iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 81

  • 79 472
  • 725
# 150
Денис а каква е най-малката възраст от която може да се взима този витамин Ц? Сина ми е на година и два месеца, но обожава хапва такива "хапчета" (хомеопатични за никнене на зъбки, основно  Laughing )  Crazy ...
Виж целия пост
# 151
denis., моля те за още един съвет.
Скрит текст:
Искам да започнем да приемаме пчелно млечице всички вкъщи, но не съм сигурна дали да го поръчам или да си го купя от магазин тук? Не съм много сигурна кои са добрите продукти, в каква форма е и как се съхранява? А също и препоръчителните дневни дози за 4 г., 7 г. и възрастен?
Още веднъж благодаря!
Според мен си вземи от сайта - американските продукти подлежат на малко по-строг контрол от тези, предлагани в БГ.
Сама трябва да прецениш дали децата биха могли да приемат такъв продукт - пчелните продукти са потенциални алергени и някои деца проявяват чувствителност към тях. Консултирай се и с ЛЛ.
Дозата за 4 год. би трябвало да е 1/5 от тази за възрастни, а за 7 год. около 1/3 от тази за възрастни. Дозата е посочена от производителя.
Започни с много ниска доза.
Ето предложение:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Royal-Jelly-10-oz-284-g/804
1чл = 720 мг пчелно млечице.
За възрастни 1-2 чл/дн.

Да, дъвчащи са

jazzzzy
Дозата вит. С, за тази възраст, е 1-2 слайса, профилактично, ако е болно може да увеличиш на 3-4.
Този вит. С съдържа малко повече захар, което не е много добре за зъбките.

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
за да се ползва, трябва да се въведе накрая, преди пускане на поръчката
Виж целия пост
# 152
Здравейте,
съжалявам рядко се включвам, и всеки път, когато тръгна да поръчвам все нещо ново с досавката има)))

Може ли да ми помогнете към момента, как стои въпроса с доставката? Гледам в сайта в момента ми изписва 3,59 долара доставка. Промени ли са? Горе-долу до 17-19 долара ли гледате за да не отиде на митница или?
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 153
Здравейте,
съжалявам рядко се включвам, и всеки път, когато тръгна да поръчвам все нещо ново с досавката има)))

Може ли да ми помогнете към момента, как стои въпроса с доставката? Гледам в сайта в момента ми изписва 3,59 долара доставка. Промени ли са? Горе-долу до 17-19 долара ли гледате за да не отиде на митница или?
Благодаря  bouquet

3,59 долара е доставката
аз лично промених за последната пратка сумата на евро, за да не ходя до митница

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331
Виж целия пост
# 154
Здравейте,
съжалявам рядко се включвам, и всеки път, когато тръгна да поръчвам все нещо ново с досавката има)))

Може ли да ми помогнете към момента, как стои въпроса с доставката? Гледам в сайта в момента ми изписва 3,59 долара доставка. Промени ли са? Горе-долу до 17-19 долара ли гледате за да не отиде на митница или?
Благодаря  bouquet

3,59 долара е доставката
аз лично промених за последната пратка сумата на евро, за да не ходя до митница

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331

Ам? Какво викаш))) има чалъм ли) Да пазарувм в евра ли? До колко евра да натъкмя кошницата?
Виж целия пост
# 155
Денис, момичета, да ми напомните как да пия колаген и хиалуронова к- на? Първо ХК, след 40 Мин. колагена. А може ли Еутирокс с ХК или как там да го наредя? Ще пия и maxi hair и омега вечер. Всичко това за коса и кожа, косопадът ми понамаля, благодарение на вас  bouquet
Виж целия пост
# 156

 Дневна промоция
валидна до  04.10 - 20.00 ч. н. вр.

$1.00
Xlear, Spry, Stronger Longer Dental Defense Gum,
Natural Peppermint, Sugar Free, 12 Count
Дъвки - мента

Пастата за зъби с канела $1.00
Виж целия пост
# 157
denis., Maxi-Hair има ли нещо специално при приема?

Добре ли е да се започне с по-малка доза от препоръчителната?

Кога може да се усети ефект? Колко време е препоръчително да се приемат?

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 158
Денис, момичета, да ми напомните как да пия колаген и хиалуронова к- на? Първо ХК, след 40 Мин. колагена. А може ли Еутирокс с ХК или как там да го наредя? Ще пия и maxi hair и омега вечер. Всичко това за коса и кожа, косопадът ми понамаля, благодарение на вас  bouquet
Първо пиеш Еутирокса и след 30-40 мин ХК, след още 40 мин. колаген и т.н.
Мaxi hair и Омега 3 - след хранене.
Включи МВИглика, много добре действа при проблем с ЩЖ и съпътстващите симптоми.
Ако нямаш Хашимото - Спирулина, АФА, Келп.
http://www.iherb.com/Country-Life-Norwegian-Kelp-225-mcg-300-Tablets/17472
Виж целия пост
# 159
Аз пак с въпрос за коластрата  Mr. Green
Може ли да се пие заедно с пробиотик вечер заедно наведнъж двете ?
Виж целия пост
# 160
denis., Maxi-Hair има ли нещо специално при приема?
Добре ли е да се започне с по-малка доза от препоръчителната?
Кога може да се усети ефект? Колко време е препоръчително да се приемат?
Предварително благодаря!
Нищо специално - приемат се след хранене,  на 2 приема / сутрин и вечер, напр./.
Ефект - след поне месец прием. Добавките за коса и кожа действат по-бавно и трябва търпение.
Ако често страдаш от косопад, поне 2 пъти в годината приемай такива добавки и така ще избягваш периода на косопад или поне няма да ти влияе на общото състояние на косата.

Аз пак с въпрос за коластрата  Mr. Green
Може ли да се пие заедно с пробиотик вечер заедно наведнъж двете ?
Да не са на един прием, за да се усвоят максимално / и да не ги хабиш/.
Първо коластрата / на гладно/ и след 30-40 мин. ПроБ.
Или ги редувай - 1 ден коластра, 1 ден - ПроБ.
Виж целия пост
# 161
Аз си мислех примерно 10 дена едното, 10-другото  newsm78
Виж целия пост
# 162
Здравейте, момичета!
Искам да попитам, ако дам английски адрес и ползвам услугите на превозвач, няма ли да ми е по- изгодно, отколкото да отиде на митница?
Виж целия пост
# 163
Аз си мислех примерно 10 дена едното, 10-другото  newsm78
И така става ...  или си изпий ПроБ и след това Коластрата.
Виж целия пост
# 164
Денис, благодаря ти! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия