Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 819
  • 738
# 480
Изи, честита принцеса!  bouquet
Виж целия пост
# 481
Много октомврийски бебенца, да са ви живи и здрави.  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 482
Ехе, от няколко дни не съм влизала във форума и е настанал истински бебевалеж. Честити слънчица на даливали, шакира и изи bouquet

И аз искам да споделя, че вчера се роди нашия син Александър, 3080кг, 51см. Днес пробвахме да се кърмим,  за сега не много успешно, но хубавото е, че имам коластра и вярвам, се е въпрос на време да се напаснем със сладурчето Heart Eyes
Виж целия пост
# 483
Голям бебевалеж е и в нашата ноемврийска група. Всеки ден се раждат бебоци, а днес цели 5  Heart Eyes Да са ни живи и здрави.  bouquet

Днес от ставането ми се гади и съм умърлушена нещо. Бебето снощи беше на латино купон в корема и щях, не  щях и аз присъствах на събитието  hahaha
Сега отивам да пусна кучето да се разтъпче малко и аз да подишам въздух, че това гадене ме съсипва. Като парцал съм - не ми се става от леглото, а дрехите на бебето висят изсушени на сушилката и няма кой да ги прибере.  ooooh!
Виж целия пост
# 484
Мими - Деми - честит син  bouquet Да е много здрав и щастлив  bouquet

Магнолия - я си провери кръвното, за всеки случай.
Виж целия пост
# 485
Мими Деми, честито, да е жив и здрав bouquet И твоите вълнения около теста си ги спомням Laughing
Виж целия пост
# 486
Мими Деми, честито мъжле! Да ти е жив и здрав!
Леле, гледам списъка с термините, и не мога да повярвам, че са останали  само 2 мами преди мен...
Виж целия пост
# 487
Честито на новите мами  Hug
Списъка рязко намаля, време е за нови бременни порълнения  Naughty
Виж целия пост
# 488
Мими, честита рожба! Да расте здрав, щастлив и късметлия, за радост на мама и тате.
Виж целия пост
# 489
Благодаря ви момичета наистина от сърце за пожеланията  Hug Радостта е голяма, вълнението също, грижите растат закономерно с щастието и прекрасните моменти да виждаш това малко създание всеки ден Simple Smile
Желая на всяка от нас, която минава по този път, да изпита скоро това щастие. Честито на всички нови мамчета и много прегръдки  Hug
Виж целия пост
# 490
Ехаааа, Даливали, Шакира, Изи, Мими Деми, честито мамчета  baby_neutral! Вие успяхте   newsm51 !
Леко възстановяване и кротки бебоци  newsm32 newsm32 newsm32
Виж целия пост
# 491
Мими Деми, честит бебок мила. Да е много здрав малкият Wink.
Виж целия пост
# 492
Благодаря много Hug Пожелавам лека бременност като моята на всички Hug
Виж целия пост
# 493
Благодаря много Hug Пожелавам лека бременност като моята на всички Hug

Честит син Mimi_Demi   Heart Eyes Hug  Да е здраво и послушно бебче, ти да се възстановяваш бързо и скоро да напреднете с кърменето  bouquet
Виж целия пост
# 494
Ехаааа, it's raining babies,
 страхотни новини  Simple Smile
Честито и от мен на мама Шакира  Hug, мама Даливали, мама izi, мама Мими Деми Hug; да сте живи и здрави, вие и вашите бебоци, да сте много щастливи; бързо възстановяване и послушни да са сбъднатите мечти Hug

Магнолия, размечтах се като видях красотите  Simple Smile
Пък другата сряда съм само на втора ФМ, толкова далечна ми излгежда моята шушулка, ама като видях роклите и мебелите у вас, си я представям  Two Hearts Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия