Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Тема 17

  • 34 728
  • 725
# 165
Малиииии, не мога да ви изчета! Не съм родила, цял ден търча като преяла кобила и харча пари  Mr. Green Сега чакам за тонове.

Реших, че си родила, защото вчера не ме чакаше пред Надежда за сладолед  hahaha
Виж целия пост
# 166
Ми...забравила съм  Embarassed Ти що не ме подсети?  Sad
Виж целия пост
# 167
Ехее много млада група сте се заформили. Ние 30+ сме по-малко Sunglasses
Сън, успех в понеделник, ще ти пращам положителна енергия по коридорите Wink
Мен док също не ме е гледал след О и това много ме тормозеше. Всеки път "овулираш си нормално, има следи от О и т.н.". По спомен течност се виждаше 2-3 след О. Последният път като ме гледа каза, че вижда малко количество, а бяха минали може би 4-5 дни от О. Така че не знам къде е истината.
А Кристи се отчете тъкмо щях да пиша, че и аз се усъмних тези дни Sunglasses
Виж целия пост
# 168
За утрогестана. Аз от нерви бодувах много в началото и веднъж преди преглед се изкъпах едно хубаво вечерта и а сутринта само исках да се измия, та не исках да слагам утрогестан и да "омажа" всичко и го изпих вечерта, а на другия ден след преледа го сложих там. Та тогава се наспах едно хубаво ... безумно ми действа. От тогава като не мога да спя, пиивах два утрогестана и съм като заклана  Joy ... свърши промоцията и по-добре че сега  Sick

Боби, така ще е  Hug Hug Hug ще дойде и твоята яйцектечица, чака си реда  Praynig
Иначе Ф се пука, и се изсмуква течността, ако Я е зряла, тя се е отлепила от стената и е засмукана. Много неточно, затова има и загуби ... но това е положението.

Люксен  Hug Hug Hug важното е че сега човечето вече расте.

Магнетик и аз бях при Петрова днес. Очарована съм от нея, но в Надежда все едно бях на летището  Shocked Shocked Shocked В Малинов всички ме познават, поздравяват, док ни помни и пита за нас ... там няма как да има подобно отношение. Чаках 10 минути на регистратура (имаше поне 5 гишета  Shocked , направо се слисах ... и Щерев пасти да яде), даже видях Стаменов... много състарен ми се видя, слаб и изгърбен  Sad
Както и да е ... понеделник пускам изследвания, за сега нищо притеснително! Много вероятно да си се влача така до края. Изписаха ми терапия, разрешена за бременни и ще се молим бебо въпреки голямото драйфане да получва нужното. Освен всичко нов режим на хранене - 5пъти дневно.
Препоръчвам я, д-р Петрова ми отдели цял час... и другата седмица пак съм при нея, да видим как е лечението и изследванията.
Цялото приключение ми струва 4 часа ... едва намерих клиниката Sad Този квартал ми е страшно непознат, да живее навигацията Sad

Вит. К1 синтетичен, а К2 е природния еквивалент. Не съм питала доцента дали мога да разчитам на К2, затова съм си взела това което той каза - КА ВИТ. Нося си ги в чантата, както и но шпа ...

Рени  Hug Hug Hug аз имам една снежинка в Малинов и не знам как да постъпя. Като те чета сигурно ще я запазя  Crazy
Не се обвинявай, била си под напрежение, а и да беше замразила, кой знае дали нямаше да оплескат замразяването  ooooh!

При инсетата винаги са били на спукан Ф и винаги имам много течност. Та явно и инсето е помогнало с нещо .... иначе ви пожелавам док да ви вика след О, за установяване на бременност, не за течности  Mr. Green Praynig bouquet

Съъън, стискам палцитеее  Praynig Praynig Praynig

Солейс, и аз към 29 годишните (ей тоя набор вярно ще излезе Чернобилски  Joy ), надявах се да съм Б преди 30, и на косъм се получи  Mr. Green

Креми  Shocked , дано сега всичко се прецизира много по-добре  Hug

Кристи  Hug чакамеееее  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 169
Ми...забравила съм  Embarassed Ти що не ме подсети?  Sad

Защото закъснявахме от самото начало и като видях, че не си ми писала реших, че или раждаш или ядеш с някой друг сладолед  Hug
Виж целия пост
# 170
Хаха това последното ми хареса Mr. Green Кристи си я представям как ражда, напъва и стиска ръката на някой в този момент, а с другата си гребе сладолед от една купичка до нея Rolling Eyes
Виж целия пост
# 171
Тери, не знам на кой ден е най-добре. Попитай док, за да ти каже. Аз така и не разбрах до кой ден трябва да си там.

Боби, някак с Калчев ми се получи магията. Първоначално не стана, но аз от работата си с множество хора знам, че не винаги всяко държание днес е определящо. И малко след това тръгнаха нещата. Той затоеа така се шегуваше с мен на прегледа онзи ден. Абе..жесток е.  Heart Eyes
Лив, радвам се, че ти вдъхва надежда. Аз реално не  съм изживяла кой знае какво, нямам загуби до момента, нямам милионо пункции, само изследвания. Но ми харесва, че мислиш така.  Hug
Магнетична, не смея да се радвам аз още. Да не кажа, че понякога изпадам в паника какво ще стане на следващия преглед. Дано като мине тази 13 седмица се успокоя с една идея. Ти ..като напредна по-спокойна ли беше?
Йоли, Петрова какъв лекар е? Аз тепърва ще се боря с тях. Но не се отказвам от ЖК там. Скоро чакам да звъня за час номври. Дано бебо получава нужното, но Сигридов следи и ако нещо не е ок, ще го оправи.  Hug
Кристи, вече и аз мислех, че си родила. Казвай какво купи, за бебето ли е? Обичам такива разкази. Ще ти донесем сладолед след раждането горе в стаята, която хапват мамите.  Crazy
Виж целия пост
# 172
Кристи приемам съвети за биене на мускулна инжекция отзад на д-то Rolling Eyes Разни удобни пози и извъртания, така че да не се осакатя Laughing
Виж целия пост
# 173
Блингче, само да сме там и ще се засечем Simple Smile
Синеока Hug Hug Hug

А за набора... направо сме сбъркани. Направо не познавам хора наша възраст, които да са здрави или дори да клонят към здрави и без проблеми...
Виж целия пост
# 174
Люксен, Сигридов ме прати на гастроентерелог, та д-р Петрова е такъв. Много съм доволна, очарована съм от нея  Heart Eyes , но клиниката ме хвърли в джаза. В Малинов са едно голямо семейство, а в Надежда като влязох, все едно бях на летището ... не очаквах да е толкова голяма болница. Това си е болница, не клиника.
Честно, не ми допадна, свикнах на персонално отношение в Малинов и там се почувствах "малка" и незначителна Simple Smile . Само влизайки в Малинов се усмихвам и всички ни се усмихват и поздравяват. А като забременеете, съвсем лъчезарни стават ... гледат ни като скъпоценни камъчета  bouquet Това няма да го получа в нито една друга клиника  Crazy , не знам как го постигат, но добре че ги има  Heart Eyes

Сън, така е, но си се обичам, нищо че съм сбъркана изначало  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 175
Сън, да много е вероятно пак да се засечем наистина по коридорите Rolling Eyes
Силно се надявам док да си свърши работата и никога да не ми се налага да се местя, защото все повече се отказвам от другата клиника Confused А за чужбина не ми е възможно.
Виж целия пост
# 176
И аз и ММ също сме "чернобилчета" той 86' аз 88',  кой каквото ще да приказва, има си последици и това е..и лошото е че твпърва по зле ще става..
Кристи и аз си я представих раждаща, държаща фунийка сладолед с три топки в едната ръка  Mr. Green  Heart Eyes
Виж целия пост
# 177
Задължително сладоледа да е шоколадов!  Naughty Party Flutter hahaha Mr. Green

Люксен, ако не си за ин витро, бързо се минава. Лудницата е голяма, може аз просто да съм хванала такъв момент.
Иначе вчера се свързах от раз и записах час за днес. Буквално от днес за утре. Изненадах се приятно.
Виж целия пост
# 178
Dragon Fly, то не се знае кой е повече увреден. Тези, които сме били директно изложени на невръстна възраст или тези, които са се появили на бял свят по-късно Confused
Виж целия пост
# 179
Хаха това последното ми хареса Mr. Green Кристи си я представям как ражда, напъва и стиска ръката на някой в този момент, а с другата си гребе сладолед от една купичка до нея Rolling Eyes
Като нищо!

Ми...забравила съм  Embarassed Ти що не ме подсети?  Sad

Защото закъснявахме от самото начало и като видях, че не си ми писала реших, че или раждаш или ядеш с някой друг сладолед  Hug

Пффффф, а си пропуснала очевидното! Бременните забравят, ама много Mr. Green

Така, така...и аз чакам! Тоновете от днес са все едно ще раждам декември Mr. Green

Кристи, вече и аз мислех, че си родила. Казвай какво купи, за бебето ли е? Обичам такива разкази. Ще ти донесем сладолед след раждането горе в стаята, която хапват мамите.  Crazy
Тц. Пазар за месеца за вкъщи хуманоиди, но възрастни + пазар за месеца четириноги.

Кристи приемам съвети за биене на мускулна инжекция отзад на д-то Rolling Eyes Разни удобни пози и извъртания, така че да не се осакатя Laughing
Сядаш на легло или стол, завърташ се в кръста, така че да виждаш едната ти буза, като същевременно леко я повдигаш (тоест облягаш се на долната). Аз затова предпочитам на легло, че е по-ниско и гимнастиката е по-лесна. При това положение, ще видиш нещо като падинка между мускулите (при теб между кокалите Hug). Пробваш леко с върха на иглата, но все пак оказваш натиск - ако пробие кожата без съпротива, вкарваш внимателно течността, но бавно! Така боли по-малко.

Люксен, Сигридов ме прати на гастроентерелог, та д-р Петрова е такъв. Много съм доволна, очарована съм от нея  Heart Eyes , но клиниката ме хвърли в джаза. В Малинов са едно голямо семейство, а в Надежда като влязох, все едно бях на летището ... не очаквах да е толкова голяма болница. Това си е болница, не клиника.
Честно, не ми допадна, свикнах на персонално отношение в Малинов и там се почувствах "малка" и незначителна Simple Smile . Само влизайки в Малинов се усмихвам и всички ни се усмихват и поздравяват. А като забременеете, съвсем лъчезарни стават ... гледат ни като скъпоценни камъчета  bouquet Това няма да го получа в нито една друга клиника  Crazy , не знам как го постигат, но добре че ги има  Heart Eyes
Ааааа, и мен си ме познават всички Mr. Green Въпрос на редовно появяване е!

Кристи и аз си я представих раждаща, държаща фунийка сладолед с три топки в едната ръка  Mr. Green  Heart Eyes
Е, кой яде 3 топки?! Минимум пет Crossing Arms

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия