Висок пролактин и аденом на хипофизата - 7

  • 79 765
  • 760
# 135
В норма ли ти е пролактинът след контролата?
Да!
Ни пих Достинекс. Просто се наспах. И успокоих.
Радвам се.
Виж целия пост
# 136
Някой знае ли колко време се чака за магнитно -ядрен резонанс . Имам предвид че кандидатствах по здравна каса да мине магнитно - ядрения резонанс и ендокриноложката ми каза да чакам да ми се обади след като получа одобрение. Но не знам колко време се чака, някой има ли представа ?
Виж целия пост
# 137
Зависи от РЗК, но около месец.
Виж целия пост
# 138
мисля, че към края на месеца разглеждат заявленията за ЯМР, максимално 30 дни май бавят.
Виж целия пост
# 139
Много благодаря  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 140
Искам да попитам правилите скоро ЯМР - къде правихте и колко се заплаща за контраста ако си с направление от касата?
Виж целия пост
# 141
Искам да попитам правилите скоро ЯМР - къде правихте и колко се заплаща за контраста ако си с направление от касата?

Аз правих Октомври в Сити клиник с направление, но забравих точно колко беше или 160 или 180лв. Simple Smile
Виж целия пост
# 142
мъж ми доплати 70лв в Иван Рилски в София, т.е дадоха му рецепта за контраста и направо го купихме от аптеката - 68лв и някакви стотинки.
Виж целия пост
# 143
Привет отново момичета.Аз от 6 мес. съм в Англия и днес отивам да говоря с доктора ми тук за повторен скенер след 1 вата година,защото в БГ ми отказаха/тъй като се осигурявам тук/ Някой който се лекува и живее в Англия ако има,ще помоля да сподели опит.Благодарна за което.
Виж целия пост
# 144
Здравейте. Предстои ми секцио. Искам за попитам има ли някои от вас родили секцио със спинална упойка? Притеснявам се да не пречи аденома...
Виж целия пост
# 145
Здравейте,
моля за препоръка за лекари в болница Свети Иван Рилски за аденом на хипофизата. Основният проблем е объркани хормони вследствие на аденома. Четох, че там са най-добрите специалисти в тази област.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 146
Здравейте,
моля за препоръка за лекари в болница Свети Иван Рилски за аденом на хипофизата. Основният проблем е объркани хормони вследствие на аденома. Четох, че там са най-добрите специалисти в тази област.

Благодаря предварително!

 Привет1 доц. Русев мен ме изпрати при д-р Марин Пенков в "Св. Иван Рилски". Минах по здр. каса и платих само потр. такса 2.90лв. и контр. в-во около 70 лв. Успех1
Виж целия пост
# 147
Здравейте,
моля за препоръка за лекари в болница Свети Иван Рилски за аденом на хипофизата. Основният проблем е объркани хормони вследствие на аденома. Четох, че там са най-добрите специалисти в тази област.

Благодаря предварително!

 Привет1 доц. Русев мен ме изпрати при д-р Марин Пенков в "Св. Иван Рилски". Минах по здр. каса и платих само потр. такса 2.90лв. и контр. в-во около 70 лв. Успех1

Привет. А д-р Пенков не е ли само по образната диагностика, защото на нас ни трябва по-скоро ендокринолог, който да се заеме с хормоните (диагнозата е ясна)? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 148
Здравейте,
моля за препоръка за лекари в болница Свети Иван Рилски за аденом на хипофизата. Основният проблем е объркани хормони вследствие на аденома. Четох, че там са най-добрите специалисти в тази област.

Благодаря предварително!

 Привет1 доц. Русев мен ме изпрати при д-р Марин Пенков в "Св. Иван Рилски". Минах по здр. каса и платих само потр. такса 2.90лв. и контр. в-во около 70 лв. Успех1

Привет. А д-р Пенков не е ли само по образната диагностика, защото на нас ни трябва по-скоро ендокринолог, който да се заеме с хормоните (диагнозата е ясна)? Благодаря предварително!

 Аз бях при доц. Русев в "Малинов". Той е репрод. ендокринолог и имунулог. Пусна ми изсл-я и ме насочи към Пенков.
Виж целия пост
# 149
Момичета, вчера гледахте ли На кафе? Момичето е забременяло естествено след корекция на пролактина с препарати Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия