Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 821
  • 738
# 435
Да е жива и здрава малката принцеса на мама Шакира Simple Smile Толкова се радвам на всички тези новини Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Честита принцеска на мама Шакира! Да расте здрава и щастлива!  А колко се притесняваше само след теста Grinning
Виж целия пост
# 437
Честита рожба на Шакира!
Виж целия пост
# 438
Иеее, че хубави новини! Честита принцеса на Шакира! Да е жива и здрава! Бързо възстановяване на мама! bouquet Hug
Магнолия, тази помпа я гледах на изложението Бебемания и аз точно това си помислих, 'че е като двоен уред за мъчение Joy  Иначе ги водят най-добрите, та ще споделиш отзиви скоро bouquet Кога е датата за секциото?
Шоши, именно това синузитно главоболие ме побърква, а носът вместо да се оправя се влошава.. цяла нощ запушен нос, кихане и адски болки я главата  Tired  И аз съм фен на Виброцила и ще взема от днес да си капвам от него, докато не е станало съвсем зле  ooooh!
Виж целия пост
# 439
Честита малка принцеса на Шакира bouquet Да са добре и двете и занапред!
Наистина все едно вчера беше, когато се вълнувахме с нея за теста Laughing

Магнолия, леко раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 440
Честито сбъднато щастие на мама Шакира bouquet
Виж целия пост
# 441
Честита рожба на мама Шакира Wink. Страхотно се радвам за нея! Бебчо и тя да са живи и здрави WinkWinkWink
Виж целия пост
# 442
Честита принцеса на мама Шакира  bouquet Бързо възстановяване ,много здраве и щастие  Hug
Виж целия пост
# 443
Честита радост на мама Шакира. Жива и здрава да расте малката прицеса. Hug
Виж целия пост
# 444
Честита девойка на Шакира!  bouquet
Магнолия,и моята глюкоза е 5,1, миналата седмица бях на фм при Сигридов и той каза,че е ок,но да гледам да не я вдигам повече от това. Simple Smile
Виж целия пост
# 445
Оххх честито на мама Шакира! Много щастие и любов в семейството, а на малката принцеса желая прекрасно детство и много усмивки!  bouquet

Магнолиа, стискам палци за леко и безпроблемно раждане!  Hug Praynig

Исках да отида на бебемания, но последните дни не се чувствам добре в затворени пространства с много хора Sad. Задушавам се, топло ми е ... не ми се рискуваше, а така исках да отидем. Нищо, догодина  Crazy

Спорна седмица на всички, а ние да се похвалим с началото на шестия месец  Shocked
Понякога времето лети, понякога се влачи  Mr. Green
Виж целия пост
# 446
Честита сбъдната мечта на мама Шакира! Да е много здрава, щастлива и да изпълни дома им с радост!

Магнолия - честита ти покупка. Не знам дали ще ти трябва, обаче. Моята помпа си седи така, малкия суче добре и на поискване и след него съм изцеждала само капки. А понеже яде на около 2ч не съм имала нужда да облекчавам гърдите.
Виж целия пост
# 447
Момичета имам честта да съобщя и аз една щъркелова вест Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Здравей Синеока,
видях, че си питала за мен дали съм родила в темата за инвитро, но толкова съм в джаза, че нямам време даже и за любимия форум Simple Smile
На 19 октомври родих по естествен начин момче - Николай , 4060гр., 55 см.
Добре сме, желая щастие на всички Simple Smile
Един голям мъж! Да е жив и здрав и да носи много щастие на мама и тати! Heart Eyes
Виж целия пост
# 448
Честита радост на Даливали и жив и здрав да им е големия, малък мъж Николай.
Виж целия пост
# 449
Честита рожба на Даливали Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия