Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 660
Мерси, заподозрях ги и аз, нали беше писала bouquet
Виж целия пост
# 661
Какво ще правим в юбилейната 50-та тема?  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 662
Какво ще правим в юбилейната 50-та тема?  Laughing Laughing Laughing

Ще печелим лаптопи !  newsm68
Виж целия пост
# 663
Ще печелим награди. Laughing
Виж целия пост
# 664
Какво ще правим в юбилейната 50-та тема?  Laughing Laughing Laughing

Ще печелим лаптопи !  newsm68
Това ми харесва  Laughing
Виж целия пост
# 665
Ох, какво да направя, за да счупя каръка и да спечеля нещо?   Joy Без значение какво. Mr. Green
Виж целия пост
# 666
още не съм се пробвала в Милката, ще взема юбилейно да си купя някой друг шоколад  Joy Joy Joy

Тази седмица дори една вафла не съм регистрирала, та ще взема да се поправя.
Виж целия пост
# 667
Мъжът ми сгъна 2 Милки с цели лешници (рядко съм улучвала), регистрирах вече 5 кода общо. На всички е ясно, че нищо не печеля  Laughing

В юбилейната тема задължаваме всеки да спечели поне по една награда, докато се изпише темата. Няма значение каква. Да спечели е важно. Щом е участвал, значи е искал наградата.  Laughing
Виж целия пост
# 668
Смятам да докарам фафлите до 100 и ако нищо не се падне ще им ги пратя да си ръфат опаковките обратно   Crossing Arms
Виж целия пост
# 669
Такаааа.....оказа се, че НЕ печеля марсианска буболечка  Confused Друга със същото име е печелившата  Crossing Arms
Добре, че детето май забрави, та да не мрънка  ooooh!
Виж целия пост
# 670
В юбилейната тема задължаваме всеки да спечели поне по една награда, докато се изпише темата. Няма значение каква. Да спечели е важно. Щом е участвал, значи е искал наградата.  Laughing
newsm10 smile3521
Това ще го сложа в първия пост на новата тема. Hug

Ама хайде, печелете, че да изпишем първо тази. Grinning
Виж целия пост
# 671
Такаааа.....оказа се, че НЕ печеля марсианска буболечка  Confused Друга със същото име е печелившата  Crossing Arms
Добре, че детето май забрави, та да не мрънка  ooooh!

Аз РАЗМЕНЯМ/ПРОДАВАМ моята,така че ако те интересува-пиши на лични Simple Smile
Виж целия пост
# 672
Смятам да докарам фафлите до 100 и ако нищо не се падне ще им ги пратя да си ръфат опаковките обратно   Crossing Arms

Направо Фафломаниак,  Mr. Green
Виж целия пост
# 673
Ами част от тях дадох на баба ми да раздава за задушница след няколко дни..
Част занесох на двама колеги в офиса, които са глисти на вид, а ядат като лами  Shocked
Малко децата изядоха.. други правихме на бисквитено-вафлена торта...
И все още има  Joy
Виж целия пост
# 674
Такаааа.....оказа се, че НЕ печеля марсианска буболечка  Confused Друга със същото име е печелившата  Crossing Arms
Добре, че детето май забрави, та да не мрънка  ooooh!

Аз РАЗМЕНЯМ/ПРОДАВАМ моята,така че ако те интересува-пиши на лични Simple Smile
Мерси, Веси, но си имаме една от промоция към витамините и тази щеше да ни е втора.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия