Ани
Злати
Лу
Сиси 
Ако го преведат рускините
,ще го прочетем... 








Ани
Злати
Лу
Сиси 
Ако го преведат рускините
,ще го прочетем... 









Лу
Сиси
Боби 
Тъжно ми стана накрая със случващото се с Керем!От добротата си страда!А Бедиа направо е за
! 






Ани
Сиси
писала съм,че спрях да следя"Парчетата",но също се закъхърих,защо Дилара и Джихан са в черно 



и на Бризка и Злати за преводите по време на излъчването на епизода. Няма да успея да го гледам, защото трябва утре да направя ДДС-то...
Трудно е с една пенсия....











Боби
Лу
и за всички,които ще минат по-късно!











Лу
Злати 


Ани
Сиси
писала съм,че спрях да следя"Парчетата",но също се закъхърих,защо Дилара и Джихан са в черно 



мерси за разяснението 
А Ани
и Злати
са много внимателни:- не ми направиха забележка 

Много ясно,че ще тие криво
Дано се разсееш сега с новия епизод на"Парчетата" 
Броените дни бързо минават 
няма да пиша повече,за да не ви преча
Само ще чета 


Препоръчани теми