Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 720
Тъкмо с тази новина идвах. Hug
Не знам дали е за всички ЦБА, де, но във Фантазия на ул. Шипка я има. Обаче нищо не спечелих. Sad
Виж целия пост
# 721
За играещите в Куинс - ако купувате 2 х 1 литър от Фантастико има скреч карти с награди: кутия сок Куинс Праскова, чаша или пуф.
Това пише ли го някъде? Или трябва да ходя при касиерките да питам има ли аджеба такива скреч карти и те да ме гледат като  Rolling Eyes #2gunfire .
Виж целия пост
# 722
За играещите в Куинс - ако купувате 2 х 1 литър от Фантастико има скреч карти с награди: кутия сок Куинс Праскова, чаша или пуф.
Това пише ли го някъде? Или трябва да ходя при касиерките да питам има ли аджеба такива скреч карти и те да ме гледат като  Rolling Eyes #2gunfire .
В новата брошура на Фантастико има рекламно каре.
Виж целия пост
# 723
В новата брошура на Фантастико има рекламно каре.
Чудесно. Видях го. Ще се включа.  Peace
poems,  bouquet
Виж целия пост
# 724
Последните ми опаковки от Хипер едвам се четат, сега им писах, че единият не го прие  ooooh!
Днес тръгвам да регистрирам за дрон-а и Честито! Печелите бокс с вафли. Мъжът ми се обади да ги заявява и им каза, че имаме опаковки, които не се четат. Обещаха утре да се свържат, за да ни предоставят други кодове. Simple Smile
Виж целия пост
# 725
И аз спечелих "sweatshirt" от Хипер. newsm44
Виж целия пост
# 726
Последните ми опаковки от Хипер едвам се четат, сега им писах, че единият не го прие  ooooh!
Днес тръгвам да регистрирам за дрон-а и Честито! Печелите бокс с вафли. Мъжът ми се обади да ги заявява и им каза, че имаме опаковки, които не се четат. Обещаха утре да се свържат, за да ни предоставят други кодове. Simple Smile

Отговорили  са ми във фейсбук, ще ми се обадят и на мен  Peace
Виж целия пост
# 727
А ако спечелите със служебен код, какво ще дадете на куриера  Thinking
Виж целия пост
# 728
А ако спечелите със служебен код, какво ще дадете на куриера  Thinking

Скрийншот на разговора с Престиж96 принтиран

БТВ Престиж са с нов собственик от 2 седмици - некъв чужд холдинг. Дано игрите станат постоянни като по белия свят
Виж целия пост
# 729
А ако спечелите със служебен код, какво ще дадете на куриера  Thinking

Скрийншот на разговора с Престиж96 принтиран

БТВ Престиж са с нов собственик от 2 седмици - некъв чужд холдинг. Дано игрите станат постоянни като по белия свят

Мисля, че тази им игра е хубава.  Laughing
Виж целия пост
# 730
А ако спечелите със служебен код, какво ще дадете на куриера  Thinking

писали са да снимам партидния номер на вафлата,
но нека спечелим първо  Mr. Green
Виж целия пост
# 731
На престиж кой разнася наградите?  Rolling Eyes (понеже спечелих суитчер, току-що получих смс от лео експрес..та се чудя това ли ще е, въпреки, че при потвърждение ми казаха 45 след изтичане а играта..)
Някой има ли инфо?
Hug
Виж целия пост
# 732
От Чупа Чупс някой получил ли си е наградите?
Виж целия пост
# 733
На престиж кой разнася наградите?  Rolling Eyes (понеже спечелих суитчер, току-що получих смс от лео експрес..та се чудя това ли ще е, въпреки, че при потвърждение ми казаха 45 след изтичане а играта..)
Някой има ли инфо?
Hug
Дано да са започнали да разнасят наградите.  Simple Smile
Виж целия пост
# 734
И аз имам смс от Лео, имам да получавам само награди от Чупа Чупс и от Престиж та ще видим какво ще дойде  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия