Хитринки за всякакъв случай - тема 14

  • 142 881
  • 856
# 555
Или с четка в банята  Simple Smile
Виж целия пост
# 556
С паста за зъби аз чиста сребърни неща, основно бижута
Виж целия пост
# 557
Момичета, назад коментирахме чистенето на кафяват линия по височината на тоалетната чиния. Със солна киселина стана чисто нова! Внимавайте само да не вдишате, реже се връхчето на тубичката сипваш, без да дишаш и се махаш, ако има прозорец на тоалетната да е отворен. Буквално за минути всичко изчезна.
Виж целия пост
# 558
А солна киселина откъде взе?
Виж целия пост
# 559
Има я във всяка железария.  Наскоро изчистих доста солидна ръждива линия с препарата за WC Clean maximo. Това мисля е марка на Кауфланд,  там съм го виждала само. И варовика от мивките махна.  Не вярвах много,  че действа,  но само с едно минаване,  всичко по тоалетната чиния падна.
Виж целия пост
# 560
Благодаря за идеите ✿
Виж целия пост
# 561
Момичета, назад коментирахме чистенето на кафяват линия по височината на тоалетната чиния. Със солна киселина стана чисто нова! Внимавайте само да не вдишате, реже се връхчето на тубичката сипваш, без да дишаш и се махаш, ако има прозорец на тоалетната да е отворен. Буквално за минути всичко изчезна.
И не се поврежда порцелана на чинията,нали?Страх ме е после да не пожълтее  Thinking
Виж целия пост
# 562
Мистик, чиния на на десет години в жилище, което не се ползва и беше доста пожълтяла, буквално светна, като нова е! Пак казвам, внимавайте много с изпаренията! Аз сдържам дъха си изцяло за минута, сипвам и буквално за секунди всичко пада. Сипах и на пода на керамична душ кабина, само далече от сифона, започва веднага да съска, след 30 секунди липсвам вода и спира реакцията. От желазария го купих.

Я кажете бежов диван от естествена кожа с какво го чистим? С тоалетно малко съм пробвала не става добре.
Виж целия пост
# 563
Сифонът не е страшен, редовно си чистим сифоните в офиса със солна киселина. Няма поражения по сифони, уплътнения и тръби. Вкъщи също слагам понякога, като се позапушат тръбите. Буквално за секунди се отпушва всичко и се чисти. Ако е некачествено покритието на сифона, е възможно да потъмнее.
Виж целия пост
# 564
Кожен диван - моят е с изкуствена кожа, но да кажа как го чистя - с парочистачка - не съвсем отблизо мъжът ми намокря кожата, а аз след него веднага бърша със сух памучен парцал, докато кожата е още топла и мокра.
Виж целия пост
# 565
Естествена кожа чистя с препарати за кожа, а преди това мръсотиятаобирам с бебешки мокри кърпички. Разгледай в Ю тюб как се чисти кожа - how to clean leather furniture https://www.youtube.com/results?search_query=how+to+clean+leather+furniture
Виж целия пост
# 566
Момичета, ползвали ли сте ръкавици за белене на картофи като тези https://m.youtube.com/watch?v=RfY3WDjXUQA
Удобни ли са? Имате ли наблюдения кои са по-качествени, има ги на цени от 8 до 19-20 лв.?
Виж целия пост
# 567
Къде се продават? Не съм виждала, а ако наистина се справят като на рекламата ще е супер.
Виж целия пост
# 568
Къде се продават? Не съм виждала, а ако наистина се справят като на рекламата ще е супер.
В десетина онлайн магазина, които не познавам - пусни търсене по "ръкавици за белене на картофи". Идеята е добра, но ако изпълнението е с качеството на Телешопа, може да не си струват, затова питам.
Виж целия пост
# 569
Като ги гледам не стават за зрели картофи, а само за млади. Освен това от го дини младите картофи ги беля с зелените драскащи гъбички, след като съм ги накиснала във вода.Само дето ръкавицит са отделно от гъбичката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия