Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~161

  • 38 949
  • 737
# 165
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Лу Hug,една препоръка! Wink
Скрит текст:
Текстове,които не са свързани с актьорите от темата се слагат в скрит текст!За това съм дала линк в предния си пост,който желае да го прочете! Simple Smile Ще ти изтрият постовете,които не са по правилата на форума! Peace
.

Ще се съобразя с препоръката! Благодаря ти!
Виж целия пост
# 166
Здравейте мили мои момичета, приятна вечер и  много усмивки.
Имам много работа.

Златинче, Златното момиче,
първо на теб да  благодаря, че си постнала  файла за  превода на руски на Счупените парчета.
Много ти благодаря. След малко ще го прочета, за да видя за какво иде реч  в  74-та серия.  Ако мога утре до 19 часа да мога да преведа  една част от нея, после вечерта няма да пиша, за да изгледаме ВО и после петък и събота са наши.
Лу, много ти благодаря за подсказката.
Боби,Бобенце, честит празник на града ти. Бъди щастлива, че живееш в този красив европейски град.

Честит празник на всички, които празнуват  деня та учителя.
Златинче, и ти си тук - Честит празник,  желая ти крепко  здраве и дълголетие.

Морското ми  Бризче, честит професионален празник. Бъди винаги  млада като твоите  деца  и нека само усмивки да греят от  лицето ти.
Ани, как си?  Когато можеш напиши един ред  за  малкото ангелче.
Виж целия пост
# 167
Здравейте, сладуранки! Hug Hug Hug Hug

Благодаря за поздравленията по случай международния ден на учителя! bouquet bouquet bouquet
Деси, на мен баяджа търпение ще ми е нужно и стоманени нерви, за въображението –
Скрит текст:
хич не знам какво трябва да е- 5 нови /мургави събратя/- изобщо не разбират какво говоря и да не казвам, че ни буквичка познават, ни цифричка- даже броенето до 10 не става. Каква ли ще я къдря тая година?! При една проверка ще ме изкарат последен некадърник- ама нейсе- каквото е писано това ще става! Дай Боже да сме живи и здрави!
Злати, честно казано аз не чух за прекъсване на бременноста- но може и при мен да е проблема newsm78, че звука ми беше зле. Аз чух, че доктора настояваше да установят до колко са пораженията и дали наистина е Паркинсон- а след това да решат проблема с бебето. Дори мисля, че каза- ако е в съвсем начален стадий и може да се повлияе от слаби лекарства- ще установят дали има опасност да се прояви и при детето след като вече се роди. Друг е въпроса, че от познати медици зная, че в определен момент, заради силните лекарства не се препоръчва и бременност. Възможно е и мамашите това да имат пред вид. Обаче може и аз да греша! Не зная. Може пак да погледна качената някъде серия.
Хубава вечер, момичета! Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 168
Здравейте момичета Hug
кафето от мен...
Скрит текст:
Бризче Hug снощи си наминала, но аз бях на кино Wink...
Скрит текст:
тежка ти е задачата....но от януари, поне малко ще ви вдигнат заплатите.... Whistling
днес е деня на ВО....
Виж целия пост
# 169
Привет и от мен  Hug
Вчера е бил празник на учителите и на Стара Загора
Честит празник на всички учители и специално на Бризчето  smile3525 и Злати  smile3525
Споделеното от Бризчето е притеснително...но при демокрацията е така...
Благодаря за почерпките, за кафенцето и за всичко споделено...Днес е денят на ВО - ще видим дали ще мога да гледам  Thinking
Хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 170
Добро утро,момичета Hug Hug Hug
                                                                                       
Денят е вече в ръцете ни и ни очаква - да го направим ВЪЛШЕБЕН!
Пожелавам ви да имате своите пъстри възможности, които ще превърнат всеки следващ миг в глътка радост, а всяка мечта в щастлива реалност...
Красив и изпълнен с нови възможности Четвъртък! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
                                           
Гости Hugмерси за кафето  Heart Eyes
                                                                                                     
Ани Hugхубав ден и на теб Peace
                                                                                               
                                               
                                                   
                                                       
                                             
                                                   
Виж целия пост
# 171
Добро утро! Hug Hug Hug



Бризче Hug,тежка ти е задачата,скъпа! Peace
Скрит текст:
Едно време,когато работех в селото на ММ имах такива деца и те разбирам.Все пак тогава бях млада и по леко минаваше.Сега на тия години не знам как щях да издържа с нервите! ooooh!
Гости HugАни HugБоби Hug,благодаря ви за споделеното! bouquet bouquet bouquet



                                                            Новият сингал на Еркан Петеккая! Peace
                                                          Erkan Petekkaya - Divane Aşık Gibi

https://www.youtube.com/watch?v=9TU5VqVrg3g

Желая ви приятен есенен ден! bouquet

Виж целия пост
# 172
Здравейте, сладуранки! Hug Hug Hug Hug

Благодаря за поздравленията по случай международния ден на учителя! bouquet bouquet bouquet
Деси, на мен баяджа търпение ще ми е нужно и стоманени нерви, за въображението –
Скрит текст:
хич не знам какво трябва да е- 5 нови /мургави събратя/- изобщо не разбират какво говоря и да не казвам, че ни буквичка познават, ни цифричка- даже броенето до 10 не става. Каква ли ще я къдря тая година?! При една проверка ще ме изкарат последен некадърник- ама нейсе- каквото е писано това ще става! Дай Боже да сме живи и здрави!
Злати, честно казано аз не чух за прекъсване на бременноста- но може и при мен да е проблема newsm78, че звука ми беше зле. Аз чух, че доктора настояваше да установят до колко са пораженията и дали наистина е Паркинсон- а след това да решат проблема с бебето. Дори мисля, че каза- ако е в съвсем начален стадий и може да се повлияе от слаби лекарства- ще установят дали има опасност да се прояви и при детето след като вече се роди. Друг е въпроса, че от познати медици зная, че в определен момент, заради силните лекарства не се препоръчва и бременност. Възможно е и мамашите това да имат пред вид. Обаче може и аз да греша! Не зная. Може пак да погледна качената някъде серия.
Хубава вечер, момичета! Peace Peace Peace Peace


Бризче, съчувствам ти!
Скрит текст:
Ще трябва отделно да им преподаваш и много задачи в час да им поставяш! Като студентка ни изпратиха в помощ в училище само от такива деца! И до сега си спомням колко трудно беше! Всеки студент отговаряше за 2 деца, отделно учителката и тя е в час с нас и беше трудно!
Виж целия пост
# 173
Привет следобедно!

Лу Hug

Синем Йозтюрк ще се появи в 75 еп.на Парчетата,под името-Селма! Peace








Виж целия пост
# 174
Любовта не разбира от думи - 13 серия с руски субтитри /за тези, които искат да го гледат/
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/197 … sskom-yazyke.html

Виж целия пост
# 175
Привет момичета  Hug Днес е международен ден на усмивката и аз ви подарявам една!  Hug
Бъдете живи ,здрави и много усмихнати !  Hug


Виж целия пост
# 176
Лу HugЗлати HugТио Hug
Новото интервю с Еркан вече е преведено на руски...
                                                                                                                                                                           
Интервью Эркана Петеккая:
                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                           
Вы хорошо отдохнули в Африке и вернулись, набравшись сил. Начался новый сезон. Что вы хотите сказать?
-Отдых прошёл отлично. Мы с семьёй увидели те места, которые ранее не видали. Мы видели неописуемую красоту природы.
                                                                                                             
Там даже огня нет. Вы тоже воспользовались старым способом? Камень о камень?
-Мы то не делали, но люди там так и живут, добывают огонь старым способом. Мы видели разные культуры. Было очень интересно. Когда едешь в Европу и в Америку не узнаешь столь разные культуры. Там все ясно: как живут, как относятся, кто что делает, та же еда, те же люди. Когда посещаешь Африку осознаёшь разницу. Я хочу, чтобы все это познал мой сын. Он вырос, и я его забираю собой. Мы вместе осуществляем мою мечту.
                                                                                                                                                       
Начался новый сезон сериала "Вдребезги". Начало сезона началось не очень удачно, но сейчас лучше.
-Да, 2 первые серии были ниже потому, что история изменилась. Дети выросли и сценарий пишется им под стать.
                                                                                                                     
Да, первые 2 серии и Джихан был на 2 плане.
-Так было нужно, чтобы начать историю 3 сезона. Нужно было для начинания и толчка, но зрителю это не понравилось, и они захотели все готовое и сразу. После сценаристы и режиссер все поняли и внесли изменения. Рейтинги встали на место.
                                                                                                                                                             
К касту присоединилась Мине Тугай. Как идут с ней съёмки?
-У нас с Мине совместных сцен не было, но она очень хорошая актриса. Я уверен, что с ней сериал станет лучше. Мы снимаем 3 сезон и это не очень легко. Не легко держать динамику проекта на протяжении 3 лет. С 75 серии проект восстановится в своё русло.
                                                                                                                           
Это финальный сезон?
-Мы этого не знаем. Никто не знает, что будет завтра в мире телевидения.
                                                                                                                                                     
Сериал "Внутри" тоже идёт по понедельникам. На днях Арас Булут Ийнемли поделился фотографией, а вы прокомментировали, написав: "Мой сын вырос и, конечно же, он похож на папу. Мой Арас." Несмотря на соперничество проектов, вы его поддержали.
-Я счастлив, что Арас успешен. Мы с Арасом работали вместе в сериале "Бесценное время". Это была его первая работа. Он был тогда ещё ребёнком. Мы с ним были, как папа с сыном. Сейчас он вырос и его работы растут. Это меня радует. Да, сериалы соперничают, но в том проекте есть близкие мне люди. Я и Чагатая очень люблю и хочу, чтобы молодому поколению сопутствовал успех.
                                                                                   
Не только ваш сериальный сын, но и ваша сериальная жена Айча Бингель вернулась на экраны, и она соперничает с вашим проектом. Вы трое стали соперниками.
-Ну и что. Я рад, что и Айча, и Арас успешны. Пусть нам всем сопутствует успех. Делиться успехом- это радость. А какой толк, если ты не делишься тем, что у тебя есть? Нужно уметь делиться. Я очень хочу, чтобы Арас стал успешным и популярным.
                                                                                                                                                     
Вы выпустили клип под песню, которую спели. Песню выбирали вы?
-Да, её выбрал я. Мне очень нравится эта песня.
                                                                                                                       
Клип тоже подучился отличный...
-Да, все было отлично. Мы работали с Синаном Акчилем. Клип снимал наш общий друг- Эмре.
                                                                                                 
Вы давно дружите с Синаном. На вечеринке в честь сайта "Гечче" вы тоже спели вместе.
-Я очень мечтал стать музыкантом, и это моя мечта, которая не сбылась. Но моя профессия отличная и можно совмещать музыку с актёрством. Бывает, что микрофон сам попадает мне в руки.
                               
Вы так же хорошо играете на барабанах.
-У меня это увлечение, можно сказать, но не профессиональное. Да и мы спели для поддержки фонда.
                                                                                 
Скоро снова состоится вечеринка в честь "Гечче". Вы там будете ведущим. Там будет много знаменитостей. Что вы хотите сказать об этом вечере?
-Вечер будет грандиозным. Мы гордимся сайтом Гечче и тем, что он организовал такое шоу.
                                                                           
Вышла новость, что на вечере так же будет Анди Гарсиа, потому, что и компания "Нетфликс" хочет влиться в состав турецкого шоу-биза, чтобы, в будущем, снять сериал. Говорят, что начальство компании рада вашему приезду и хочет с вами лично познакомиться.
-Да и мне сообщили эту новость. Надеюсь, все пройдёт хорошо. О чем будет разговор я не знаю, но сидеть за столом со Всемирной звездой- это
гордость. Спасибо Кенану Эрчетингозу за то, что он пригласил меня и дал такую возможность.
               
Вы сыграли в фильме "Колпачино-3". Фильм стал очень популярным.
-Да фильм вышел в трудное для нас время но все же стал
Вы сыграли в фильме "Колпачино-3". Фильм стал очень популярным.
-Да, фильм вышел в трудное для нас время, но все же стал просматриваемым.
                                                                               
Будет ли продолжение фильма?
-Я не знаю, честно.
                                                     
Но Шафак Сезер как то намекнула, что и в продолжении фильма она будет работать с вами.
-Снимет ли Шафак четвертую часть я не знаю. Она тоже пока не определяется снимать продолжение или сделать что нибудь новое. Но фильм для меня был великолепным. Абсурдная комедия- мой любимый стиль в кино.
                                                                                                                                                             
Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов
Виж целия пост
# 177
Здравейте мили мои сладуранки, приятна вечер. Идват най-приятните  часове от  денонощието - часовете, прекарани с вас.
Бързам да пиша, защото няма време.  Започва ВО.
Има материал за  писане от превода на   74-та оригинална серия, но сега няма да пиша, защото ще  гледаме филма.
Ще пиша утре след 18  часа. Тогава   моля като се отбивате в темата да пи пускате по някой пост.
Предварително ви благодаря.
Приятно  гледане на филма.  Всичко най-хубаво.  Обичам ви.

PS.  Ако искате пишете, мога да преведа интервюто с  Еркан Петеккая.
Виж целия пост
# 178
Лу Hug Тио Hug wavey

Боби Hug,благодаря за интервюто на руски ез.! bouquet

Сиси Hug

Аз ще гледам Възела,за да чета руския превод в момента,тъй като се писа,че няма да се превежда повече сериала безплатно! Peace



Виж целия пост
# 179
                     Сладури, гледам, че не пишете. Не знам защо. не пишете?   Да не би да няма излъчване тази вечер. Нали сме четвъртък.
Тогава,  позволете ми да ви напиша  превода на  интервюто с Еркан Петеккая.  Дано да не ви  преча.
Имам  забележка по моя превод. Не знам на турски как се пишат  имената и може да не са така, както  ги  превеждат  руснаците.
Не знам как се пише - "Гечче". Даже не знам какво  значи.
Не знам как се  пише    Кенан Ерчетингоз.  За това моля за извинение и прошка. Друга дума не помня. А, пак рускините с  тази  вечеринка,  пак  вечеринка, за мен е 
шоу, ама да не сбъркам???
                     Започвам да пиша.


                                  ИНТЕРВЮ  С  ЕРКАН  ПЕТЕККАЯ

Въпрос  -  Вие  добре  си  починахте  в  Африка и се  върнахте събрали сили. Започна новия  сезон.
                  Какво желаете  да  кажете?
Отговор  - Почивката беше отлична. Ние със  семейството видяхме такива места,  които по-рано не сме  виждали.
                  Ние видяхме неописуемата   красота  на  природата.
Въпрос  -  Там даже   и  огън  няма.  Вие  също  ли се  възползвахте от  стария начин?  Камък  върху  камък.
                       /Бел.моя - правилното е да  се бият два кремъка, а не камъка, от които изкачат  искри и се  запалват  сухи тревички и листенца./

Отговор  - Ние не сме правили така, за да си добием огън,  но  хората там  така  живеят, получават си огън по първобитния  начин.
                  Ние там  видяхме  различни  култури.  Беше  много интересно.
                  Когато отидеш  в  Европа и в  Америка не разбираш  толкова  от различните  култури.
                  Там, в  Африка  всичко е ясно:  как живеят, как общуват, какво правят, същата  храна,  същите  хора....
                  Когато отиваш  в  Африка  разбираш каква е разликата.
                  Аз искам всичко това да познава  моя  син.  Той  вече порасна и аз го водя със себе си.
                 Ние заедно с  него  осъществяваме моята  мечта.

Въпрос  -  Започна новият  сезон на  "Счупените парчета".
                 Началото на сезона не е много  сполучливо, но сега е по-добре.

Отговор  -  ДА, двете първи серии бяха по-ниско, защото историята се  промени.
                  Децата вече пораснаха и сценария  се  пише  за  тях,  за  това е.
                 Трябваше  сценария да съвпада с  времето, за което се снима.

Въпрос  -  Да,  в  първите  две серии  Джихан  беше  на  втори  план.

Отговор  - Така трябваше да стане  започването и задвижването, но на зрителите   това не им се хареса и те  искат да получат всичко наведнъж.
                  След  това  сценаристите и  режисьора  всичко  разбраха и направиха  изменение.
                  Рейтингите си  дойдоха на мястото.

Въпрос  -  Към кастинга се присъедини и Мине  Тугай.
                  Как вървят с нея  снимките ?

Отговор  -  Ние двамата с  Мине  нямахме  съвместни  сцени, но тя е   много добра  актриса.
                  Аз съм  сигурен, че с нея  сериала ще  стане още по-добър.
                 Снимаме трети  сезон и  това никак не е лесно.
                 Не е лесно да се поддържа  динамиката на проекта в  течение на  три  години.
                В  75-та  серия проекта ще възстанови имиджа си, в  своето си  русло.
Въпрос  -  Това финален  сезон  ли е?
Отговор  -  Ние това не знаем. Никой не знае какво ще  стане утре в  света на  телевизиите.
Въпрос  -  Сериала "Внутри" /не знам как е на турски/ също ще върви в  понеделник.
                  Наскоро Арас Булут Ийнемли споделя фотографиите, а Вие  написахте: "Моят син порасна и, естествено, той прилича на баща си.
                  Моят  Арас !"  Невиждайки  съперничеството на проектите,  Вие го  поддържате.

Отговор  - Аз съм  много щастлив, че  Арас се реализира  успешно. Ние с  Арас работихме  заедно в сериала "Времето лети".
                 Това беше  неговата  първа изява. Той беше тогава още малко момче.
                 Ние с него  бяхме  наистина  баща и син. Сега той порасна и работата му  също порасна.
                 Това мен ме  радва.  Да, сериалите си съперничат, но в  този  проект има и мои близки  хора.
                 Аз и Чагатай   много обичам и искам  младото  поколение  да го съпътства успеха му.

Въпрос  -  Не само  Вашия  сериален  син,  но и  Вашата  сериална  жена  Айча  Бингьол  се върна на  екрана.....и тя  съперничи на  Вашия  проект.
                  Вие  тримата ставате  съперници.

Отговор  - И...така...какво?.... Аз се радвам, че и Айча и Арас са успешни.  Нека  всички  нас да ни съпътства  успеха.
                  Да си разделим  успеха - това е радост.
                  И...какъв му е смисълът, ако ти  не го  разделяш с  тези, които обичаш?
                 Много е  важно да умеем да си  поделяме успеха.
                 Аз  много искам  Арас да  стане успешен и популярен.

Въпрос  -  Вие пуснахте  клип под песента,  която изпяхте.  Вие ли избрахте песента?
Отговор  - Да, аз я избрах.  Тази песен  много ми харесва.
Въпрос  -  И  клипа  също е отличен.

Отговор  - Да, всичко беше отлично.  Ние  работихме със Синан Акчъ.
                  Клипа го  снима нашия общ  приятел - Емре.
Въпрос  - Вие отдавна дружите със  Синан.  На  приема в чест на сайта "Гечче"  Вие  също  пяхте  заедно?

Отговор - Аз много исках да стана музикант, това е моята  мечта, която не се сбъдна.
                 Но моята професия е отлична и мога да съвместя музиката с актьорската ми игра.
                 Случвало се е така, че  микрофона сам попада  в   ръцете ми.

Въпрос  -  Вие също така  свирите на барабани.

Отговор - За мен това е увлечение, но то не е професионално.
                 Да, и ние пеехме, за да поддържаме  фонда.

Въпрос  - Скоро отново ще има  вечеринка  в  чест на сайта  "Гечче". Вие на това  тържество ще  бъдете водещият.
                Там ще има много  знаменитости. Какво  можете да кажете за тази вечер?

Отговор - Вечерта ще  бъде  грандиозна, великолепна.
                 Ние се гордеем със сайта "Гечче" и за това, че той организира това  блестящо  шоу.

Въпрос - Пристигна новина, че на тази  блестяща  вечер ще бъде и Анди  Гарсия, защото и компанията "Нетфликс" иска да влезе в състава на турския
                шоу бизнес , за да заснимат  сериал в  бъдеще.
                 Говори се, че  собствениците, най-влиятелните на компанията са радостни, че Вие ще присъствате и те  искат да се запознаят  лично  с Вас?

Отговор - Да, и  на мен ми съобщиха  тази новина.
                 Надявам се  всичко да мине добре.
                 За какво ще  бъдат  разговорите, аз не  знам, но сядайки на  на масата със Световни  Звезди - това за мен ще бъде  гордост.
                 Благодаря на  Кенан   Ерчетингьоз за това, че той ме покани мен  и  ми  даде тази  възможност.

Въпрос  - Вие играхте във филма "Колпачино - 3".  Филма стана изключително популярен.
Отговор  - Да, филма дойде в  трудно за нас  време, но той  стана много   гледаем.
Въпрос  - Ще има ли продължение  филма?
Отговор - Не знам, честно.
Въпрос - Но, Шафрак Сезер намекна,  че и в продължението на филма той ще работи с  Вас.

Отговор - Дали ще  снима  Шафрак  четвърта  част, аз не  знам.
                 За сега не се предвижда да се снима продължение или да се направи нещо  ново.
                 Но филма за мен е  великолепен.
                 Абсурдна комедия - моят  любим стил  в  киното.

                         К    р    а    й.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия