МултиСпорт карта?

  • 319 028
  • 1 047
# 255
Здравейте, едно включване и от мен за придружителска МултиСпорт карта. В София съм, сериозна, платежоспособна мацка. Пишете, че вече от половин година търся и направооо съм много отчаяна. Grinning
Виж целия пост
# 256
Колко платежоспособна Yum
Виж целия пост
# 257
Здравейте, и аз ще съм много благодарна, ако някой би могъл да ми помогне с придружителска МултиСпорт. Ще съм му много задължена. Simple Smile
Виж целия пост
# 258
Да ви питам - в южната част на София /както и ж.к. Изток/Гео Милев/ кои центрове са добри и поддържани (чисти)?
Говоря за йога, спа, басейн, фитнес...
Какво включват Спа процедурите? Малко ме е яд че нямам лично МПС, предвид прииждащия студ и не знам струва ли си (таксито).

В едно йога студио мернах -10% от масажите...
Пп. Имам вече карта.
Аз ходя в Академика джим н фитнес и съм доволна. Чисто е и е голямо. Особено в часовете преди обяд (9-12ч) и следобяд (13-17ч) има 3-4 човека в целия фитнес. На групови занимания не съм ходила, но има 4 зали, проверете графика кое кога е. Има и един нов женски фитнес на ул. „Майор Юрий Гагарин“ 25A в Изток, FITGIRLS се казва, има още 1 в Яворов. Ходих веднъж, но не ми хареса. Без загрявка, без нищо - хайде юруш, почва се директно с интензивната тренировка. Ами то ми се качи пулса за 1 мин от 60 на 200 и й обясних на мацката, че така не става. Оказва се, че загрявка трябвало сам да си правиш, стречинг също сам. Уж казват 30 мин тренировка, но пак си става час ако сам ще загряваш и ще се разтягаш.
Друго наблюдение имам на стадиона - Боди Арт Кали, не е лошо, но не е кой знае колко луксозно за тези цени. Освен това не всички тренировки са с карта, в малката зала гравити се плаща, защото е 15 лв, но останалите са с карта. Ходя на спининг там, харесва ми.
Виж целия пост
# 259
Аз напускам темата засега. Сменям работата Simple Smile Ще мога през приятелка в стария офис да изкарам, но не искам. Зимата ще тренирам вкъщи - имам и дъмбел, и кростренажор, и шалте. Много спортни успехи на вас Simple Smile
Виж целия пост
# 260
Здрaвейте, аз търся с кого да споделя моята карта. От 2 месеца работата ми се увеличи и успявам да ходя на йога 3 мах 5 пъти в месеца и през останалото време картата си стои.
Та... издирвам някоя девойка от София в близост кв. Лагера, която е съгласна да споделяме една карта ...пък ако ми е и адашка ще е идеално Grinning
Виж целия пост
# 261
Здрaвейте, аз търся с кого да споделя моята карта. От 2 месеца работата ми се увеличи и успявам да ходя на йога 3 мах 5 пъти в месеца и през останалото време картата си стои.
Та... издирвам някоя девойка от София в близост кв. Лагера, която е съгласна да споделяме една карта ...пък ако ми е и адашка ще е идеално Grinning
Е това вече не е ли леко нагло? Там не правят ли някакъв чекинг - за самоличност? Все едно аз да си дам персоналната карта за градски транспорт на съседа срещу 10 кинта, щото тази седмица няма да я ползвам?!  #Crazy
Виж целия пост
# 262
Понякога изискват лична карта.
Виж целия пост
# 263
Заради такива тарикатлъци и тази система ще се срине. Naughty
Виж целия пост
# 264
Здрaвейте, аз търся с кого да споделя моята карта. От 2 месеца работата ми се увеличи и успявам да ходя на йога 3 мах 5 пъти в месеца и през останалото време картата си стои.
Та... издирвам някоя девойка от София в близост кв. Лагера, която е съгласна да споделяме една карта ...пък ако ми е и адашка ще е идеално Grinning

А защо въобще плащаш за карта вместо да си плащаш на място?
Виж целия пост
# 265
Няма да се получи, вече навсякъде искат лична карта. Трябва да сте адаши по име и фамилия. Явно са се усетили, че много хора правят така, затова от около 2 месеца много затегнаха контрола.
Виж целия пост
# 266
Здравейте!
И аз се сдобих с Мултиспорт карта  Simple Smile работодателя ми ни раздаде на всички от фирмата.
Питането ми е къде около центъра може да се ползва от София съм  bouquet
Виж целия пост
# 267
Здравейте!
И аз се сдобих с Мултиспорт карта  Simple Smile работодателя ми ни раздаде на всички от фирмата.
Питането ми е къде около центъра може да се ползва от София съм  bouquet

Виж на картата с обекти https://benefitsystems.bg/?s=
Зависи какво искаш да посещаваш, повечето обекти са по-малки в тази част на града, но има избор.
Цъкайки на знаците плюс и минус долу променяш мащаба и разглеждаш обектите с точност до адрес.
Някой посещавал ли е СПА-то на хотелите в Центъра, като Арена ди Сердика?
Не намирам СПА-то в грандхотел София, което беше в новите обекти преди няколко месеца. https://benefitsystems.bg/location/grand-hotel-sofia-%D1%81%D0%B … 1%82%D1%8A%D1%80/
Виж целия пост
# 268
И аз се интересувам някой посещавал ли е спато на Арена ди сердика и другия от веригата?
Виж целия пост
# 269
Здравейте, и аз моля някой да ме снабди с карта Мултиспорт за придружител. Ще съм много благодарна.  Коректна съм в плащането. Притежавам Спортпас, но центърът, в който ходя прекрати отношенията си със Содексо спорт и признават само Мултиспорт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия