
Светъл и окрилен ден ви пожелавам

мерси за превода 

как сте с малчо? 






мерси за превода 

как сте с малчо? 




! Благодаря за кафето


Деси
Лу 
не е наминала снощи и сутринта,сигурно със сладура се е изморила!Само да са добре!

,аз писах,че ще гледам Възела!Може би като я нямаше Ани и др. не са се включили!
Ето и Деси е писала,че е гледала друго!
...
За имената как се пишат трябва да се видят как са на турски,за да се изпишат правилно на бълг.език,иначе от руски ще се сгреши!


,добре,че пусна пост!













усетих се
,че сигурно чакаш да пуснеш снимките и озета... 
на балкона,но не пусна превод,за да се редуваме! 
,така е!
Не смеех да пусна пост след обяд и само проверявах! 







Деси
Лу 
не е наминала снощи и сутринта,сигурно със сладура се е изморила!Само да са добре!

,аз писах,че ще гледам Възела!Може би като я нямаше Ани и др. не са се включили!
Ето и Деси е писала,че е гледала друго!
...
За имената как се пишат трябва да се видят как са на турски,за да се изпишат правилно на бълг.език,иначе от руски ще се сгреши!


Препоръчани теми