Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 821
  • 738
# 450
Честит син на Даливали! Живи и здрави! bouquet
Виж целия пост
# 451
Честити слънчица на Шакира и Даливали! Да са им живи и здрави и да озаряват живота им!
Виж целия пост
# 452
Честити рожби на Шакира и Даливали! Да са живи и здрави!  bouquet
Виж целия пост
# 453
Честити сбъднати мечти на мама Шакира и мама Даливали  Heart Eyes Браво на вас момичета, нека малките слънца ви носят само радост и щастие  bouquet

По случай новата ми седмица, жлъчката ми брутално ми напомни за себе си  Sick ooooh! Добре, че на Рапунцел не и пука особенно и си прави тренировките по карате в корема ми  Laughing
Виж целия пост
# 454
Честито на новите мамчета !Бъдете здрави и щастливи с малките си съкровища  bouquet
Виж целия пост
# 455
Ех, честито мама Даливали  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Голям малък мъж ди имаш. Да расте жив и здрав. Голям и силен. bouquet

Пънче,
Може и да си права за цеденето. Но аз я взех тази помпа поради две причини. Първата, че имах 50% отстъпка от цената и така тя струваше 220 лева. Второ, майка ми и с мен и сестра ми е имала изключително много кърма. Както аз така и сестра ми имаме много млечени братя и сестри  hahaha защото майка ми раздаваше постоянно кърма на целий блок в Студентски град. С мен е получила мастит, заради огромното количество кърма, която аз не съм изпивала и тя явно не  е успявала да изцеди на ръка. Та затова. Ако имам толкова много кърма ще раздавам на който има нужда и желание.

Няма да споделям датата на секцио, защото има доста хора, които ми знаят името тук и се познаваме лично в живота. С ММ решихме да не казваме на семействата датата за да няма паника и истерии, а някой от тях познават родителите ни.
Основното е, че е близо до термин. Искам да си стои бебешита максимално дълго на топло за да стане голяма и силна  Heart Eyes

Реално сме готови, макар аз да не съм спретнала чантата за болницата още.  Остава да купим ваничка и Повивалник. От нещата, които уж са за бебето,но не съвсем и още не сме купили са: фотьойл, лампион и полюлей. Фотьойла съм го харесала (или поне съм харесала 2-3 модела и тази седмица ще отидем да купим), но лампион и полюлей още не съм. Не искам да са с детски мотиви - шарени, а по-скоро изчистени, малко романтични - бели или бежови. Не прекалено скъпи. До 400 лева и за двата.
Още не е подредена стаята на бебето, защото трябва да монтират гардероба там, но сглобихме креватчето и скрина. Ето ги. Чакам кошчето за нашата стая за да спи бебето през ноща при мен, както и матрака, обиколника и балдахина за леглото. Балдахина е по желания на таткото и лепнах 160 лева за него, които съм прежалила и мисля за да му направя кеф да го сложа в началото и после незабележимо да го махна.  Joy
Очаквам и рафта над скрина да дойде за да го монтираме.

Скрит текст:


Виж целия пост
# 456
Магнолия, страхотно е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 457
Магнолия - много е хубаво, със здраве да си я ползвате  Heart Eyes
Само, ако решиш да приемеш един съвет: преместете креватчето да не е до прозореца и парното. Педиатърът като дойде вероятно ще ви каже същото (нашата погледана къде ще спи детето)
Виж целия пост
# 458
Magnolia,   страхотен избор,  много ми хареса.  Със здраве да се ползва...а какви красиви рокли си подготвила за принцесата само... Crazy
 Подкрепям, за не казването на точна дата при планирано раждане. Наслаждавай се на последни бременелски дни. Желая ти всичко да мине леко и бързо. bouquet
Виж целия пост
# 459
Magnollia, страхотно креватче. Как се разамечтах и аз...със здраве да посрещнете бебето  Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Магнолия, прекрасни са! Кой е производител на рези мебели? Разкошни са Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Честити рожби на Шакира и Даливали,да растат здрави и щастливи,да се отчета и аз днес с планово секцио се роди Александра-3,800 и 51 см. Мими_ Деми ти си наред,чакаме скоро да се похвалиш.На всички желая лека и до термин,да се спазва реда bouquet
Виж целия пост
# 462
Izi,честита принцеса и на теб!Да е жива и здрава,а на теб- бързо възстановяване!  bouquet

Магнолия,нещата са прекрасни!Със здраве да си ги ползвате!
Виж целия пост
# 463
ехеееееее, БУМ на бебета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Изи, честита Александра! Много приказно детство да имате, а на теб бързо възстановяване!

Магнолия и аз искам такива рокли  Heart Eyes всичко е прекрасно! И със здраве да си го ползвате! Hug
Виж целия пост
# 464
Изи, честита радост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия