Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 814
  • 738
# 270
Аз пиех магнерот 3*2 и диаспорал по едно вечер.
А имаше ли разтройство от него? При мен продължава и днес.  Sad
Виж целия пост
# 271
Не, но пиех и желязо, та предполагам са се уравновесили нещата  Wink
Виж целия пост
# 272
Electra, пиши когато ти е удобно какво стана с обременянането, а и как протича, че при нас май се прави при всички бременни, само че не знам в кой месец, та да съм малко запозната. Надявам се твоите притеснения да са били излишни.
Виж целия пост
# 273
До колкото знам от позната между 20-25та седмица ... но явно може и по-рано. Явно е до лекарска преценка.
Виж целия пост
# 274
Jeran, и при нас тук се прави задължително някъде между 25-28 седмица. Но аз поисках да ми го направят по-рано и ще ходя след 1 седмица. Ако имаш някакво притеснение по-добре си искай изследването ище сега.
Виж целия пост
# 275
Аз пиех магнерот 3*2 и диаспорал по едно вечер.
А имаше ли разтройство от него? При мен продължава и днес.  Sad
Аз имах, но сега съм добре.
Виж целия пост
# 276
Electra, пиши когато ти е удобно какво стана с обременянането, а и как протича, че при нас май се прави при всички бременни, само че не знам в кой месец, та да съм малко запозната. Надявам се твоите притеснения да са били излишни.
Такаа, видях си лекарката и се шмугнах да я питам за инсулина. Тя каза да не пускам. В общи линии взеха ми кръв, изпих след това гадната глюкоза. След 60мин пак ми взеха кръв и на 120-тата още веднъж. Разрешиха ми да пия вода. Общо взето това беше.
Аз питах лекарката в кои седмици се прави. Тя ми каза, че ще направим сега, защото захарта ми е гранична сега. И след 20 г.с. пак.
Кой разбира от резултати да каже:
Глюкоза 1 - 4.64 0мин. 
Глюкоза 2 -  7,79 60мин
Глюкоза 3  - 7,93 120мин
Виж целия пост
# 277
Аз пиех магнерот 3*2 и диаспорал по едно вечер.
А имаше ли разтройство от него? При мен продължава и днес.  Sad
Аз имах, но сега съм добре.
Как се оправи ?Свикна организма или?
Виж целия пост
# 278
Електра на мен резултатите ти ми изглеждат много добре. До колкото знам първата захар не трябва да надгвърля 5,1 mmol/l, втората - 10 mmol/l и третата - 8,5mmol/l. Ти си при всичките под тези стойности. Мисля, че нямаш проблем. Спазва ли някаква диета?
Виж целия пост
# 279
И на мен такива стойности ми дадоха за референтни - една жена, която с мен правеше обременяване.
Не съм пазила никаква диета, само спях да ям въглехидратна храна след 18ч вчера, а към 21ч изядох само едно кисело мляко, че огладнях пак Mr. Green
Виж целия пост
# 280
Мисля, че си супер! Няма за какво да се притесняваш Wink
Виж целия пост
# 281
Електра и според мен изследванията са ти много хубави. Дори и с малките промени - винаги има отлични резултати. Hug
Виж целия пост
# 282
Аз пиех магнерот 3*2 и диаспорал по едно вечер.
А имаше ли разтройство от него? При мен продължава и днес.  Sad
Аз имах, но сега съм добре.
Как се оправи ?Свикна организма или?
Ами не знам, може би.Поне си мисля, че беше от него, но е факт, че след като започнах да го пия ми изчезна тежкия запек.
Виж целия пост
# 283
Дано така се задържи, пу пу пу, благодаря за коментарите Hug
Все пак ще си имам едно наум да не прекалявам с храните, които вдигат КЗ Simple Smile
Но мисля скоро да хапна едно парче торта, как ми се ядееее, Шоши е виновна Mr. Green
Виж целия пост
# 284
И на мен ми се яде торта! Трябваше преди ден да посетя една сладкарница и едвам издържах Sad. Ама не смея преди да направя изследването. Позволявам си само по малко бисквитки и това е. Плодове не ям, но тях не ги обичам така или иначе. Но виж тортичка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия