Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 585
Имате ли идея спиди кво разнасят тези дни?

Чакам една шапка от Баумит..
От тях е. Днес си получих сака ... в безобразно състояние. Пречупили са му дъното, за да го напъхат в малък жълт плик на Спиди. Бясна съм! А сакът е много хубав!  Sad Оплаках се и на Баумит, и на Спиди. Да видим дали ще направят нещо.

Лаленце, честит ти лаптоп!  Hug
Виж целия пост
# 586
Таня, за сак играх  аз.. с 7-8 имена Толкова цъках, а една шапка на името на брат ми .. Даже последните дни на играта пишех вместо име -Искам Сак. Как да е. Дано да обърнат внимание на глупостта, дет са я сътворили и заменят наградата.

Уф бе , а за чашите на нескафе някой получи ли обаждане>? Тик так .. времето тече.
Виж целия пост
# 587
.
Виж целия пост
# 588
https://www.nivea.bg/novo-ot-nivea/anchor-hairmilk
Хайде пак на шампоаните bowuu
Виж целия пост
# 589
Имате ли идея спиди кво разнасят тези дни?

Чакам една шапка от Баумит.. Фафлите едва ли са толкоз бързи , спаркса също . И 2те казаха до 45 дни

И аз имам смс, предполагам, че са Баумит!  bouquet
Виж целия пост
# 590
Благодаря, записах се. В тези програми на Нивеа обикновено не ме избират (мисля, че е томбола), но нищо - и без това в момента имам няколко техни шампоана  Laughing

Ще ми се вече да пратят наградите на Елсев, Гарние и Мейбълин - не само, че е изтекъл срока, но и не отговарят на постовете на страниците им  Confused
Виж целия пост
# 591
Лаленце, нещо ако ти се повторят(от лилавката гама)-свирни Laughing Peace
Виж целия пост
# 592
Е, официално вече се отказвам от Милка. Но не с лоши чувства. Wink Исках раница, а спечелих лаптоп!!! newsm44
Не съм на себе си от радост... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Лаленце, мила, честитоооооо  Hug
Виж целия пост
# 593
Юхууу похвалвам се със суитчер от Хипер,силно се надявам и на дрон  Mr. Green
По кое време спечели суитчера?

към 10 и нещо вечерта  Flutter
Виж целия пост
# 594
Лаленце, нещо ако ти се повторят(от лилавката гама)-свирни Laughing Peace
Wink Grinning Hug

Петя, Таня, ангелче, благодаря ви! Hug

Еее, най-накрая уцелих суитшърт от играта на Хипер и Споко! newsm44 В 0:28 ч, но не вярвам часът да има значение. Peace
Виж целия пост
# 595
За Хипер - часът не знам, ама явно кодовете имат значение.
Всичките, които сме взели са N75 ....
Има само 1 такъв печеливш Simple Smile
Явно не са Пловдивски  Laughing
Виж целия пост
# 596
За Хипер - часът не знам, ама явно кодовете имат значение.
Всичките, които сме взели са N75 ....
Има само 1 такъв печеливш Simple Smile
Явно не са Пловдивски  Laughing
Предполагам, че кодовете не са по населени места. Миналата седмица в Кауфланд вафлите бяха на 33 стотинки и се взимаше с кутии. Аз взех една цяла и няколко вафли от друга. В различните кутии кодовете започваха различно. Първите 4 символа еднакви нататък без никаква последователност.
Печелившите ми кодове са именно третата петица от регистрираните, точно в реда на регистриране. Това за дрона. За кутията вафли кода ми е от другите.
До късмет е. Искам и аз суичер и ще продължавам да играя, но ми свършиха вафлите и не намир м с кодове. В една от веригите няма, а до друга трябва да ходя специално
Виж целия пост
# 597
До момента сме регистрирали 70+ кода от Хипер и Споко.
Всички без изключение, започват с N75 - купувани са от Била, Триумф и Кауфланд.

Simple Smile

Само отбелязвам Simple Smile
Виж целия пост
# 598
Сега видях, че има томбола на Милка
http://www.milka.bg/milka2/page
Виж целия пост
# 599
На мен Спиди днес ми донесоха робо-мравката от Марсианци...

От коя игра, онази с препоръките за засилване на имунитета ли?
Аз нямам нито мейл, нито смс, нито обаждане  Thinking Освен да е друг със същото име като мен  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия