Интериорен и екстериорен стил по аматьорски -52

  • 132 360
  • 738
# 330
Josellyn, супер е станало наистина! Една настилка навсякъде, красиво е много! Само че и аз имам абсолютно същите притеснения като тези на Doris  Grinning А пък има ли теракот някъде по пода, аз съм тази, от която трябва да го пазя, голям съм талант в опропастяването му Wink Междудругото, това жилище имам чувството, че съм го виждала, имам фотографска памет... случайно да е някъде в Кръстова вада? Тази хубава тераса и това разположение на вратите... почти е невъзможно да бъркам, но може пък и да съм се припознала...  Thinking

Виж целия пост
# 331
Transition
http://www.schluter.ca/schluter-ca/en_CA/Profiles/For-Floors/Sam … nsitions/Schluter®-SCHIENE/p/SCHIENE


Виж целия пост
# 332
Не е много препоръчително да се слага ламинат / паркет без лайсна на големи пространства, заради топлинните разширения.
Ние навсякъде сме с една настилка, но сложихме лайсни между помещенията, но на практика не си личат.
Виж целия пост
# 333
Не знаех, че има проблем с еднаквата настилка на големи пространства. То и не мисля, че нашето е кой знае колко голямо де, но никой не ми е споменавал - нито в магазни, нито майсторите, които правиха нещата  newsm78 Все пак отстрани до первазите и около френските прозорци има някакви милиметри разстояние, където може евентуално да се обере един вид каквото и да е разширение във времето... или поне се надявам...
Иначе всичките ни майстори се чудеха защо ще слагаме ламинат и в коридора и около кухнята, но на мен определено така ми харесва повече и не исках да имам плочки на тези места. За момента не сме забелязали никакви проблеми, ще видим за в бъдеще как ще е.
Madeleine, жилището е в Кръстова вада  Laughing да не си го гледала и ти?
Виж целия пост
# 334
Doris, беше писала, че си боядисвала врати с бял латекс Дулукс. След него мина ли с някакъв лак? И как е покритието? Наранява ли се лесно и може ли да се мие този латекс? Ще ми се да пробвам на една врата.
Миналата година боядисах старото ПДЧ бюро на дъщеря ми с бяла акрилатна боя, без лак и определено не е здраво покритието. Бюрото си е ок все още, но отгоре плота не ставаше да се ползва директно и тя поиска стъкло.
Виж целия пост
# 335
Doris, беше писала, че си боядисвала врати с бял латекс Дулукс. След него мина ли с някакъв лак? И как е покритието? Наранява ли се лесно и може ли да се мие този латекс? Ще ми се да пробвам на една врата.
Миналата година боядисах старото ПДЧ бюро на дъщеря ми с бяла акрилатна боя, без лак и определено не е здраво покритието. Бюрото си е ок все още, но отгоре плота не ставаше да се ползва директно и тя поиска стъкло.
нищо и няма на вратата без лак, в апартамента под наем е, само грунд Боро. Може би защото е врата, все пак върху бюрото се слагат предмети и затова се е повредило или тоя Дулукс е по здрав.

Относно ламината, май имаше нещо, но за колко голяма площ се отнасяше не помня, а и покрай стената и там задължително има луфт. Все п.к говорим за две и повече помещения, свързва ги прехода само, но си имат отстоянията от стените, не за цяло помещение.
Виж целия пост
# 336
Ние на целия втори етаж сме с паркет, същия цвят като на Josellyn, без никакви лайсни между огромен коридор и 4 спални. Имаме обаче лайсни със същия цвят на дървото към баните, които са с мраморни плочи и да си призная не ми харесва прехода, но какво да се прави- заварено положение.
Виж целия пост
# 337
SkyBlue, а тези лайсни в цвета на дървото от къде са?

И да ви питам от коя фирма за дограма сте доволни? Взехме оферти от 3 фирми за прозорец 390х160, отваряне с плъзгане. 2 от офертите са за над 5000 лв.!!! Вярно, че става въпрос не за овикновено плъзгане, а за Фолксваген, но все пак мисля, че тази цена е неприемлива.
Виж целия пост
# 338
SkyBlue, а тези лайсни в цвета на дървото от къде са?

И да ви питам от коя фирма за дограма сте доволни? Взехме оферти от 3 фирми за прозорец 390х160, отваряне с плъзгане. 2 от офертите са за над 5000 лв.!!! Вярно, че става въпрос не за овикновено плъзгане, а за Фолксваген, но все пак мисля, че тази цена е неприемлива.

Аз съм доволна от фирма Валда, но не знам дали изработват този вид дограма. Много я харесвам, но не знаех, че са такива цените  Shocked
Виж целия пост
# 339
Докато нищим настилките и лайсните, малко картинки по темата (същинската) Simple Smile

Скрит текст:
Пухкави столчета и herringbone pattern по стените - интересна комбинация:
http://www.houzz.com/photos/32333158/Salon-Lighthouse-Suites-con … -room-los-angeles

Много хубав диван в разкошен цвят:
http://www.houzz.com/photos/69857400/Clarke-and-Clarke-Regal-con … living-room-other

Интересен тъмен интериор:
http://www.houzz.com/photos/17625021/PROJECT-2-contemporary-living-room-london

Видях това и се сетих за "нашата" прословута камина тук Wink

- много приятно! Жалко, че не беше приложимо в случая, макар че по-натам Макарончето може да измисли нещо по въпроса.

И красива шаби-шик трапезария:



и в този дух три вазички, които много ми харесаха:



Виж целия пост
# 340
Докато нищим настилките и лайсните, малко картинки по темата (същинската) Simple Smile

Скрит текст:
Пухкави столчета и herringbone pattern по стените - интересна комбинация:
http://www.houzz.com/photos/32333158/Salon-Lighthouse-Suites-con … -room-los-angeles

Много хубав диван в разкошен цвят:
http://www.houzz.com/photos/69857400/Clarke-and-Clarke-Regal-con … living-room-other

Интересен тъмен интериор:
http://www.houzz.com/photos/17625021/PROJECT-2-contemporary-living-room-london

Видях това и се сетих за "нашата" прословута камина тук Wink

- много приятно! Жалко, че не беше приложимо в случая, макар че по-натам Макарончето може да измисли нещо по въпроса.

И красива шаби-шик трапезария:



и в този дух три вазички, които много ми харесаха:




Прекрасни предложения. особено тъмният интериор.
Виж целия пост
# 341
Фолксваген най-евтин е в Ролпласт.Те май са доставчици на механизма, са другите го купуват от тях. Ние правихме такъв прозорец на верандата 3.3 на 2.10 метра за около 2000 лв. Орех.Не съм доволна от Ролпласт като цяло, но механизма е ок.И наче да, и ние получихме оферти с такива космически цени за този прозорец.
Виж целия пост
# 342
Забравих да пиша - не намирам никъде такива тънички лайсни, каквито показа Дорис никъде. пък камо ли златнички.
Виж целия пост
# 343
За камината продължавам да мисля, че няма да е проблем да се преместване на контактите, дори и външно с канал за кабели, той ще остане зад камината и няма да се вижда. Или с парче от тапета, което да се изреже и залепи върху кръпката, или върху самия кабелен контакт.

Икеа и те предлагат кабелни канали UPPLEVA

Тук с тапет върху кабелния канал:



Фолксваген най-евтин е в Ролпласт.Те май са доставчици на механизма, са другите го купуват от тях. Ние правихме такъв прозорец на верандата 3.3 на 2.10 метра за около 2000 лв. Орех.Не съм доволна от Ролпласт като цяло, но механизма е ок.И наче да, и ние получихме оферти с такива космически цени за този прозорец.


Това 3.3 на 2.10 цял стъклопакет ли е? Направо невероятно ми звучи такова голямо стъкло newsm78
Виж целия пост
# 344
Ние така с тапет скрихме кабелния канал на климатика,че седеше много грозно. Сега стана идеално. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия