
Лу
,една препоръка! 
Ще ти изтрият постовете,които не са по правилата на форума! 
Ще се съобразя с препоръката! Благодаря ти!

,една препоръка! 
Ще ти изтрият постовете,които не са по правилата на форума! 


, че звука ми беше зле. Аз чух, че доктора настояваше да установят до колко са пораженията и дали наистина е Паркинсон- а след това да решат проблема с бебето. Дори мисля, че каза- ако е в съвсем начален стадий и може да се повлияе от слаби лекарства- ще установят дали има опасност да се прояви и при детето след като вече се роди. Друг е въпроса, че от познати медици зная, че в определен момент, заради силните лекарства не се препоръчва и бременност. Възможно е и мамашите това да имат пред вид. Обаче може и аз да греша! Не зная. Може пак да погледна качената някъде серия.


снощи си наминала, но аз бях на кино
...

и Злати 




мерси за кафето 
хубав ден и на теб 







,тежка ти е задачата,скъпа! 

Ани
Боби
,благодаря ви за споделеното!






, че звука ми беше зле. Аз чух, че доктора настояваше да установят до колко са пораженията и дали наистина е Паркинсон- а след това да решат проблема с бебето. Дори мисля, че каза- ако е в съвсем начален стадий и може да се повлияе от слаби лекарства- ще установят дали има опасност да се прояви и при детето след като вече се роди. Друг е въпроса, че от познати медици зная, че в определен момент, заради силните лекарства не се препоръчва и бременност. Възможно е и мамашите това да имат пред вид. Обаче може и аз да греша! Не зная. Може пак да погледна качената някъде серия.







Днес е международен ден на усмивката и аз ви подарявам една! 

Злати
Тио 

Тио

,благодаря за интервюто на руски ез.! 



Препоръчани теми