Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 735
И аз влизам да кажа, че имам SMS от Лео Експрес за 2 пратки - сигурна съм, че са двата суитчера. Браво, не се бавят хората. Въпреки, че регистрирах N (над 60) броя кодове и не ми се паднаха Фафли, съм много доволна. Игрите на Престиж винаги са ми харесвали.
Виж целия пост
# 736
 Аз от Престиж регистрирах 8 кода - 6 на вафли Хипер и два на Споко, но нищо не печеля. Сякаш не ми се играе повече, а така ми се ще все пак да спечеля нещо. Не намирам вафли в нашия град, участващи в играта. Просто се излагат търговците ни, а не мога да обикалям града, за да търся вафли тук и там.

 Честито на спечелилите награди!  Hug
Виж целия пост
# 737
Поне за сега нямам смс от Лео и също чакам неща от Чупа и от вафлите. Да не би да е нещо друго? Наградите на Чупа Чупс сигурно ще ги разнасят Рапидо, както преди.

Лео разнасяха и купичките на Милка - да не би да е за някоя награда от тях?
Виж целия пост
# 738
Сигурна съм, че са наградите от Престиж. SMSа е за две пратки, а чакам един пуф от Куинс и чаши от Нескафе, но за тях още не са се обадили за адрес. А от Престиж чакам два суитчера.
Виж целия пост
# 739
Явно наистина ще са престиж понеже и аз имам втори смс, а чакам два суитчера от Престиж Peace
Виж целия пост
# 740
И аз със смс от Спиди. Ще да е пратката от Биодерма до офис.
Виж целия пост
# 741
Имам честта и удоволствието да ви поканя в нашата юбилейна тема! ura
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия