Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~161

  • 38 952
  • 737
# 210
Здравейте  lovekiss
Прибрах се  Peace и първо се хванах за следобедното кафенце на Лу - изгоря ми душичката за кафенце цяла седмица....а към кафенцето съм си  палнала и една цигарка smokeuu....
Скрит текст:
Не знам моя внук дали ще научи някога какви "жертви" прави за него баба.... Thinking Отказвам се от едни удоволствия, за да съм с него.....
Толкова имам да чета - не съм чела така за изпит  Grinning Grinning Grinning
Благодаря на всички за всичко  Hug Hug Hug Обичам ви  love001 love001 love001

Не ви ли се струва, че Ози много е отслабнал  ThinkingХм...добрия петел не е дебел, ама  Thinking



Виж целия пост
# 211
Не успях да се разпиша следобедно и наминавам сега! Laughing Имам да довърша КС и ВО ме чака! Peace

Бризче HugЛу Hug

Сиси Hug,благодаря за преводите! bouquet

Боби Hug
Скрит текст:
До обяд е направихме трушията в бидонче!Като стане сина си взима по-малко! Peace Дъщерята нали е при свекърва си взима от тях! Laughing
Ани Hug,добре завърнала се!Липсваше ни много! love001
Скрит текст:
За внуците е така!Аз поне си намирах време да понамина в темата! Laughing


Пак има слухове,че Аху и Толга са заедно! Peace






Виж целия пост
# 212
Ани Heart Eyes добре си се завърнала....аз изгледаях на руски ВО и повторих още веднъж 1 част на български....така, че като Бризчето Heart Eyes съм готова за коментари Wink
Злати,Сиси,Лу Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 213
  Пак здравейте, мои момичета, приятна вечер.  Продължавам с преводите.  Ще имам още  2  поста.

     Продължавам от  пост №   208.

Моля, ако има момиче в  темата да пусне един пост.  Предварително благодаря.
     Започвам.

      Асу и  Джандан.
Виж целия пост
# 214
Ани Hugдобре си се завърнала Hug
Както е писала Злати HugЛипсваше ни Heart Eyes
                                                                                                                                                                 
Сиси Hug продължавай с преводите Grinning Peace
                                                                             
                                                                       
Виж целия пост
# 215
Злати  Hug Гости  Hug Боби  Hug Сиси  Hug
Добре съм ви заварила  Hug
И вие ми липсвахте - повече от кафето и цигарката.... smile3521 smile3521
Още не мога да направя организация и да започна да гледам ВО - първо трябваше да напазарувам, след това едни безконечни телефонни разговори...
Скрит текст:
За утре съм поканила гости...В понеделник се навършват 4 години от кончината на ММ...Няма да правя помен, но съм поканила една приятелка със съпруга й.....И сега правя организация....

Виж целия пост
# 216
                            От пост № 208.  Асу и  Джандан.

                   Асу се оплаква на  Джандан, че е  много  бедна.  Няма абсолютно  нищо.  Никаква къща, имот, земя,  пари,  фирма - нищо  няма.
                   Оплаква се, че Дилара я мрази и ще  я изгони, но Харун е  добър.
                   Харун ще  спаси  Асу.  Ако не е Харун, то  Дилара отдавна  да я е изгонила.
                   Асу  казва, че с  нея е  свършено.
                   Кредитните й карти  са  блокирани и тя е на  улицата.


                   Кериман е  снимала  тефтера на  Дилара със всички  срещи.  Носи снимката на  Харун.
                   Кериман вече е  шпионка на  Харун.  Работи  за  него.
                   Харун е  доволен  от  Кериман и й каза да продължава да я  следи къде ходи, с кого се среща и какво  говорят.


                  Комедийния  персонаж на сериала  Йозкан   вече е шпионин  на  Бурхан.
                  Отиде на  яхтата  при  Джихан.  Започва веднага да го  лъже.

Йозкан - Джихан, здравей.  Как са работите?
                Аз дойдох  тук  по  разни  задачи и реших да те посетя.
Джихан - Добре, ела, свободен съм.
Йозкан - Знаеш ли какво е станало  между  Дениз и  баща му?
Джихан - Зная, в течение съм.
                Бурхан е убил  бащата на  Дениз.  За  това е бил в  затвора.
Йозкан - Дениз от къде е научил ?
Джихан - Аз му казах на  Дениз.
Йозкан - Ти каза на Дениз. До сега той не е знаел.
Джихан - Не, не е знаел.  Помолих  Илдъръм да проучи и той  всичко  разказа.
                Аз казах на  Дениз, той  трябва да знае истината.
Йозкан - Може би не е било  така?
               Аз знам  нещо  друго, но  доколкото  знам  БРАТ  БУРХАН  много  силно е обичал  майката на  Дениз.
              Може би този комисар да е биел  жена му.

Джихан - И какво?....Трябва ли да го  застреля ако я е биел?
                В  държавата има  полиция и  съд.  Боже, Боже....
                Йозкан, ти  нормални  връзки ли поддържаш  с  Бурхан?.....   Нормално ли общуваш  с  него ??....
                Ти ми  каза: "брат  Бурхан" - каква е тая  близост  между теб и Бурхан ??  Какво  става ??

Йозкан - А,..не...аз за думата....  /смутолеви го/.
Джихан - За сега не ме засяга, вие можете  да се срещате. Вие сте  сватове.
Йозкан - Просто ние една  вечер се срещнахме и аз така  му  казах.


                        Джансу и Дениз  на  преглед  при  доктора.
          Джансу се ядосва, че не е болна от  нищо.
          Доктора иска Джансу да си направи изследване.
          Да се направи  "косвен анализ"  на нервната й  система.
          Джансу  избяга от  клиниката.  Не иска косвен анализ.

          
                                Йозкан се среща  с  Бурхан.

Бурхан - Йозкан, сега очите ти  постоянно да  следят  Джихан  Гюрпънар.
                Какво прави, с кого се среща, какво  говорят?
                Аз трябва абсолютно  всичко да знам.....
               И  ти  ще  ми  докладваш.

Йозкан - Брат  Бурхан,  аз това не мога да го направя.

Бурхан  -  Йозкан,  сега ти работиш  за  мен!!!....   Ясно ли ти е ???....
                 Запомни:  Думи като "аз това не мога да направя"....повече да ги  няма в  твоя  речник.

Йозкан  - Брат,  моля те, не постъпвай  така  с  мен.
                 Джихан ми е близък като  брат.

Бурхан  -  Йозкан, ти ми подписа  разписка.
                  Не ме  заставяй  всеки  път да ти напомням  за  това.



                                     Дениз на яхтата при  Джихан.

Дениз - Джансу има проблеми със здравето, брат. Ръката й  трепери.
             Не може да държи  чашата с  вода. Мислех си, че е от  бременността.
             Има проблеми с нервната система
             Обикновено от  нервната система са тези  симптоми.  Треперят крайниците.

Джихан - Да тръгваме  веднага  при  доктора.


                   Харун при  Майде.
          Хатидже   му  разказва от какво е болна  Майде.  Черпи го с  чай.

                   Джихан  и  Дениз  при  доктора.  Доктора казва, че  Джансу може да е болна от  паркинсон.
Дениз - Жена ми е болна, а бебето?
Доктора -  Ако бебето е  болно,  тогава може да се прекъсне  бременността.
Дениз - към  Джихан - Брат, ти ще бъдеш ли тук?
             Ако решиш да  заминеш, аз не знам какво ще  правя  сам??

Джихан - Къде да заминавам, за  Бога?
                Никъде няма да ходя.  Оставам  тук.
               Нима мога да захвърля  Джансу и да замина ??


                  Майде и Харун.  Харун я моли за прошка, тя не му прощава.

Майде - Душата ми изгоря  по  дъщерите ми.

Харун - И моята душа изгаря.

Майде - Махай се от  тук!!  Аз не искам да разговарям с  теб.Ти направи своя  избор.
               Ти остави  болката за твоите сестри и избра  Дилара.
               Ти избра  жената, която УНИЩОЖИ  СВОЕТО  СЕМЕЙСТВО, УНИЩОЖИ  ДЕЦАТА СИ, УНИЩОЖИ МЪЖА СИ.
                ТИ ИЗБРА НЕЯ ЗА СВОЯ СЪПРУГА.

Харун - Аз избрах  живота, лельо.
             Аз избрах  жената и  любовта, а не омразата.
             Аз избрах  живота,  а не враждата и отмъщението.
            Аз имам син. Избрах да отгледам  сина си с  любов, защо ме обвиняваш?

Майде - Казах ти - тази жена, която ти  залюби не е за теб.  Тя е лоша  жена.

Харун - Ние изгубихме сестрите ми заради  Джихан.

Майде - Ай, каква велика  любов.
              Колко ти е ценна тази  жена??
              Дилара ти  замъгли  очите, замъгли ги и ти си сляп.
              Махай се от  тука, за Бога.
              Махай се......Върви си.....  Върви си.....
                   Харун си отиде.


                 Джихан при  Дилара в  нейния  магазин.

Дилара - Джихан, какво се е случило?

Джихан - Случи се, Дилара.  Джансу има  проблеми,  има здравословни  проблеми.
                Докторите се съмняват, че  Джансу е болна от  паркинсон.
Дилара - Какъв паркинсон?  Нашата  дъщеря е съвсем  млада.

Джихан - Докторите не са направили  всички изследвания и анализи.
                Те само се съмняват.
                Дай Боже диагнозата да се окаже  грешна.
                Резултати още  няма.
                Ние имаме възможности.
                Ще я подложим на лечение.
                Още нищо не е свършено.
                Тя е нашата  дъщеря.

Дилара - Благодаря ти,  Джихан.
                Хубаво е, че сега ти си тук  до  мен.
               Ако теб те нямаше, аз не знам какво бих  направила??

Джихан  -  Дилара, естествено, че аз ще бъда до  теб,  тя е нашата  дъщеря......   нашето  дете.....
                  Ние двамата с  теб имаме един  път.
                  Аз ще помагам на теб, ти ще помагаш на мен.
                  Ние двамата заедно ще  излекуваме  нашата  дъщеря.

Дилара - Естествено, ще помагам.

                    п р о д ъ л ж а в а м :

  
      
                
Виж целия пост
# 217

                                                           Özcan Deniz Röportajı - Renkli Sayfalar 4 Ekim 2016
Виж целия пост
# 218
                                  Продължавам от  пост №  216.


                                     Джансу и Дениз  в  къщата си.   Пристига при тях Дилара.  Джансу  много се зарадва.  Прегръща я.

Джансу - Майко, ти дойде.

Дилара - Естествено, че ще дойда при бременната си  дъщеря.


                           Магазина на Дилара.   Пристига колежката й   Берил.  Пита къде е Дилара. Прислужничката каз, че е излязла с  г-н  Джихан.
                           Кериман влезе при тях и чу, че  Дилара е излязла с  Джихан.  Материал за  Харун.

                          Джансу показва на майка си  къщата.  Дилара се извини на  Джансу.
Дилара - Когато аз бях  бременна,  Джихан непрекъснато  всеки ден  ми носеше по нещо за ядене у нас.

                         В къщата при тях  пристига и  Джихан. Дениз го посреща.
Дениз - Брат, Джихан, добре дошъл.
Джансу - много очудена, че вижда баща си.....    Татко
Джихан - Дъще, любов моя.  Джансу и Джихан се прегръщат  много продължително.

                  Джихан целува  Джансу по косата, гали я , милва я. И  двамата се засмяха.
                  Стопиха леда  помежду им.  Дениз ги  гледа и им се  радва.

Джихан - Единствена, моя, добре, аз те моля за извинение.  Ние  поговорихме с майка ти.
                Аз реших, че не съм  бил прав с теб.
                Нима човек  може  да  зареже  своята любов???.....
                 Ти ще станеш  прекрасна  майка.....Любима моя,......моята  любов!!!.....

                Четиримата сядат на  масата да обядват.

Джансу - Татко, пармезан?  Ти много го обичаш.

Джихан - Джансу, ти си забравила  храната, която аз  готвех  за  теб.

Дилара - Те сега, какво  реши?  Къде ще ходиш??...

Джансу  -  Татко, ти пак ли ще  заминаваш??

Джихан - Аз съм  тука.  Аз  съм  тука, единствена  моя  любов.
                 Никъде няма да ходя.

Джансу - Наистина.  Завинаги ли оставаш  тук  при нас?

Джихан  -  Да, оставам тук при вас.
Джансу - Татко, много се радвам.  Всъщност, аз  много, много се радвам.

Джихан - Когато те пътувам всъщност аз съм привързан към  едно  место.
                Аз бях на невероятни места.Но без роднините ми,   тези места нямат  никакво значение.
               Нито  морето, нито прекрасните  места, нито  нищо няма  значение.
               За мен няма нищо, освен  любимите  ми  деца......  За това и аз  съм  тук, при вас.

Джансу - Добре, сега вече ние всички ще бъдем такива, щастливи.
                Ние винаги ще сме заедно.

Дилара - Естествено, ще бъдем  заедно.  Ти  това  не го мисли.  Сега ние всички сме заедно.

Джансу - Добре, приятен апетит.

                      Бурхан се прибира в  къщата си.  Вижда цялото обзавеждане на детската стая е докарано тук.


                       Дилара и  Джихан си  тръгват.   Излизат отвън на  двора.


Дилара - Аз пред  Джансу мога да бъда силна, но пред теб не мога. Това не е по  силите ми.
               Пред теб аз се отпускам.
               Чудесно е,  че ти си тук,  Джихан.
                Наистина!.... Аз самата не  бих се справила.
               Джихан - ти наистина  много  ми  липсваш !!!
Джихан - Дилара, естествено, че ще те поддържам.
                Въпреки  всичко , ти също и на мен  ми  липсваш.



                     Джихан.....най-после се прибира в  офиса си, в неговия офис.
                Не е влизал  там от  убийството на  Айше от баща му.

                 При него  влиза  Бурхан.  Отива при  Джихан.

Бурхан  -  О,.....Джихан Гюрпънар....Бащата!.....Мъжът!...
                 За това, че представи  смъртта в  очите на дъщеря си изгуби  толкова много пари.
                 Синът на  истинската  утайка  Рахми  Гюрпънар.
                 Страхливецът, който след разпадането  на  семейството  скочи в  яхтата и  избяга!....
                 Бащата, който не мисли за своите  деца, който се  налудувал  по моретата, по  кейовете,..... лиманите.....
                 Докато те нямаше ,  твоята  жена  се омъжи  за  твоят  враг!!!.....
                 Що за мъж  си ти - Джихан  Гюрпънар ???.....
                 Що за  баща си ти ???
                 Даже и твоята  дъщеря  знаеше, че си  в  неизвестност.
                 Тя избяга от  теб и се омъжи  за  моят  син!!!
                 Твоята  дъщеря сега е моя  снаха.....Снаха....
                  Аз, Бурхан  съм  нейният  баща !!!.....
                  А... ти какви отношения  имаш  с  моя  син ???....
                  Ти си един  жалък  мъж, който няма нищо  под  властта си.
                  Послушай,  Джихан.   Добре ме  слушай.
                  Ти няма да поддържаш  никакви отношения  с  моя  син.
                   Ще стоиш  далеко  от  моя син и от  моята  дъщеря,  разбра ли???
                   Сега Джансу е  моя  дъщеря.

Джихан - Това ти на мен ли  говориш???
                А,...ти....мерзавецо???  Нима ти си мъж???  Ти мъж ли си???
                Ти ли се  влюби  в  майката  на  Дениз  в нощния  клуб???
                 А после не намери смелост  да я спасиш  от там!!!!
                 Не можа да я защитиш.  Това не си ли ти???
                 Нима ти не захвърли  жената, която  толкова си обичал???
                 Ти ли си  този  човек, който  можеш  да  бъдеш  баща  на  сина си???
                 Нима ти не раздели  сина си и майка му???
                 Как така си убил  комисар  Неджип???
                 Как го  уби ???....А сега идваш  тук  и ми се представяш  за  честен  баща???
                От  моите деца, и от  моето  семейство да се държиш  по-далеко.
                Махни безчинствата си от  нашия  живот!!!...  Добре....
                Дениз е добро момче, честно и достойно.
                Той се ожени  за моята  дъщеря.  Сега той е  мой син

            Бурхан извади  пистолета си и то опря в  челото  на  Джихан.
Бурхан - Сега ще ти  продупча  главата!!!....

Джихан - Ти ???.....  Ти имаш  ли  такава  смелост ???....
                Хайде....давай!!!..... Давай......


               Край на 74-та серия.

Сладури, отивам да изгледам  "Версай" и в 24 часа ще дойда, за да ви изчета.
До  после.......

         

                  
Виж целия пост
# 219
Добро утроАни HugСиси HugЗлати HugГости HugЛу HugБризче HugДеси Hugи всички,които ще наминат Hug
                                                                                                                           
Неделя започва
със хубави мисли
топли чувства
чашка ароматно кафе
и много обич....
Днес си подарете  щастие..
Вярвайте в това, което ви кара да се чувствате добре... в собствената си преценка, в доброто, в светлите дни... и най-вече в чудесата, които ви предстоят!
Нека всичко, което днес докосвате и то се докосне до вас, ви донесе само хубави емоции и радост...
Пожелавам ви вълшебен, вълнуващ и усмихнат неделен ден,момичета!
И вие си пожелайте нещо хубаво - може би точно днес е вашият ден за щастливи сбъдвания... Flowers Four Leaf Clover
                 
                                     
Виж целия пост
# 220
Добро утро и от мен  Hug
Боби великолепен поздрав за днешния неделен ден  Hug Веднага се хващам за есенното кафе в компанията на Ози
Утрото е слънчево, дано и денят да бъде такъв  Praynig


Виж целия пост
# 221
Добро утро! Hug Hug Hug



Боби HugАни Hug,благодаря за кафенцето и пожеланията!

Да започвам със дом. задачи,че да остане време и за сериалите! Laughing



Желая ви спокойна неделя и хубава почивка! bouquet
Виж целия пост
# 222
Гергана Александрова - ASKIM, най-новите турски сериали:
На стената ни в групата във вк -https://vk.com/videos-101119462 са добавени всички нови преводи на руски и последните от днес - Парампарче 74 на Вюйсала превод, Заплетения възел, Как да обичам, Достатъчно Песента на живота 24 е тук - https://vk.com/hayatsarkisidizi…]
Епизодите, които могат да се качват в бокса, може да ги намерите и в групата ни там. http://www.vbox7.com/groups/f53ae39b8cc2/
Виж целия пост
# 223
Злати  Hug Лу  Hug - щастлив да бъде и вашият ден  Hug
Лу - когато започне излъчването на втори сезон по БТВ на Парченцата, гаднярите ще изтрият всички видеозаписи...независимо, че са за трети сезон...само да не предявят претенции и към руснаците....

Злати на снимката която си сложила много ми харесват Дилара и Джихан - но защо и двамата са в черно  Thinking

Виж целия пост
# 224
Злати  Hug Лу  Hug - щастлив да бъде и вашият ден  Hug
Лу - когато започне излъчването на втори сезон по БТВ на Парченцата, гаднярите ще изтрият всички видеозаписи...независимо, че са за трети сезон...само да не предявят претенции и към руснаците....

Злати на снимката която си сложила много ми харесват Дилара и Джихан - но защо и двамата са в черно  Thinking




Здравейте мили мои момичета, приятен ден.  Всичко  хубаво.
Боби - както винаги прекрасно  пожелание. Много ти благодаря. Радвам се, че сме част от  твоя  живот, та  макар и  виртуален.
           Благодаря за кафенцето.

Ани,
добре дошла. Надявам се, че си заредена с положителна енергия  за 1  месец.
И на мен ми направи впечатление, че и двамата са в  черно. И аз се питам - защо?

Злати
, благодаря за новостите, снимките и информациите.

Лу - благодаря за постовете ти и за епизодите в бокса.

Ани, Злати,
аз  снощи в  моя  пост № 218  нарочно написах с големи  червени букви  репликите  между Дилара и  Джихан.
Толкова ми беше интересно. И сега, когато го чета, пак си мисля.
Тези сценаристи дали не ни  подсказват, че на финала  Дилара и  Джихан ще се оженят  отново???
Ето фрапиращите реплики:
Дилара - Джихан, ти  наистина  много  ми  липсваш !....
Джихан - Въпреки всичко, ти също на мен ми липсваш. !...

Питам - какво означават тези думи?
   Много лично  ви  споделям, че ми липсват  коментарийте на  всички  момичета  за  Парченцата. Блъскам се сама като  вода от  бряг.
   Измислям си разни  сценарий сама и сама си отговарям......  като няма с коя да си ги  споделям?
    Аз днес ще се върна от четвъртък, за да ви изчета. Снощи нямаше "Екатерина Велика", дадоха "Анна Каренина", ето това си правят из  кабеларките, без  въобще да ни информират.
Знае ли някое момиче от утре ще излъчват ли по БТВ   Твоят мой  живот ?
Обичам ви.  Целувки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия