Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 465
6:0 за Хипер...МРЪН!!

Един въпрос, ако с един от кодовете печеля кутия вафли или суичър...мога да ли да участвам за дрон?
Виж целия пост
# 466
Ехааа, честито за дрона, дано и ние имаме късмет.Смс ли ти пратиха?
Виж целия пост
# 467
Ехааа, честито за дрона, дано и ние имаме късмет.Смс ли ти пратиха?
Има печаливши в сайта,за съжаление,не печеля. Confused
Виж целия пост
# 468
А, на Троя няма обявени печеливши.
Виж целия пост
# 469
Честито за дрона! Аз до сега голяма награда от Престиж не съм имала Crossing Arms И сега нямам дрон #Cussing out
Виж целия пост
# 470
Честито за дрона Simple Smile
Виж целия пост
# 471
рецепта за   лесна торта от излишни Фафли

Виж целия пост
# 472
рецепта за   лесна торта от излишни Фафли

Този направих аз, хареса ми.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 473
И аз със дрон  newsm44 детето е на седмото небе
Виж целия пост
# 474
И аз със дрон  newsm44 детето е на седмото небе
Бравооо и честито  Peace
Виж целия пост
# 475
Ехааа, честито за дрона, дано и ние имаме късмет.Смс ли ти пратиха?

Мерси Heart Eyes Първо си видях телефона при печелившите,а преди малко получих и смс.

6:0 за Хипер...МРЪН!!

Един въпрос, ако с един от кодовете печеля кутия вафли или суичър...мога да ли да участвам за дрон?

Не-този код,с който си спечелила малка награда,отпада.
Виж целия пост
# 476
Ехаа честито и на теб ма ко . Аз толкова кода регнах да спечеля суитшърт  и си останах само с кутия вафли. Няма и следа от дрон Crossing Arms
Виж целия пост
# 477
И аз със дрон  newsm44 детето е на седмото небе
Бравооо, със здраве да си го ползвате! Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 478
Благодаря ви  Hug
Като питах кои кодове да предам на куриера ми казаха да пазя всички регистрирани до сега, на място щял да каже кои конкретно ще вземе.
Този за кутията вафли трябва да предам отделно.
Още не съм поглеждала в сайта има ли публикувани кодове или има само телефони. Бяз забравила, че се теглят днес и даже СМСа не бях видяла, че правим ремонт и имаме работа из къщи. Прочетох ви, че са изтеглени и си погледнах телефона
Честито и на другите печеливши!
Виж целия пост
# 479
Благодаря ви  Hug
Като питах кои кодове да предам на куриера ми казаха да пазя всички регистрирани до сега, на място щял да каже кои конкретно ще вземе.
Този за кутията вафли трябва да предам отделно.
Още не съм поглеждала в сайта има ли публикувани кодове или има само телефони. Бяз забравила, че се теглят днес и даже СМСа не бях видяла, че правим ремонт и имаме работа из къщи. Прочетох ви, че са изтеглени и си погледнах телефона
Честито и на другите печеливши!

В сайта ги има кои да пазиш.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия