Изцедете полезното до капка с бавната сокоизстисквачка Philips

  • 36 196
  • 368
# 135
Към сока от нар бих прибавила малко водичка и малко мента  Peace
Към спанака - краставица  Wink
Към бадемовото мляко - банан  bouquet
Към морковите - ябълка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 136
Към бадемовото мляко бих добавила мед.
Към нарът бих добавила портокал.
Към сокът от моркови - банан.
Към спанакът - сирене Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Към нарът бих добавила мандарина
Към бадемовото мляко - малина
Към морковите - мед и лимон
Към спанака - домат
Виж целия пост
# 138
Започвам май да се разболявам... Rolling Eyes Усетих го вчера и напълних цяла кана със сок от грейпфрут, лимони и киви. Дано ми се размине. Днес ще продължа със същото + мед.
Чудех се дали има смисъл да ви снимам уреда и сокчетата... newsm78 Ако отворите линка, там ще намерите професионални снимки, а няма да ви мъча с моите аматьорски.
Виж целия пост
# 139
Това с кивито е интересна комбинация.. Peace
Аз правя повече зеленчукови, а малкият- цитрусови или ябълка.
Виж целия пост
# 140
Здравейте. Включвам се в играта. Към сока от спанак бих добавила целина и лимон. Става доста свежо. Към бадемовото мляко ще добавя какао или пръчици канела. Става много здравословно и ухае приятно. Към моркова ще добавя банани. Обожавам този сок! Към нара добавям краставица, защото той е малко стипцав.
Виж целия пост
# 141
Записах си доста интересни предложения, дано да са вкусни.  Hug
Виж целия пост
# 142
Към бадемовото мляко бих добавила мед и канела;
Към спанака - Краставица и лимон
Към моркова - ябълка и малини
Към нара - мента
Виж целия пост
# 143
Към нара бих добавила портокал; към сока от спанак бих добавила нещо различно - праскова и краставица.
Към бадемовото мляко може би банан и какао, а към моркова - ябълка.
Виж целия пост
# 144
 Към бадемовото мляко бих добавила ванилия.
Към нарът бих добавила портокал.
Към сокът от моркови - ябълки и малини.
Към спанакът -  лимон
Виж целия пост
# 145
 Към сока от нар бих добавила мандарина,портокал и лимон
 към сока от моркови- грозде,киви,кайсия
 към бадемовото мляко - кокосово мляко и настърган шоколад
Виж целия пост
# 146
Към бадемовото мляко бих добавила мед.
Към спанака бих добавила лимон и лайм.
Към моркова бих добавила тиква и ябълка.
Към нара бих добавила портокал и боровинки.
Виж целия пост
# 147
Към моркова бих добавила ябълка и портокал.
Към бадемовото мляко бих добавила банан и мед.
Към нара бих добавила може би някакви червени плодове.
Към спанака бих добавила авокадо,магданоз и лимон.
Виж целия пост
# 148
Микс от червено цвекло, парсли /целина/, моркови и ябълка
Виж целия пост
# 149
Към плодовите сокове бих добавила грозде,все пак му е сезона,а към зеленчуковите червено цвекло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия