Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 821
  • 738
# 360
Многи моля за актуален контакт на доктор Сигридов. Благодаря.
Успешна бременост.
Виж целия пост
# 361
Магнитче, дано да е наред всичко! Пиши като можеш, че те мислим.
Виж целия пост
# 362
Итела, аз го нямам. Не съм му го и искала. Винаги мога да му се изтърся на спешен, ако не ми свършат работа в спешното.
Виж в фейса, има група, може някой да го има и да ти го даде.
Виж целия пост
# 363
Магнетична всичко ще бъде наред стискам палци
Виж целия пост
# 364
Момичета, съжалявам ама сега влизам - ходих на лекар, после на училище и вечерта на гости и нямах батерия  Tired

Прегледаха ме и казаха, че всичко е наред - няма отлепване , болки, Рапунцел е активна, тонове в норма и от обяд намаля. Казаха ако се увеличи или се засили с багажа и за приемане. Изписаха ми да пия и но шпа с магнерота  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 365
Магнитче, радвам се, че си добре Hug Пази  се Hug
Виж целия пост
# 366
Магнетична, полежавай повече. Аз понякога се обвинявам, че не съм лежала достатъчно. Затова почивай повече.
Виж целия пост
# 367
Бимба - как са юначетата?

Ние свикваме вкъщи лека-полека.
Момичета - съветвам ви, ако искате да кърмите, да търсите съдействие от акушерките в родилно и да не се притеснявате да питате и по 100 пъти. Ако е нужно, потърсете и консултант по кърмене, който да дойде още в първите дни у дома, защото може да е доста стресиращо, трудно и болезнено в началото и това да ви откаже.
Аз се запуших в болницата и акушерките един цял ден ми помагаха, а вкъщи още в деня на изписването дойде една невероятна жена, Бистра - консултант от НАПК, която освен всичко друго, ми даде увереност, че ще се справя Simple Smile
Виж целия пост
# 368
Здравейте момичета! Мина моята 24 часова кортикостероидна терапия с инжекции Флостерон за дробчетата на бебетата и след нея пусках кръвни изследвания. Е разбутали са ми се нещата.левкоцити увеличени, кръвна захар също. Вие как бяхте след инжекциите? Най ме притесни захарта че на гладно излезе 6.02 пре положение че винаги е под 5. 😦
Виж целия пост
# 369
Бимба - как са юначетата?

Ние свикваме вкъщи лека-полека.
Момичета - съветвам ви, ако искате да кърмите, да търсите съдействие от акушерките в родилно и да не се притеснявате да питате и по 100 пъти. Ако е нужно, потърсете и консултант по кърмене, който да дойде още в първите дни у дома, защото може да е доста стресиращо, трудно и болезнено в началото и това да ви откаже.
Аз се запуших в болницата и акушерките един цял ден ми помагаха, а вкъщи още в деня на изписването дойде една невероятна жена, Бистра - консултант от НАПК, която освен всичко друго, ми даде увереност, че ще се справя Simple Smile
Пънче, благодаря добре са мъниците. Още са в кувиози, но растат.
Виж целия пост
# 370
Здравейте момичета! Дойде ред и аз да се похваля. На 7.10 с планово секцио се появиха моите слънчица Виктор - 2,740 кг и 46см  и Симона- 2,340 и 46 см. Вкъщи сме от около седмица и се кърмим успешно според мен с едно до две заместени хранения с АМ  bouquet
Виж целия пост
# 371
Оооо каква новина, като ти видях ника и бях сигурна  Crazy
Много се радвам, че всичко е минало по план ... и не на последно място ГОЛЯМО ЧЕСТИТОооо!
Да са ти живи и здрави малките сладури  Heart Eyes Heart Eyes и много щастлив живот да имат, много радост и усмивки да донесат на мама и тати  bouquet

Някой да има новини от dalivali? Термина е бил преди два дни?
Виж целия пост
# 372
Fiery, честита двойна радост. Перфектни мерки, чудесни имена да сте здрави и щастливи всички  bouquet
Виж целия пост
# 373
Фиъри, честита двойна радост!!!  bouquet
Виж целия пост
# 374
Феъри да са ви живи и здрави и да превърнат домът ви в място изпълнено с много радост
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия