо свободно за три нощувки около 10 август
Виж целия пост
# 239
Благодаря ви момичета, ако има места - ще запазвам. И ние сме с трима диваци, така че се надявам да мине ок. Бях направила резервация за Малини-Боровец, но ако днес отговорят - да, за Пампорово, ще я сменя. Надявам се да има нещо свободно за три нощувки около 10 август
В Боровец е доста мръсно и прашно. Ходихме до там, за да видим вилите- идентични са, но тези в Пампорово определено са по-добре. В Боровец е разрешено и с кучета. Не знам до колко ви е ок това. В Пампорово има и хотел, който е през улицата и бихте могли да пускате децата да играят при вилите. Ресторанта на вилите се ползва и от хотела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия