Висок пролактин и аденом на хипофизата - 7

  • 79 769
  • 760
# 150
При високият пролактин трудно става забременяването. Моят беше толкова много над нормата  #Crazy да живее Достинекса.
Правила съм 2 ЯМР през 2015 и 2016, но минах по частен фонд и не съм чакала здравната каса. Контрастното вещество беше ок 100лв.
Не мисля, че спиналната упойка може да повлияе на аденома или поне не съм чула Peace
Виж целия пост
# 151
При високият пролактин трудно става забременяването. Моят беше толкова много над нормата  #Crazy да живее Достинекса.
Правила съм 2 ЯМР през 2015 и 2016, но минах по частен фонд и не съм чакала здравната каса. Контрастното вещество беше ок 100лв.
Не мисля, че спиналната упойка може да повлияе на аденома или поне не съм чула Peace
Абсолютно! Да живее Достинекса! Първият път забременях на втория месец, сега забременях от първия. Но предполагам, че ако не пиех Достинекс нямаше да се случат така нещата. Родих вече и анестезиоложката каза, че спиналната упойка не е проблем за аденома.
Успех на всичко!  Hug
Виж целия пост
# 152
Хм...ами Бромокриптин-а newsm78 Не е ли по-добър? Питам,щото пия него ама резултат още никакъв...
А Достинекс-а трябва да се спре при наличие на бременност,нали така?
Виж целия пост
# 153
Доколкото ми е известно достинекс е по-хубав продукт.
Аз при първата бременност ми назначиха бромокриптин обаче не ми понасяше въобще. Ставаше ми супер лошо, падаше ми кръвното  ooooh!
Достинекс се спира при бременност.на мен при втората ми спряха достинекса и няколко доктори потвърдиха, че няма нужда да приемма нито бромокриптин, нито достинекс.
Хм...ами Бромокриптин-а newsm78 Не е ли по-добър? Питам,щото пия него ама резултат още никакъв...
А Достинекс-а трябва да се спре при наличие на бременност,нали така?
Виж целия пост
# 154
Бромокриптин не съм пила. Достинекса го спрях и при двете бременности. Но се спира постепенно. Знам, че е по- силен, но по пречистен от Бромокриптина.
Виж целия пост
# 155
Определено по- пречистен и дава резултат по-бързо.
Виж целия пост
# 156
Бромокриптин не съм пила, но трима лекари ми казаха Достинекс до + и тогава спирам. Никой не е казвал нито за постепенно, нито нищо.

Сега ми го спряха след трансфер.
Виж целия пост
# 157
Сега ми го спряха след трансфер.
Ехх, при всеки различно. На мен док. изрично ми каза да продължа прием на Достинекс и след ЕТ.

Виж целия пост
# 158
Ерна, аз съм след ЗЕТ и док каза, че вече не играе роля, защото не целим да извадим годни яйцеклетки. Иначе при инсеминациите не ми го спираха.
Виж целия пост
# 159
Ерна, аз съм след ЗЕТ и док каза, че вече не играе роля, защото не целим да извадим годни яйцеклетки. Иначе при инсеминациите не ми го спираха.
Ясно,Сънче, трансферът ми беше след ЕЦ. Пусто като съм си наумила, че тоз Достинекс е опасен, и само преследвам док. Благодаря и успех!
Виж целия пост
# 160
Бромокриптинът дава също бързи резултати,  но при мен напоследък и доста странични ефекти -  виеене на свят,  падане на кръвното и прилошавания.  Аз го спрях на своя глава,  но не бива. Чудя се да ходя ли на ендо за Достинекс или да си пия Бромото.
Виж целия пост
# 161
Ерна, на мен ми се размина на ЕЦ трансферът. Ще стискам палци! Simple Smile  Hug
Блу, иди, кажи, че имаш проблем и ендото ще ти изпише правилна терапия.
Виж целия пост
# 162
Бромокриптинът дава също бързи резултати,  но при мен напоследък и доста странични ефекти -  виеене на свят,  падане на кръвното и прилошавания.  Аз го спрях на своя глава,  но не бива. Чудя се да ходя ли на ендо за Достинекс или да си пия Бромото.
и на мен тъй...
Виж целия пост
# 163
Ерна, на мен ми се размина на ЕЦ трансферът. Ще стискам палци! Simple Smile  Hug
Сънче, не стискай палци, всичко приключи. Успех на теб!
Виж целия пост
# 164
имам питане Simple Smile според генеколога ми пролактина и многогодишният прием на достинекс са ми понижили прогестерона и сега във втората фаза на цикала прогестерона ми е нисък.......някоя от вас сблъсквала ли се е с този проблем? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия