Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 49

  • 61 039
  • 741
# 495
Юпииииии печеля кафемашина, получих смс и след това се видях при печелившите. Точно кафемашина исках!
Честитоо  Simple Smile
Виж целия пост
# 496
Юпииииии печеля кафемашина, получих смс и след това се видях при печелившите. Точно кафемашина исках!
Честитоо  Simple Smile
Благодаря!!! Късмет на всички от сърце!!! Hug
Виж целия пост
# 497
Честито на всички - хубави награди са и дроновете и кафемашините  Heart Eyes  Аз не печеля, но не спирам да се надявам - нали поне съм регистрирана и за следващите томболи! А и имам още неразопаковани вафли.
Виж целия пост
# 498
Ииии... 6:0 за Троя  Laughing
Малеей, вафли откога не бях яла! Б.си сладката вафла. Направо ми вдигна захарта за 1 година напред.  Laughing
Виж целия пост
# 499
Честито на всички  Heart Eyes
Дано тези,които не спечелихте днес,да имате  късмет следващата неделя bouquet
Ще стискам палци за късметлийска седмица и се надявам на някоя "солена" игра Simple Smile
Виж целия пост
# 500
Честито на всички  Heart Eyes
Дано тези,които не спечелихте днес,да имате  късмет следващата неделя bouquet
Ще стискам палци за късметлийска седмица и се надявам на някоя "солена" игра Simple Smile

Има месеци без нито една игра с покупка, но появи ли се една " сладка " игра - няма начин да не се появи още една конкурентна сладка. Същото е и с напитките. Та за сега не очаквам нови игри. Най - много като свършат тези да се появят нови .
Виж целия пост
# 501
Честито на всички спечелили! Страхотни награди.  Сега е момента да помрънкам, че мен ме няма в печелившите,мрънннн....
Виж целия пост
# 502
И да мрънкам, и да не мрънкам ефекта е един и същ! Наградки нямаааа! #Cussing out
Виж целия пост
# 503
Честито момичета със здраве да си ги ползвате хубавите награди. И мен ме няма пожелавам на себе си и на всички в групата късмет на следващото теглене. Praynig
Виж целия пост
# 504
Ако спечеля кафемашина ш'си я менкам за пуф.
Виж целия пост
# 505
На милка май са спрели да публикуват печеливши, щото не вярвам от обяд да няма изтеглени. Нещо взеха май да се подиграват с играещите Thinking или много им се е бъгнала играта. Така само те губят hahaha
Виж целия пост
# 506
10:0 за хипер....това е безумие
Виж целия пост
# 507
10:0 за хипер....това е безумие
Аз спрях с вафлите. Имам спечелени 2 кутии по една от двете игри, т.е. избих си парите които съм дала, даже съм малко на плюс.Исках чаша или суитшърт , но ми се размина. От тук нататък ако ми се падне седмична награда - добре дошло, ама повече кодове няма да регистрирам Naughty
Виж целия пост
# 508
Някой да се похвали с пуф от куинс? * има печеливши- бързи са*
Виж целия пост
# 509
Някой да се похвали с пуф от куинс? * има печеливши- бързи са*
нали трябва да са 50, аз виждам само 30?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия