Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 819
  • 738
# 345
Благодаря ви!
Zozi, нищо не ме е усъмнявало и за това бях супер спокойна за резултатите, ама... То и в ПКК-то имаше някакви работи, дето са ми по-височки, а четох, че говорят точно за такива гадове.
Часа ми при док е чак на 02,11, а съм заек, в нова работа и ми е адски трудно да отсъствам, пък то се очертава доста. Още не смея да кажа в работата, ама ще мисля някакви схеми, че не ми дава мира.

П.П. Аз се чух с него, но (разбираемо) иска да си ги види човека, а не по телефона.

Благодаря отново, момичета! Hug
Виж целия пост
# 346
Фиоре, мила, разбирам за работата. Но отиди на всяка цена възможно най-бързо. Ако трябва да се вземе антибиотик е хубаво да се започне веднага, за да се предотврати развитието на вагиноза. Не го подценявай. Измисли нещо на работа и давай към лекаря ти. Стискам палци бързо да се махнат гадовете Wink
Виж целия пост
# 347
Фиоре, мила, разбирам за работата. Но отиди на всяка цена възможно най-бързо. Ако трябва да се вземе антибиотик е хубаво да се започне веднага, за да се предотврати развитието на вагиноза. Не го подценявай. Измисли нещо на работа и давай към лекаря ти. Стискам палци бързо да се махнат гадовете Wink

Благодаря, Zozi  Hug
Разбрах, че в неделя моя док. е в частен кабинет, ще го атакувам там. Praynig
 bouquet
Виж целия пост
# 348
Да, наистина хубаво е, че са малко. Аз едно лято си ги бях донесла от морето, но бързо ги излекувах. Ама и лактобацилите ти са малко, хубаво е да са масово, но те са бял кахър.
Виж целия пост
# 349
Да, наистина хубаво е, че са малко. Аз едно лято си ги бях донесла от морето, но бързо ги излекувах. Ама и лактобацилите ти са малко, хубаво е да са масово, но те са бял кахър.
Бананче  Hug
Тия лактобацили отдавна са ми малко,пък преди бяха в изобилие; ама преди опита все ми бяха последна грижа, сега ще питам док какво можем да им измислим и на тях.
Как си ти?
 Heart Eyes
Нашето едно шушулче спря да се развива и сега чакам да ми потвърдят дали версията на ММ ( че ще имаме мацка) е била възможна:
 за да ме разведри тогава, ми казваше, че момченцето не е "издържало" на характера на момиченцето и е решило да му освободи "квартирата" Simple Smile
Виж целия пост
# 350
Всяко зло, за добро, Фиоре. И аз залагам на момиченце.
Виж целия пост
# 351
*
Виж целия пост
# 352
Момичета, от вчера имам леко кафеникаво зацапване  newsm78 колко е притеснително е и трябва ли да ходя на спешен лекар  Thinking от вчера имам и леки болкимкато цикъл, но аз си ги имам от началото на трансфера  Tired
Виж целия пост
# 353
Отивай! А така имах тези дни и се оказа, че шийката е почнала да се отваря и се наложи серклаж.  В коя седмица си?
Виж целия пост
# 354
Отивай веднага.Дано да е нещо безобидно,но по-добре да те види лекар.
Виж целия пост
# 355
27+5 съм  Tired

Пффф ще отида да видя какво е положението  Crossing Arms кум момента нямам нищо повече от сутришното
Виж целия пост
# 356
И аз съм за да те видят, дано няма проблем.
 Praynig
Виж целия пост
# 357
 Магнетична
Отивай на лекар и те чакаме да ни кажеш, че мсичко е наред Twisted Evil
Виж целия пост
# 358
Магнетик, всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 359
Магнетична, пиши моля те как си, че те мисля  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия