Интериорен и екстериорен стил по аматьорски -52

  • 132 365
  • 738
# 450
KK_1, според мен се е получило много приятно! Цветовата комбинация е свежа и определено подходяща за момче!
Виж целия пост
# 451
KK_1, според мен се е получило много приятно! Цветовата комбинация е свежа и определено подходяща за момче!
KK_1 много е приятно! На мен ми е малко синеещо сиво, но много приятно. Аз като една дърта рокаджийка и мелодиите ми  на звънене са Don't cry и Nothing else matters, и то за да не шокирам околните superuu
Виж целия пост
# 452
Благодаря ви! Да, сивото можеше да е малко по-наситено и по- сиво, но ме достраша като за първи опит Simple Smile Следващият път.
Виж целия пост
# 453
Благодаря ви! Да, сивото можеше да е малко по-наситено и по- сиво, но ме достраша като за първи опит Simple Smile Следващият път.
Не, не, това е ОК, спокоен и интересен цвят, не е в чиста форма бебешко синьо, аз го харесвам bouquet По добре кажи обитателят как реагира, обикновено търсят някакъв драматизъм в тази възраст, особено като видях Нирвана и снимките, дано не сме го разочаровали. Според мен си е супер!
Виж целия пост
# 454
И на мен много ми харесва тийн стаята, браво!

Взимам си идейка за палитрата. Моят почти тийн иска в стаята му да има синьо и черно. Със сивото става супер!
Виж целия пост
# 455
Обитателят си я хареса много. Сега идеята ни е да сложим в рамки плакати на групи (примерно в черно и бяло) над дивана и да довършим картинката. Simple Smile Без да прекаляваме, разбира се. Ако остане на него, ще напълни цялата стая с плакати.  Wink
 До сега не бях ползвала сиво в интериора, но благодарение на темата рискувах, и не съжалявам. Когато започнахме да нанасяме цвета, стоеше малко лилаво и се бях притеснила да не остане така, като изсъхне боята, но слава богу всичко стана както трябва.
Виж целия пост
# 456
Макарон, какво беше в останалата част като цветова палитра?
Виж целия пост
# 457
Добра стая сте му спретнали на басисчето.
Може да му рамкираш негова черно-бяла снимка в гръб, носейки баса в ръка, а под нея да сложите китарата.  Grinning
Виж целия пост
# 458
Макарон, какво беше в останалата част като цветова палитра?

Ето снимки, с уговорката, че (ще) има малки промени - диванът ще бъде претапициран през пролетта и ще бъде изцяло в цвят петрол, а дървените части на креслото са вече лакирани в бяло.

Скрит текст:



Мога и да сменя тапета  Grinning - тази сутрин си мислех, че бяла камина би изпъкнала на нещо по-тъмно. Но и не много тъмно, защото дневната не е голяма и през зимата е леко тъмна. Въобще, всякакви идеи приемам.

ПС - като тийн мечтаех за точно такава стая, много ми харесва.  bouquet
Виж целия пост
# 459
Тийн стаята е прекрасна, браво, KK_1!

Макарон, много бързо си махнала снимките от чистене и подреждане ги изпуснах, но здраве да е  bouquet
Виж целия пост
# 460
Всичко си е там - или поне аз го виждам. Със сигурност нищо не съм трила. Rolling Eyes Коя снимка не ти се отваря?
Виж целия пост
# 461
Всичко си е там - или поне аз го виждам. Със сигурност нищо не съм трила. Rolling Eyes Коя снимка не ти се отваря?
И аз не виждам
Виж целия пост
# 462
Макарон, и при мен не се виждат снимките ти от 14:18 ч днес.
Виж целия пост
# 463
Макаронче, аз сега сядам да ви чета и също не виждам снимки.

На мен така ми се случи преди време със снимки, които пращах на лично съобщение - цял ден не се виждаха от отсрещната страна, при мен всичко беше наред. На другия ден вече всичко беше ок.  Thinking
Виж целия пост
# 464
Много станно... Аз ги виждам, при това в различни браузъри и също в Инкогнито. Подмених ги и вече линковете са с ФотоБъкет, трябва да се виждат вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия