Westworld

  • 75 284
  • 790
# 105
Аз пак не схванах някои неща...напр. разговора на Хопкинс с оная шефка и нейните спомени за мястото  Rolling Eyes
И с проститутката...кво се оказа,тя се намушка за да види "утре" кво ще се случи и дали ще дойдат ония с маските newsm78
Виж целия пост
# 106
Разговора с Хопкинс на масата и аз много не го разбрах.

Проститутката се намушка за да извади частицата от куршум тъй като си спомни като я "оперираха", че й режеха корема и вадеха курушуми.
Виж целия пост
# 107
На мен ми направи впечатление, че всички командват хостовете с помощта на устройства или с гласови команди, докато героя на Хопкинс явно ги командва само с мисъл. Това означава, че борда на директорите колкото и да се пънат, без него няма да могат да управляват  Rolling Eyes

Хареса ми крайната сцена с проститутката  Peace
Виж целия пост
# 108
Героят на Хопкинс, скрито и не толкова, заплаши шефката да не му се бъркат, според мен.
Страхотен епизод Heart Eyes!
Виж целия пост
# 109
Е то нали той е главния шеф Wink след като "съдружникът" му е откачил и е умрял в парка.
Виж целия пост
# 110
Е то нали той е главния шеф Wink след като "съдружникът" му е откачил и е умрял в парка.

Да и интересно, че Ед Харис знаеше за смъртта на Арнолд. Там също беше много интересно - русата мацка според мен го метна по върбите с този Уайът, или поне този, който я командва Wink
Виж целия пост
# 111
Е то нали той е главния шеф Wink след като "съдружникът" му е откачил и е умрял в парка.

Да и интересно, че Ед Харис знаеше за смъртта на Арнолд. Там също беше много интересно - русата мацка според мен го метна по върбите с този Уайът, или поне този, който я командва Wink
да...сцените с Ед Харис хич не ги схващам Blush А той е гост...нали?Щото като бягаха от затвора нали поиска разрешение от контр.зала за взрива.
Виж целия пост
# 112
Да, гост е, но това за взрива и аз не разбрах.
Виж целия пост
# 113
Да, гост е, но това за взрива и аз не разбрах.
поска разрешение от командния център...ама как newsm78 и ми е интересно как влизат и излизат от там???явно по-късно ще покажат...и как им говорят,че са роботи  Crazy
Обаче героят на Харис явно е с мисия там...щом търси по тази карта нещо.
Виж целия пост
# 114
Героят на Харис според мен иска да умре в 'играта".
Виж целия пост
# 115
Доста мудно почна,но последния епизод ми хареса,време е за "събуждане"  Mr. Green.Гледах и филма от 1973г.,но сериала си е класи пред него.Записвам се да ви следя  bouquet
Виж целия пост
# 116
Много ми харесва сериала, запис да ви следя bowuu.
Виж целия пост
# 117
Да и интересно, че Ед Харис знаеше за смъртта на Арнолд.

Не знаем със сигурност, че е умрял. Героят на Хопкинс го каза това, но дали е истина? Може всички да вярват, че е мъртъв, а всъщност...  Аз си мисля, че тепърва ще се разбулва тази история.
Виж целия пост
# 118
Много пошла и грозна серия  ooooh! Кому е нужно това да ги показват по органи и седящи голи?Като ги режат-да,ама като си говорят с тях що да не са с дрехи?

Разговора м/у Хопкинс и Харис как го оприличавате?Разчистване на сметки или...?
Виж целия пост
# 119
Дехуманизиране....според мен това е целта да ги държат голи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия