Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~161

  • 38 949
  • 737
# 180
Добро петъчно утро,момичета Hug Hug Hug
Да не ви оставят на мира днес късмета и доброто настроение. Дайте най-доброто от себе си и оставете нещата просто да се случват. Имайте усмивки в излишък и достатъчно вяра, че всичко се случва в най-подходящия момент!
Светъл и окрилен ден ви пожелавам Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
                                                           
Сиси Hugмерси за превода bouquet
                                                                                               
Злати Hug
                                                                                                                                           
Ани Hugкак сте с малчо? Grinning
                                                                                                           
Скрит текст:
                                                                                                             
                                     
                                                 
Ози с работницей «Авшар фильм»
                                                                                               
                                           
С фенка... Grinning
Виж целия пост
# 181
Добро утро, момичета!
Снощи не гледах ВО-то нарочно. Изгледах преведения Любовта не разбира от думи. ГГ много ми допадат!

А довечера ми е фаворита  - Киралък ашк.

Чакам вече преводите, че нещо ме нервят рускините... Онази вечер се изпокараха по средата на серията и прекъснаха превода....
Усмихнете се!
Днес е петък!


Боби,  Hug! Благодаря за кафето bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 182
ВИСШЕ ОБЩЕСТВО ЕП.15 РУСКИ СУБ.
http://www.vbox7.com/play:2679cff6b0 - 1/2
http://vbox7.com/play:aa1da8233c - 2/2
Виж целия пост
# 183
Добро утро! Hug Hug Hug



Боби HugДеси HugЛу Hug

 Ани Hug не е наминала снощи и сутринта,сигурно със сладура се е изморила!Само да са добре! Praynig Peace
Цитат
Сладури, гледам, че не пишете. Не знам защо. не пишете?   Да не би да няма излъчване тази вечер. Нали сме четвъртък.
Сиси Hug,аз писах,че ще гледам Възела!Може би като я нямаше Ани и др. не са се включили! Peace Ето и Деси е писала,че е гледала друго! Peace...
За Gecce- сайт,където се пускат нови снимки с новини за дадена личност! Peace За имената как се пишат трябва да се видят как са на турски,за да се изпишат правилно на бълг.език,иначе от руски ще се сгреши! Peace

Днес е петък и след обяд очакваме озета и новите снимки за поредния епизод! Peace

Асуман е хвърлила око на Харун! Laughing




Желая ви приятен ден! bouquet


Виж целия пост
# 184
Злати HugЛу HugДеси Hug
                                                                                                                                   
Виж целия пост
# 185
Боби Hug,добре,че пусна пост! Heart Eyes Hug

Чаках да пуснат озета и новите снимки! Peace

Ето озета за 75 еп. на Парчетата! Peace
Цитат
КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ 75- ОЙ СЕРИИ!

Положение Джансу серьезно!

Результаты МРТ чисты, Джансу спокойна, но Джихан и Дениз заметят нечто другое вытекающее из ее болезни. Ситуация очень серьезная. Джихан занятый Джансу, не в курсе о таинственной женщине, следующей за ним и об опасности от нее исходящей. Диляра уже очень недовольна присутствием Асуман в особняке, между ними произойдет большая ссора. Харун будет тем, кто вернет Асуман, покинувшую особняк. Харун, который не знает о связи Асуман и Джандан, испытывает неудобства от ее странного внимания. Маиде ханым пригласит Харуна и Диляру на обед в честь примирения. Озан, требующий объяснений от Харуна в связи со взрывом, все испортит. Маиде ханым придется сознаться. Маиде ханым близка к смерти, терять ей больше нечего. Она впутывает Хазал в новый план.
Специально для: Paramparça | Вдребезги | Осколки





















ПП Има още снимки....
Виж целия пост
# 186
















Виж целия пост
# 187
Злати waveyусетих се newsm78,че сигурно чакаш да пуснеш снимките и озета... Peace
                     
Виж целия пост
# 188
Видях Сиси Hug на балкона,но не пусна превод,за да се редуваме! Peace

Боби Hug,така е! Peace Не смеех да пусна пост след обяд и само проверявах! Laughing Добре,че ги пуснаха късно и беше на линия! Wink













Виж целия пост
# 189
Добро утро! Hug Hug Hug



Боби HugДеси HugЛу Hug

 Ани Hug не е наминала снощи и сутринта,сигурно със сладура се е изморила!Само да са добре! Praynig Peace
Цитат
Сладури, гледам, че не пишете. Не знам защо. не пишете?   Да не би да няма излъчване тази вечер. Нали сме четвъртък.
Сиси Hug,аз писах,че ще гледам Възела!Може би като я нямаше Ани и др. не са се включили! Peace Ето и Деси е писала,че е гледала друго! Peace...
За Gecce- сайт,където се пускат нови снимки с новини за дадена личност! Peace За имената как се пишат трябва да се видят как са на турски,за да се изпишат правилно на бълг.език,иначе от руски ще се сгреши! Peace

Днес е петък и след обяд очакваме озета и новите снимки за поредния епизод! Peace

Асуман е хвърлила око на Харун! Laughing




Желая ви приятен ден! bouquet




Здравейте моите мили Слънчица, приятна вечер.
Боби, мерси за пожеланията и за това, че си изчела интервюто.
Деси, благодаря за поста ти.
Лу - благодаря за пожеланията и за 15-ти еп. на ВО.
Злати - благодаря за Гечето. И аз разбирам, че Асу се насочва към  Харун, може би защото е бедна без пукната пара.

Момичета, благодаря ви за топлите думи и ласкави  пожелания.
Тази вечер мисля да попиша  повече.
Започвам с превода на  74-ти  епизод оригинален.
Много моля, когато някое момиче намине да пусне  един пост.  Предварително ви благодаря.
Тука е рай за душата ми.

Започвам.
Виж целия пост
# 190
Сиси Hugще наглеждам,но имам излизане за малко...
                                                                 
Виж целия пост
# 191
                 07.10.2016г.  Превод на  Счупените парчета   на 74-ти оригинален  епизод.

                       Началото - погребението на детето, което умря след взрива на яхтата на  Джихан.
                      Джихан и  Озан пристигнаха на погребението в  дома на детето. Посреща ти  бащата - Хасан.
                      Хасан дава на  Джихан един плик с пари, като си мисли, че парите са от  Джихан. Има
                      100 000 лири.
                      Джихан му казва, че той не е изпращал никакви пари на никого.  Озан отвори плика и видя парите.
                      После го върна на  Хасан.

                     Озан и  Джихан се връщат в Истанбул. Озан казва на баща си, че  взрива не е от  ел. инсталацията.
                     Това е работа на  Харун.  Джихан му  казва, че  Харун е свързан  с  майка му, че майка му е омъжена за този човек.
                      Казва, че даже имат и дете.
Джихан - към  Озан - Искаш ли твоята майка  да  се разстрои?  Тя  току що започна да е щастлива.
                  Какво да направи?? Да не иска да провали  живота на майка си.
Озан  -  Добре, татко,... продължавай така, както си мислиш.
              Татко, продължавай   все така  в  този  дух.
               Въобще не мисли за нищо, татко, не мисли.


                       Озан отиде в  къщата на  майка си.  Прочете табелата на  къщата на улицата.
                       Влезе вътре. Видя, че всичко е подменено. Съвсем нов  интериор.

Озан  - Вие всичко сте  променили, майко???  Жалко за тебе.....Много  жалко....
             Знаеш ли какво е направил  мъжът ти???  Твоят мъж се е опитал да убие баща ми  Джихан.
             Харун е   взривил  яхтата му.
             Твоят мъж е станал  причина за смъртта на едно  12 годишно момче.  Харун е   враг на баща ми.
Дилара  -  Между баща ти и Харун  няма никаква вражда.  Всичко остана в  миналото.

Озан  -  Майко, нищо не е останало в миналото.  Татко и  Харун до сега са  врагове.
              И  винаги ще  бъдат  врагове, така да знаеш.   Твоят  мъж  е  убиец.....Убиец на едно  дете - разбра ли???....
Дилара  -  Спри!!!....  Не е Харун.  Баща ти има много  врагове, дядо ти също има  много  врагове.
                  Може те да са направили  това.
Озан - Можеш да отричаш  колкото си искаш. Твоят мъж  е  убиец!!!.....
            Рано или  късно ти  всичко   ще  разбереш.  Ще разбереш  истината, ясно ли ти е???

          Озан си тръгна.  Излезе на  улицата, взема една  щанга от  колата  и натроши  табелата.

           Дилара в  спалнята.  Набира по телефона  Джихан, за да говори с  него.
           Чака за разговор, но в тоя  миг  Харун  влезе при нея, тя затвори телефона и го  хвърли на  леглото.
           Тези й действия  Харун ги видя.


Джансу и  Дениз  са на гости  на  Бурхан.  Там е и  Инджи. Тя вече твърдо се внедри в  къщата на  Бурхан.

           Б.М. /Бележката е моя.  Отварям една  скоба, защото е  важно  деянието на персонажа  Инджи.  Вероятно за в  бъдеще ние ще я виждаме често на екрана.
           Моля, прочетете ме.
           Доста преди  Нергиз да  умре, последната ходи в публичния дом на  Инджи.  Те - двете са приятелки още от  бардаците  в  Бодрум.  Първо там са вилняли,  после са се изместили в  Истанбул.  Не са се  разделяли никога и всяка една знае кирливите  ризи  на  другата.  И в бардаците също  са  работили  заедно.
Нергиз най-напред е била само  певица, но после е започнала да  обслужва  клиенти и то  богати  за пари,  за  много пари.
Инджито непрекъснато е обслужвала мъжете, защото си е поставила за цел да купи  тоя  публичен  дом, в  който приема  гости, Нергиз, Бурхан, после при нея ходи  Йозкан и  Енгин, после при нея  ходи  Дениз, за да я  разпитва за  майка си - това беше  след погребението на майка му.
        
       Този е същият  публичен дом, в който се развива драмата  с  Нергиз.  На първи етаж е ресторанта и оркестъра с певицата, на втория етаж са спалните.
        Нергиз на 2-3  пъти ходи при  Инджи.  Нергиз  й  разказва за убиеца и крадеца  Бурхан, от нея знаем и  този протокол, който Илдъръм взе от  прокуратурата и го даде на  Джихан  на  яхтата му,  той пък го даде  на  Бурхан.  Този същия протокол  Йозкан го видя и разбра, че  Джихан  е  казал  на  Дениз за  баща му.
Джихан има доверие на  Йозкан, нали е  биологичния  баща  на  Джансу и за това му разказа всички от игла до конец.
        Та.....да  продължа  с  Нергиз.....  През  всичките тези 20 години  Нергиз се е  криела от затворника  Бурхан,  който е имал очи и уши и вътре и отвън затвора.
        Нергиз  всичко  споделяше  с  Инджи, защото й  имаше    доверие.  Нергиз  я  помоли  на никого и  никога да не  споделя, че има  син  Дениз.  Криеше го като зеницата на окото си от  всички  хора. Молеше я да  не казва на никого къде живее, къде е къщата им  защото знаеше, че  идиота  Бурхан като я намери ще я пребие от  бой и ще  се държи  с нея като  с  животно.
           Защо го пиша това - защото тази  вечер, а и после тази информация ще ни трябва, за това.
           От  затвора  Бурхан знае,  че  Нергиз е в  Истанбул, а не  в  Бодрум. Излиза от  затвора и започва да я  търси навсякъде.  Намира други  проститутки в други квартали и те го изпращат  при  Инджи.
          По този начин Бурхан попада в  бардака на  Инджи. Започва да я  заплашва, да й казва, че ще я убие ако не му каже къде живее Нергиз.
          И тази гадина  мръсна  Инджи  всичко  изплю за  Нергиз.  Разказа му къде живее, къде им е  къщата,  разказа му, че има син -  Дениз.
          Всичките тайни,   за  които   Нергиз й се довери, тая ги изплю на  Бурхан. Инджи всичко му разказа, само едно не му каза, а това е най-важното - че
          Нергиз  е с присадено, чуждо  сърце.  Само това не каза, което е причина за смъртта на  Нергиз.   Не му каза, че е много  болна.
          Бурхан отива в  махалата, за да я открие, разпитва съседите, показва им  една снимка и единият от  съседите му  каза  коя е къщата.
          Бурхан  влиза вътре, намира  Нергиз сама, тя трепери от  страх  да не я убие. Той я заплашва с побой и  присаденото  сърце на Нурай не издържа и Нергиз  умира.
          В този същият  момент  Джансу и Дениз празнуват пълнолетието на   Джансу. Ама и Хазал празнува и знаете вече скандала, който  Хазал й спретна  с  плаката на  Нергиз в  публичния дом. Скандала беше пълен,  Дениз си отиде. Но още на улицата разбра, че майка му е умряла.  
        Тогава оня  съсед  същия каза на  Дениз, че един мъж  на  средна  възраст  е влязъл в  къщата и  майка му е умряла.
        Дениз,  разярен от скандала с  Хазал веднага  му хрумна, че това е  Рахми  Гюрпънар и отиде в  къщата на  Джансу, за да го бие, че майка му е умряла заради него.   До днес   Дениз  знае, че  майка му е умряла от  Рахмито. Още не знае, че майка му умря от  Бурхан. Няма кой да му каже истината.  Да, ама този епизод  Дениз  го разказа с голяма злоба  към  Рахмито  и тогава  Бурхан реши да си отмъщава на всички - на Джансу, на Джихан, на   Рахми.  И  това  Дениз не знае  още.
       С  многото си идиотски  постъпки  в  този случай  Рахмито не беше  виновен, но ще си плати жестоко като уби Айшето.
        Но......истината я  знаят двама  човека - Бурхан и  Инджито.  Бурхан след като Нергиз умря отиде пак при  Инджи и й  разказа какво е направил.
Разказа й как е крещял на Нергиз, как я е заплашвал, че ще я убие, как я дърпал за ръцете, как тя е   плакала.....
        Инджи му каза направо - ТИ  УБИ  НЕРГИЗ !!!....  Той й отговори - Аз не съм  знаел, че  Нергиз е с  присадено,  чуждо  сърце и е много болна.
        След тези признания на  Бурхан,  те  двамата - Инджи и  Бурхан отидоха на погребението на  Нергиз, но там  пък  ги  видя  Йозкан, нали  сърцето на  Нергиз е от  приятелката му от  Германия - Нурай.  Йозкан и  Дениз  бяха  приятели.
       И сега, като ги  знам тези  подробности ги опреснявам отново, защото  Инджи  вече живее с  Бурхан, живее с  убиеца на  най-голямата й приятелка  Нергиз, която й се довери и после от  нея и  Бурхан намери смъртта си. Тези двамата Бурхан и  Инджи  са виновни за смъртта на  майката на Дениз.
       И сега и двамата  му се лигавят, както впрочем правят  убийците.
       Инджи вече живее с  Бурхан и ще  продължават  двамата да  отмъщават и да  правят  мръсотиите на  Джихан, Йозкан и не дай си може да се появи отнякъде и Рахмито.
      Простете ми, понеже до сега този персонаж  Инджи го дават много разпокъсан на серия по 3-4 кадъра и ако не се следи, Инджи трудно ще се разбере.

      Още един път, моля, простете ми за отклонението.

      Продължавам за  посещението  на Дениз и  Джансу  при  Бурхан  и  Инджи.
      Така, в къщата на Бурхан пристига и Кериман........  Лигава  до края на ноктите си.
      Посреща я Инджи. Кериман каза, че е отишла  да   види сват си, избута  Инджи от  вратата и каза на немски и  турски - изненада, изненада...
      Отива  първо при  Бурхан, целува го по  двете бузи, вика на Джансу - Агънце,  сяда на масата.
      Не харесва храната, мръщи се.
      Бурхан набра по телефона Йозкан и го покани и той да дойде.  Оня пък - Йозкан - нали е за плюскане - веднага се съгласи.

        Кериман  откъсна един  косъм  от  главата си и го  пуска  в  чинията.  Започва да крещи, ама крещи.
       В храната има косъм!!!.....Може ли такова нещо???.....
        Ама.....  на  дъртата брамтия  Инджи  тези не минават - каза, че косъма в чинията й е от  нейната  глава.
        Пристига  Йозкан.  Изпокараха се  Йозкан  и  Кериман.
        Йозкан й каза, че е  лъжкиня.

                п р о д ъ л ж а в а м :

Виж целия пост
# 192
Сиси Hug,благодаря за превода! bouquet

Виж целия пост
# 193
            Продължавам от пост 191.

           Харун видя   в компа, че  Озан е ходил у тях и е счупил табелата на  улицата.
          Харун влезе в  спалнята и видя, че  Дилара е набирала телефона на  Джихан. Параноята го обзе пак.
          В този момент  Дилара влиза в спалнята.

Харун  -  Любов моя, мой живот, моята прекрасна  жена.  Много те обичам и много скучая по теб.
                Ако скучая е лошо, ако не скучая пак е лошо.
Дилара - Харун, понякога те обзема ревността.
Харун  -  Как измина денят ти?
Дилара - Прекрасно, както винаги.
Харун - Рано ли излезе?
Дилара - Да, излязох рано.
Харун - А имаше ли някой  гост?
Дилара - Не, Харун, аз нямах гости, притесних се за  Асу и бяхме двете.
Харун - Чудесно. Естествено никой не е идвал и никой не си е отишъл?
Дилара - Харун, кой, къде да дойде тук? Защо ме питаш?
Харун - Изведнъж е дошъл приятел на Асу. Тя беше много весела тази вечер.
Дилара - За Бога, нима Асу има приятели?
              Не се притеснявай.

Б.М. Тук  Харун я  дрънка, за да каже за  Озан, ама  Дилара нищо не казва.  Мълчи си.
         А и телефона на Дилара   с  името на  Джихан  наля още  бензин в огъня.
        Харун побесня от яд, но си мълчи.....
                        Легнаха да спят. Дилара с гръб към него - не спи.  Харун - по гръб - също не спи.
                        Вече започват  ядовете на двамата. Доверието се срина.

                      Озан и Асу на ресторант.  Асу го гали, радва му се и започна да го  разпитва всичко.
                      Озан, обаче е проумял и мълчи.  Каза й да не го разпитва.

                     Магазина на Дилара.  Кериман пак по телефона   дрънка  глупости.  Влиза  Харун - Дилара я няма.
                     Кериман  го покани на чай.  Той  прие.

Харун -  Кериман, аз не съм  тук всеки ден и  всяка  минута, но ти винаги си тук
               Да се споразумеем - аз ще ти  плащам, а ти понякога ще ми  звъниш по телефона.
               Аз трябва да знам през деня Дилара с кого се среща и какво говорят?


                     В апартамента на  Джандан  влезе  бижутера.
                     Каза й, че след 5-6 месеца ще  живее в по-хубаво жилище. Бижутера видя  снимката на  Озан в  таблета на  Джандан.
                     Попита я кой е този мъж, тя каза - един приятел.
                    Дойде Асу - видя ги заключени в апартамента двамата.
                    Асу пита  Джандан  този да не е любовник.  Тя отрече.

                 Магазина на  Дилара.  Повика  Кериман.  Тя  бутна  едни  бои - разляха се по масата, изцапаха папките.
                 Дилара се ядоса  много и я  изгони.
                 Кериман си тръгна, ама подслушва до стълбата какво говори  Дилара.

                 Кериман  излезе на  улицата.  Обади се на Харун по телефона. Каза му, че приема работата, да следи Дилара.

                  Асу и  Джандан.  Асу е  шпионка от  класа.  Шпионира всичко, за което се сети.
                  Разказа на  Джандан, че се е срещала с  Озан.  Разказа й  всичко.
                 Каза й, че  Озан е  сам - няма си приятелка.
                 Тая Асу навсякъде,  където  ходи,  плете  интриги.

               На яхтата.   Илдъръм  дава  протокола на  прокуратурата за убийството на  комисар Неджат.
              Озан уговаря Митат да стане финансов  директор на компанията.
              Митат се  надува, но прие.

              Хазал видя, че Митат провежда  съвещание и откачи.  Той й каза, че  Озан  го е назначил  за  финансов  директор.

             Дениз  отива на  яхтата  при  Джихан.  Джихан му дава протокола от  полицията.  Дениз  го  чете.

                    Разговора  между  Джихан и  Дениз  на  яхтата.

Джихан  -  Дениз, Бурхан заради това, че е убил  комисар Неджип ли е попаднал  в  затвора?
                  Той сам ли го е  убил??

Дениз  - Комисар  Неджип  беше моят..... Беше ми като  баща.
               Значи, баща ми го е убил

Джихан  -  Ти познаваше ли този  комисар  Неджип?

Дениз - Не, той беше  убит, когато аз  съм  бил  на  6  месеца, но майка ми   много  го обичаше.
              Нито един път  нищо  лошо не каза за  него.
              Винаги  казваше, че той бил  много  добър човек.
              Значи моят  баща Бурхан е  убил  комисар  Неджип.

Джихан  -  Наистина, много  ми е мъчно, аз не исках по този начин   ти да разбереш  за това убийство.

Дениз -  Ти  знаеше ли за това убийство  от  баща ми?

Джихан - Да, знаех.  По-точно аз знаех, че той работеше тук в полицията. Беше  много добър  комисар.
                Познавах го лично.
                Но това убийство от  Бурхан, аз не съм  очаквал.
                Ако искаш  попитай  Илдъръм, той  всичко е разузнал.  Аз скоро научих това.

Дениз - Как може  баща ми са извърши това деяние?

Джихан  -  Ти си прав, Дениз, аз съм  баща  и за мен няма нищо по-важно  в  живота освен  моите деца.
                  Ти скоро ще станеш  баща и ще ме разбереш,  Дениз.
                  Аз още от  самото начало  много се  вълнувах за Джансу, а сега  вече се притеснявам също и за теб, Дениз.
                  В живота ми никога не е имало нещо по-важно  отколкото децата ми, нищо  друго.
                  Нима аз не искам вие двамата да сте  щастливи?
                  Но така не  може.  Така повече не може,  Дениз.
                  Ти си длъжен да направиш  своя  избор.
                  Ако решиш да наричаш  този  човек  "татко".........  Такава е истината, след нея избора е твой.
                  Остава ти да решиш, Дениз.
                 Ако  мислиш, че аз мога нещо да направя, ми  кажи.
 

                                п   р   о    д   ъ   л   ж   а  в   а  м  :

           
Виж целия пост
# 194




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия